آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بلومبرگ: موارد فرار مالیاتی رمزارز در حال افزایش است

بلومبرگ: موارد فرار مالیاتی رمزارز در حال افزایش است

بلومبرگ: موارد فرار مالیاتی رمزارز در حال افزایش است

به گزارش زوم ارز،

بر اساس گزارش بلومبرگ، واحد تحقیقات جنایی سرویس درآمد داخلی شاهد افزایش حجم پرونده های مالیاتی رمزنگاری شده است.

بلومبرگ به تماس خبرنگاری با جیم لی، رئیس بخش، اشاره کرد که طی آن وی فاش کرد که تحقیقات از عدم گزارش سود سرمایه تا عدم توقیف هدفمند از افشای مالکیت کریپتو متغیر است.

سه سال پیش، لی گفته است که اکثر موارد بر پولشویی متمرکز شده است. اکنون، تقریباً نیمی از آنها مربوط به مالیات است.

واحد تحقیقات سازمان مالیاتی تنها یکی از آژانس‌هایی بود که به تحقیقات Binance کمک کرد، که منجر به تسویه حساب ۴ میلیارد دلاری شد.

بیشتر بخوانید: در اینجا جزئیات معامله بایننس و چانگ پنگ ژائو آمده است

به عنوان بخشی از تسویه حساب، بایننس نه تنها با پرداخت مبلغ میلیارد دلاری موافقت کرد، بلکه صرافی همچنین به دلیل عدم رعایت الزامات ثبت نام و فعالیت به عنوان یک تجارت انتقال پول بدون مجوز، اقرار کرد.

مدیر عامل سابق چانگ پنگ ژائو به نقض تخلفات ضد پولشویی اعتراف کرد. او به عنوان بخشی از توافق، از نقش خود به عنوان مدیر عامل استعفا کرده و با محکومیت فوریه مواجه است.

این شرکت همچنان با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر ترکیب وجوه و ارائه اوراق بهادار ثبت نشده مواجه است.

لی گفت: «تیم بازرسان ما کشف کردند که بایننس قوانین مبارزه با پولشویی [مشتری خود را بشناسید] را نادیده گرفته است، نتوانست به عنوان یک انتقال دهنده پول ثبت شود و عمداً تحریم های ایالات متحده مرتبط با قانون قدرت های اقتصادی اضطراری بین المللی را نقض کرده است». در نوامبر پس از اعلام تسویه حساب.

گذشته از تحقیقات، IRS در حال حاضر در حال کار بر روی چارچوب رمزنگاری خود است. در ماه اکتبر، پس از بازخوردهای عمومی فراوان، دوره اظهار نظر قوانین مالیاتی خود را تمدید کرد. Coinbase قوانین پیشنهادی را مورد بررسی قرار داد و رئیس مالیات آن از قوانین پیشنهادی انتقاد کرد.

لورنس زلاتکین از Coinbase در آن زمان نوشت: “مقررات پیشنهادی، همانطور که نوشته شده است، مجموعه ای نامفهوم و غیرقابل تحمل از الزامات گزارش جدید را تحمیل می کند.”

قانونگذاران در کاپیتول هیل آژانس را تحت فشار قرار دادند تا قوانین مالیاتی رمزنگاری خود را که برای اولین بار در ماه اوت معرفی شد، سرعت بخشد.


منبع: blockworks .co

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده