آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال درباره کاهش اخیر بیت کوین می‌گوید: “وضعیت به نظر سالم می‌رسد”

مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال درباره کاهش اخیر بیت کوین می‌گوید: “وضعیت به نظر سالم می‌رسد”

به گزارش زوم ارز، کریس مارزسالک، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Crypto.com، اخیراً در مورد افت اخیر بیت کوین نظراتی ارائه کرده است. در یک مصاحبه با Squawk Box CNBC، او به قولش اظهار کرد که اصلاحات اخیر قیمت بیت کوین بخشی از روند طبیعی بازار هستند.

از زمان گذشته، قیمت بیت کوین به بیش از ۱۵۰ درصد افزایش رسیده است. مارزسالک این افزایش را به ورودی های سرمایه گذاری در صندوق های ETF بیت کوین نسبت داده است:

“این یک محصول بسیار موفق است. ما با مشکلات عرضه روبه رو هستیم و این باید در قیمت ها بهبود یابد.”

اخیراً، قیمت بیت کوین از رکورد بالاترین خود حدود ۷۳۰۰۰ دلار به ۶۵۰۰۰ دلار کاهش یافته است. مارزسالک این اقدام را به عنوان یک حرکت “سالم” توصیف کرده و اشاره کرده است که بخشی از اهرم های تجمیع شده در سیستم را حذف خواهد کرد.

“ما می‌خواهیم از افزایشات ناگهانی و تجاوز آمیز جلوگیری کنیم. ما می‌خواهیم ورود ادامهایی به صنعت بیت کوین و دیگر رمزارزها را تجربه کنیم، که حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه زمان می‌برد.”

زمانی که از مارزسالک درباره نقش شرکت‌ها در دینامیک بازار فعلی پرسیده شد، او باور داشت که هنوز مسیری برای حرکت در این چرخه وجود دارد.

“ما داده‌های اختصاصی زیادی داریم و می‌توانیم از دیدگاه سرمایه گذاری فردی نگاهی به آنچه در جریان ۲۰۲۱ داریم بیندازیم و آن را با آنچه اکنون رخ می‌دهد مقایسه کنیم. با توجه به داده‌ها و هدف، احتمالاً در شرایطی مشابه دسامبر ۲۰۲۰ یا ژانویه ۲۰۲۱ قرار داریم که نشانگری از سوی سرمایه گذاران خرده فروشی است.”

مارزسالک همچنین بیان کرد که تغییرات اخیر در قیمت بیت کوین عمدتاً توسط

بازار آپشن‌ها به سوی جهت خاصی راهنمایی می‌شود. او اظهار کرد: “این سطح از نوسانات واقعا کمتر از آنچه در دوره‌های قبلی دیده بودیم است.”

«به نظر می‌رسد که افزایش پایداری خواهید دید و این دقیقا همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. “این یک دارایی است که باید برای چند دهه آینده حفظ کرد.”


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده