آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازار کریپتو در ماه جولای با بازگشایی توکن ۸۶۰ میلیون دلاری روبرو است، اما چه توکنی؟

بازار کریپتو در ماه جولای با بازگشایی توکن ۸۶۰ میلیون دلاری روبرو است، اما چه توکنی؟

بازار کریپتو در ماه جولای با بازگشایی توکن ۸۶۰ میلیون دلاری روبرو است، اما چه توکنی؟

به گزارش زوم ارز، حدود ۴۰ پروژه برای بازگشایی توکن در ماه آینده طراحی شده اند که ارزش کل آنها تقریباً ۸۶۰ میلیون دلار به بازار خواهد وارد شد. بر اساس اطلاعات Token Unlocks، Xai، AltLayer، Arbitrum و Aptos از جمله پروژه‌های برتری هستند که بیشترین تعداد توکن را منتشر خواهند کردند.

XAI ، که قرار است تقریباً ۱۹۸ میلیون توکن XAI را در تاریخ ۹ جولای منتشر کند، حاوی ۷۱.۵ درصد از مجموع عرضه و ارزش تقریبی ۹۷ میلیون دلار در گردش خواهد بود. این توکن‌ها به تیم پروژه، ذخیره، سرمایه‌گذاران و اکوسیستم اختصاص داده می‌شوند.

منبع: Token Unlocks
منبع: Token Unlocks

بعد از کمی، Aptos در تاریخ ۱۲ ژوئیه، میزان ۱۱.۳ میلیون توکن APT را با ارزش تقریبی ۷۹ میلیون دلار آزاد خواهد کرد. این مقدار برای بنیاد Aptos، جوامع، شرکت‌کنندگان اصلی و سرمایه‌گذاران تعیین شده‌است.

منبع: Token Unlocks
منبع: Token Unlocks
در تاریخ ۱۶ ژوئیه، پلتفرم Arbitrum 92.6 میلیون توکن ARB را با ارزش ۷۶ میلیون دلار منتشر خواهد کرد که بین اعضای تیم پروژه، سرمایه‌گذاران و مشاوران توزیع خواهد شد.

منبع: Token Unlocks
منبع: Token Unlocks

بازگشایی توکن AltLayer برای تاریخ ۲۵ جولای طراحی شده است، که شامل ۶۸۴ میلیون توکن ALT است که تقریباً ۴۵ درصد از مجموع عرضه در گردش را تشکیل می دهد. ارزش این توکن‌ها تقریباً حدود ۱۳۳ میلیون دلار است. این نشانه‌ها برای پاسخگویی به نیازهای مختلف پروژه از جمله توسعه پروتکل و ارائه مشوق‌های جامعه تعیین شده‌اند.

منبع: Token Unlocks
منبع: Token Unlocks

می‌توان به قفل‌های رمز مهم دیگری اشاره کرد که شامل Io.net (IO)، Starknet (STRK) و Sui (SUI) می‌شوند.

منتظر می‌مانیم که Io.net در تاریخ ۱ ژوئیه، بیش از ۷.۵ میلیون توکن IO یا حدود ۸ درصد از تامین مالی خود را آزاد کند، که ارزش آن در حدود ۲۶ میلیون دلار است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

Sui 64 میلیون توکن، که بعد از ۷۰ درصد از مجموع توکن‌های خودان، ارزش ۵۶ میلیون دلار را تشکیل می‌دهد، در تاریخ ۱ ژوئیه باز می‌شود.

در پایان، Starknet قصد انتشار ۶۴ میلیون توکن STRK را دارد که معادل حدود ۵٪ از مجموع عرضه آن در گردش خواهد بود و ارزش آن به تقریبا ۴۷ میلیون دلار در تاریخ ۱۵ ژوئیه خواهد بود.

قیمت بعدی چیست؟

بازکردن قفل توکن به اشاره به انتشار یک تکه توکن است که قبلاً در تجارت محدود بوده است. سرمایه‌گذاران اکثرا از کاهش قیمت ناشی از فشار فروش در زمان ورود تعداد زیادی از توکن‌ها به بازار می‌ترسند.

با این حال، قفل‌های رمزی ذاتا بد نیستند. رمزگذاری اطلاعات این روزها یک موضوع حیاتی است. این حتی برای کوچکترین قفل‌ها نیز صدق می‌کند که ممکن است تأثیر چندانی نداشته باشد. یک گزارش سالانه از Token Unlocks نشان می‌دهد که توکن‌ها پس از باز شدن قفل، به طور متوسط ۳۴٪ افزایش می‌یابند برای سرمایه‌گذاران خصوصی.

در کل، اثر دقیق باز شدن قفل رمزنگاری اغلب غیرقابل پیش‌بینی است. هنگامی که به فکر سرمایه‌گذاری در زمینه رمزنگاری هستید، اهمیت دارد که از آثار باز شدن توکن‌های آینده و تأثیر پتانسیل آن‌ها بر قیمت آگاه باشید.


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده