آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ کریپتو که مرموز شده است در شبکه FTM ظاهر شده است

نهنگ کریپتو که مرموز شده است در شبکه FTM ظاهر شده است

نهنگ کریپتو که مرموز شده است در شبکه FTM ظاهر شده است

به گزارش زوم ارز، در یک نمایش چشمگیر از فعالیت بازار، یک تاجر خورشیدی با یک عملگر معاملاتی ویرانگر اخیراً حرکات نمایانی در بازار FTM انجام داده است که نشانگر احساسات بالقوه مثبت در میان سرمایه‌گذاران می‌باشد. این فرد ۲.۹۶ میلیون دلار را از Aave برداشت و با استفاده از ۲.۲۳ میلیون دلار به قیمت ۰.۷۹ دلار، ۲.۸۲ میلیون FTM را تهیه کرد و ۷۳۶،۰۰۰ دلار را برای ادامه فعالیت‌های خود نگه داشت.

این معامله ترکیبی از افزایش ۲.۶٪ در قیمت FTM به ارزش ۰.۸۰۶ دلار در طول ۲۴ ساعت گذشته و ۸٪ کاهش در دو هفته اخیر بود.

فعالیت نهنگ علاقه بازار را برمی انگیزد

منبع Lookonchain در تحلیل خود به جزئیات تراکنش، رفتارهای استراتژیک که اکثراً توسط سرمایه‌گذاران بزرگ در بازارهای رمزارز ترجیح داده می‌شود، اشاره کرده است. این رفتارها که توسط این سرمایه‌گذاران انجام می‌شود، نه تنها از نظر حجم تراکنش‌ها بلکه به لحاظ زمانی نیز بسیار حیاتی هستند، به ویژه همراه با تغییرات اخیر در قیمت فانتوم (FTM). این روند ممکن است نشانگر یک استراتژی شناخته‌شده برای بهره‌جستن از رشد پتانسیل قیمت‌ها در آینده با توجه به پویایی بازار باشد.

AliferCrypto، یک تحلیلگر معروف در X، تحلیلی مثبت درباره FTM ارائه داده است که نشان می دهد گراف قیمت این ارز نشانه های خوبی از احتمال صعود را نشان می دهد. این تحلیلگر بیان می کند که FTM در حال حاضر به نواحی اصلاحی مهم فیبوناچی متصل شده است، با احترام به سطح ۶۱.۸% که نشان دهنده تصحیح مسیر صعودی اخیر آن است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اهداف ارزشیابی شده توسط تحلیلگر شامل ارقام ۱.۰۰ دلار، که نشان‌دهنده سطح روانی مهم و نقطه مقاومت قبلی است، و ۱.۱۵ دلار، که با مقاومت مارس گذشته همخوانی دارد. همچنین، اهداف جهشی بالاتر از ۱.۳۰ دلار و ۱.۶۲ دلار، بر پایه پیش‌بینی‌های نظریه موج الیوت، مشخص شده‌اند.

هدف‌ها نه تنها اعداد هستند بلکه با داده‌های تاریخی و نشانگر‌های تحلیلی پشتیبانی می‌شوند که نشان می‌دهد FTM می‌تواند برای افزایش قیمت به طور قابل توجهی آماده شود. استراتژی مشخص شامل شروع یک موقعیت بلند پس از شکستن سطوح مقاومت کلیدی، کسب سود در هر سطح هدف و تعدیل ضررهای توقف برای حفاظت از سود با صعود قیمت است.

منبع: blockchainreporter.net


تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده