آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران: سهام مرتبط با کریپتو با افزایش بیت‌کوین، در زمان نزولی قرار ندارند.💹

تحلیلگران: سهام مرتبط با کریپتو با افزایش بیت‌کوین، در زمان نزولی قرار ندارند.💹

تحلیلگران: سهام مرتبط با کریپتو با افزایش بیت‌کوین، در زمان نزولی قرار ندارند.

به گزارش زوم ارز، ماینرها از جمله Cipher Mining ، Mawson و Core Scientific  در روز جمعه عملکرد بهتری داشتند.

سهام Coinbase پس از ارتقاء و تنزل رتبه در همان هفته، از ترن هوایی وال استریت عبور می کند.

یک تحلیلگر در ایالات متحده می‌نویسد: انتخابات می‌تواند یک کاتالیزور کلان مثبت برای قیمت بیت کوین باشد.

پس از هفته‌ای از فروش، به نظر می‌رسد برخی از گاوها به بازار ارزهای دیجیتال بازگشته‌اند.

سهام‌های مرتبط با رمزارز در روز جمعه پس از افزایش بیش از ۳ درصد در قیمت بیت‌کوین  در ۲۴ ساعت گذشته، افزایش یافتند و هفته را با رنگ سبز به پایان رساندند. شرکت‌های استخراج بیت کوین، که عموماً بیشتر در معرض نوسانات قیمت هستند، بیشترین سود را داشتند و بسیاری از سهام از ۵٪ تا ۱۵٪ افزایش یافتند، از جمله Cipher Mining، Mawson ، Core Scientific ، Sphere 3D ، TeraWulf ، Bitfarms ، Marathon Digital  و Hut 8، که به ویژه در اوایل هفته ضربه شدیدی خورده بودند.

سایر سهام مرتبط با کریپتو، مانند صرافی رمزارز Coinbase و شرکت نرم‌افزار سازمانی که بیت‌کوین را در ترازنامه خود نگهداری می‌کند، MicroStrategy نیز در روز جمعه بین ۳ تا ۵ درصد افزایش یافتند. MicroStrategy که مدت‌ها به‌عنوان نماینده‌ای برای قیمت بیت‌کوین در نظر گرفته می‌شد، حدود ۱۸۹،۰۰۰ بیت‌کوین را در ترازنامه خود نگه می‌دارد.

Coinbase که به عنوان متولی بسیاری از ETF بیت‌کوین عمل می‌کند، این هفته شاهد اقدامات تحلیلگران وال استریت بود که بر نوسانات قیمت افزوده است.

در اوایل این هفته، پس از اینکه JPMorgan با استناد به یک کاتالیزور ناامیدکننده برای ETF بیت کوین، سهام را به رتبه‌بندی کم‌وزن تنزل داد، سهام کریپتو تحت فشار ببود و قیمت بیت کوین نیز کاهش یافت. اما در پایان هفته، سهام Coinbase با ارتقاء و تنزل رتبه در همان هفته، توانستند از ترن هوایی وال استریت عبور کنند و افزایش قابل توجهی را تجربه کنند.

یک تحلیلگر در ایالات متحده همچنین نوشته است که انتخابات ممکن است به عنوان یک کاتالیزور کلان مثبت برای قیمت بیت کوین عمل کند. این نظر بر اساس این است که برخی از نامزدهای انتخاباتی در ایالات متحده بیانیه‌های مثبتی درباره بیت کوین و رمزارزها صادر کرده‌اند و این موضوع می‌تواند باعث افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران شود.

همچنین، پس از یک هفته از فروش در بازار ارزهای دیجیتال، به نظر می‌رسد برخی از سرمایه‌گذاران بازگشته و دوباره در بازار فعالیت می‌کنند. این ممکن است به عنوان یک عامل دیگری در افزایش سهام مرتبط با رمزارزها در پایان هفته مورد نظر قرار گرفته باشد.

با این حال، لازم به ذکر است که بازار رمزارزها بسیار نوساناتی است و قیمت‌ها ممکن است به طور قابل توجهی تغییر کنند. همچنین، عوامل دیگری مانند رویدادهای جهانی، تحولات قوانین و مقررات، واکنش‌های سرمایه‌گذاران و سایر عوامل نیز می‌توانند بر روند بازار تأثیرگذار باشند.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده