آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا تأیید ETF بیت‌کوین باعث خنثی شدن احساسات بازار رمزارزها در چند روز اخیر شده است؟👀

آیا تأیید ETF بیت‌کوین باعث خنثی شدن احساسات بازار رمزارزها در چند روز اخیر شده است؟

به گزارش زوم ارز، بر اساس Crypto Fear و Greed Index که توسط ردیاب Alternative.me پیگیری می‌شود، احساسات بازار ارزهای دیجیتال در روز دوشنبه به سمت “خنثی” منتقل شدند، پس از حدود سه ماه در مرحله “طمع” قرار داشتند. در حال حاضر، این شاخص با امتیاز ۵۲ نشان دهنده بی‌طرفی است که در مقیاس ۰ تا ۱۰۰ قرار می‌گیرد. سطحی نزدیک به صفر به معنای “ترس شدید” و سطحی نزدیک به ۱۰۰ به معنای “طمع شدید” است.

این اندیکاتور از تاریخ ۲۴ اکتبر سال گذشته در مرحله “طمع” قرار داشت و در تاریخ ۹ ژانویه به بالاترین سطح خود، یعنی ۷۶ امتیاز، رسید. همچنین، تصویب صندوق‌های نقدی قابل معامله بیت‌کوین در بورس ایالات متحده آمریکا نیز اعلام شد.

به گزارش صفحه قیمت The Block، در 24 ساعت گذشته تا ساعت 12:40 بعد از ظهر، قیمت بیت کوین حدود 42550 دلار بود، به وقت هنگ کنگ.
به گزارش صفحه قیمت The Block، در ۲۴ ساعت گذشته تا ساعت ۱۲:۴۰ بعد از ظهر، قیمت بیت کوین حدود ۴۲۵۵۰ دلار بود، به وقت هنگ کنگ.

 

شاخص Crypto Fear و Greed مورد نظر، با توجه به عواملی از جمله نوسانات بازار، حجم معاملات، رسانه‌های اجتماعی، تسلط بازار و روندها، به تحلیل احساسات بازار ارزهای دیجیتال می‌پردازد.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده