آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارائه دهندگان خدمات کریپتو در کانادا باید تا سال ۲۰۲۷ نقل و انتقالات، داده های مشتری را گزارش کنند

ارائه دهندگان خدمات کریپتو در کانادا باید تا سال 2027 نقل و انتقالات، داده های مشتری را گزارش کنند

ارائه دهندگان خدمات کریپتو در کانادا باید تا سال ۲۰۲۷ نقل و انتقالات، داده های مشتری را گزارش کنند

به گزارش زوم ارز، شرکت‌های رمزنگاری در کانادا به زودی موظف خواهند شد مقررات جدیدی را بر اساس بودجه فدرال سال ۲۰۲۴ پیاده‌سازی کنند که منجر به افزایش تعهدات افشای آنها خواهد شد.

دولت کانادا اعلام کرده است که نیت دارد چارچوب گزارش دهی دارایی های رمزنگاری شده (CARF) را مورد اجرا قرار دهد. این چارچوب، که توسط OECD (سازمان همکاری اقتصادی و توسعه) در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ تأیید شده است، به عمل انجام دستوری می دهد که توسط گروه G20 در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ تدوین شده است. این چارچوب از OECD خواستار ایجاد یک سیستم شده است که به صورت خودکار اطلاعات مالیاتی مرتبط با دارایی های رمزنگاری شده را تبادل کند.

بودجه کانادا پیشنهاد می‌کرد که در یک دوره پنج ساله از سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۲۵، مبلغ ۵۱.۶ میلیون دلار کانادا (۳۷.۳ میلیون دلار) به آژانس درآمد کانادا اختصاص یابد. این پیشنهاد شامل تخصیص سالانه ۷.۳ میلیون دلار کانادا (۵.۲ میلیون دلار) برای سال‌های بعدی جهت پوشش هزینه‌های اجرایی و اجرایی هم می‌شد.

تعهدات گزارش سالانه آینده برای ارائه دهندگان خدمات دارایی رمزنگاری که در کانادا زندگی می‌کنند یا در زمینه قضایی آن فعالیت دارند، اعمال خواهد شد. این ارائه دهندگان شامل صرافی‌ها، کارگزاران رمزنگاری، فروشندگان و اپراتورهای خودپرداز ارزهای دیجیتال خواهند بود.

کانادا اقداماتی را برای ردیابی تراکنش های رمزنگاری اجرا می کند

با توجه به این سیستم، سازمان درآمد کانادا (CRA) سالانه باید گزارش ارزش تراکنش‌های مرتبط با مبادلات بین دارایی‌های رمزنگاری شده و واحدهای پولی رسمی، مبادلات مختلف بین دارایی‌های رمزنگاری شده، و همچنین انتقال دارایی‌های رمزنگاری را اعلام کند.

با این حال، دارایی‌های رمزنگاری قابل گزارش شامل ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و سایر محصولات پول الکترونیکی نخواهد بود. به جای آن، این موارد به عنوان بخشی از استاندارد گزارش‌دهی مشترک OECD محاسبه خواهد شد.

به علاوه، ارائه‌دهندگان خدمات رمزنگاری باید جزئیاتی از مشتریان خود را گزارش کنند. این جزئیات شامل نام کامل، آدرس محل سکونت، تاریخ تولد، حوزه قضایی محل سکونت و شماره شناسایی مالیاتی مشتریان می‌باشد. الزامات گزارش دهی شامل هم مشتریان مقیم و هم غیرمقیم کانادا می شود.

این اقدامات در سال ۲۰۲۶ تقویمی به اجرا درآیند و پس از آن، تبادل اطلاعات ابتدایی در سال ۲۰۲۷ گزارش خواهد شد.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید

صندوق‌های دولتی با محدودیت‌های سرمایه‌گذاری رمزنگاری مواجه هستند

در ماه ژانویه، نظام مالی کانادا توصیه‌های مربوط به صندوق‌های سرمایه‌گذاری عمومی که تمایل به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزنگاری شده دارند، ارائه کرد. این توصیه‌ها بر این اساس است که صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند دارایی‌های رمزنگاری شده را بخرند، فروش دهند و نگهداری کنند، اما این فرصت برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری غیرقابل بازخرید محدود شده است.

علاوه بر این، افراد به دلیل “ویژگی هایی که با محصولات صندوق سرمایه گذاری ارائه شده به سرمایه گذاران خرده فروش ناسازگار است” دیگر نمی‌توانند به صورت عمومی از دارایی‌های رمزنگاری شده برای کسب و نگهداری NFT استفاده کنند.

منبع: cryptonews.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده