آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا شورشیان اندیشکده کریپتو علیه این سناتور آمریکایی اعتراض می‌کنند؟

چرا شورشیان اندیشکده کریپتو علیه این سناتور آمریکایی اعتراض می‌کنند؟

به گزارش زوم ارز، در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۳، سناتور الیزابت وارن از ایالات متحده، سه نامه به جری بریتو، مدیر مرکز کوین، کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاکچین، و صرافی رمزارز Coinbase ارسال نمود. سناتور آخرین مهلت پاسخ به سؤالات خود را تا تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۴ تعیین کرد.

در نامه‌ای که به جری بریتو آدرس داشت، سناتور وارن نگرانی خود را درباره گزارش‌هایی که نشان می دهند سازمان وی و “سایر منافع ارزهای دیجیتال” در حال “انعطاف دادن سلاحی نه چندان بی‌طرف” هستند، بیان کرد. او به جمع‌آوری آنچه را که خودش “ارتش کوچکی” از مقامات سابق دولت می‌داند، اشاره کرد.

پاسخ “وطن پرستانه” به خواسته های “غیرقانونی”، فعل و انفعال اتاق فکر کریپتو

در تاریخ ۱۵ ژانویه، Coin Center، یک اندیشکده غیرانتفاعی با تمرکز بر مسائل سیاستی مرتبط با صنعت کریپتو، نامه‌ای به سناتور ایالات متحده ارسال کرد. در این نامه، سازمان Coin Center اعلام کرد:

“با احترام، ما هیچ تعهدی برای پاسخ به این سؤالات فراتر از حد افشای عمومی که مطابق قوانین اعلام می‌کنیم، نداریم.”

Coin Center تأیید کرد که ارزش‌های اساسی را جدی می‌گیرد و با اعتقاد به “آزادی بیان و حق درخواست از دولت” که توسط قانون اساسی محافظت می‌شود، اظهار کرد که نامه سناتور وارن “شرکت در بحث‌های مهم سیاست عمومی را محدود می‌کند و این ارزش‌ها را به خطر می‌اندازد.”

علاوه بر این، در نامه به توجه به مخالفت خود با پیشنهادات قانونی مانند قانون CANSEE و قانون مبارزه با پولشویی دارایی‌های دیجیتال، Coin Center اعتقاد دارد که این تلاش‌ها “غیرمنصفانه، غیرقابل اجرا و مهمتر از همه غیرقانونی” هستند و به علاوه، “وقت و انرژی” را اتلاف می‌کنند که می‌توانستند برای تقویت قوانین موجود صرف شوند.

Coin Center باور دارد که مخالفت “منطقی” و “پاتریوتیک” خود با این تلاش‌های قانونی برای نظارت “غیرقانونی و سختگیرانه” توسط سناتور ایالات متحده به عنوان “سوگیری سیاسی” اشتباه تلقی می‌شود.

مرکز سکه: “سوء استفاده از در گردان”

در تاریخ ۱۵ ژانویه، Coin Center، یک اندیشکده غیرانتفاعی با تمرکز بر مسائل سیاستی مرتبط با صنعت کریپتو، نامه‌ای به سناتور ایالات متحده ارسال کرد. در این نامه، سازمان Coin Center به شکافی اشاره کرد که به مقامات دولتی سابق این امکان را می‌دهد که پس از ترک سمت‌های خود، به عنوان لابی‌گر یا مشاور برای صنایع بخش خصوصی فعالیت کنند و در حوزه سیاست فدرال مشغول به کار شوند.

سناتور از رئیس Coin Center درباره این شکاف سؤال کرد و درخواست کرد که فهرستی از مقامات دولتی سابقی که توسط این اندیشکده استخدام شده‌اند، همراه با جزئیات مربوط به مسئولیت‌ها، حقوق مالی، و آیا قبل از ترک سمت دولتی با آنها درباره استخدام تماس گرفته شده است، ارائه شود.

Coin Center اعلام کرد که به‌طور محترمانه از ارائه جزئیات بیشتر خودداری می‌کند، اما آمادگی دارد با سناتور وارن درباره این موضوع بحث کند. آنها از گفتگوهای صادقانه و محترمانه در مورد سیاست استقبال می‌کنند و آماده هستند برای دیدار و گفتگو با سناتور و یا اعضای تیمش در این خصوص.

Coin Center از انتقاد سناتور به دلیل وجود شکاف مذکور انتقاد کرد و تأکید کرد که اگر چنین شکافی وجود داشته باشد، در حال اجراست. آنها همچنین به عدم تلاش برای افزایش بودجه برای سازمان‌های مانند FinCEN، FBI و واحدهای اجرای رمزنگاری در وزارت دادگستری اشاره کردند و این موضوع را به عنوان موردی مشابه مطرح کردند.

Coin Center اعلام کرد که تلاش‌هایش برای یافتن راه‌حل‌ها و حمایت از مقررات مناسب برای کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال، به‌منظور مقابله با نقش احتمالی ارزهای دیجیتال در تأمین مالی سازمان‌های تروریستی، ادامه خواهد یافت. آنها باور دارند که سیاست‌گذاری صحیح تنها زمانی ممکن است که گوش دادن به صداها و دیدگاه‌های مختلف و مشارکت در آنها صورنیز دارد.

مدیر اجرایی Coin Center به این نتیجه رسید که درباره دو حزب، بر افتخار کاری که برای یافتن راه‌حل‌های مناسب انجام داده‌اند، افتخار می‌کند و در عین حال، آزادی نوآوری را حفظ می‌کند.

بیت کوین در نمودار روزانه با دلار معامله می شود. منبع: BTCUSDT در TradingView.com
بیت کوین در نمودار روزانه با دلار معامله می شود. منبع: BTCUSDT در TradingView.com

 


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده