آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر عامل Crypto.com: در حال حاضر چرخه بیت کوین شاهد ادامه افزایش سرمایه در BTC است!

مدیر عامل Crypto.com: در حال حاضر چرخه بیت کوین شاهد ادامه افزایش سرمایه در BTC است!

به گزارش زوم ارز، کریس مارشالک، مدیر عامل این صرافی دارایی دیجیتال مستقر در سنگاپور، نگرش خود را به اشتراک گذاشته و بعد از عقب نشینی اخیر از رکوردهای جدید درباره بیت کوین حرف زده است.

در یک مصاحبه با کانال CNBC، مارشالک اظهار داشته که بیت کوین در میانه‌ی یک روند صعودی قوی قرار دارد. او به این نکته اشاره کرده که این رالی قیمتی در دسامبر ۲۰۲۰ و ژانویه ۲۰۲۱ ظاهر شده است، زمانی که بیت کوین به سرعت از ۲۰ هزار دلار به بیش از ۶۰ هزار دلار افزایش یافت.

مارشالک تصریح کرده است که شرکت بر اساس داده‌های خود بر روی چرخه ۲۰۲۱ از منظر خرده‌فروشی تمرکز داشته و آن را با وضعیت کنونی مقایسه می‌کند. او افزوده است که با نگاه به داده‌ها و تغییر وجهه به‌عنوان یک نشانه از سوی خرده‌فروشان، احتمالاً در دسامبر ۲۰۲۰ تا ژانویه ۲۰۲۱ قرار داریم.

او علاوه بر این، اظهار کرده است که ارزش بیت کوین زیر ۶۷ هزار دلار، پس از عبور از ۷۳ هزار دلار در هفته گذشته، باعث شد که این ارز دیجیتال نسبت به نوسانات قبلی بیشتری مقاومت کند. همچنین، او به بیان این نکته پایان داده که در طولانی مدت، افزایش قیمت بیت کوین همچنان ادامه خواهد داشت و افزایش آن پایدار خواهد بود.کمتر نشانه‌های ناگهانی را خواهید دید. این یک دارایی است که شما می‌خواهید برای چند دهه نگه‌دارید، نه برای روزها یا هفته‌ها. در زمان نگارش این نوشته، قیمت بیت کوین ۶۶۱۶۳ دلار بود که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴ درصد از ارزش خود از دست داده است.

لینک مقاله:dailyhodl.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده