آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکتGrayscale،مدیر عامل جدیدی را قبل از تصمیم گیری ETF استخدام می کند.

شرکتGrayscale،مدیر عامل جدیدی را قبل از تصمیم گیری ETF استخدام می کند.

شرکتGrayscale،مدیر عامل جدیدی را قبل از تصمیم گیریETF استخدام می کند.

به گزارش زوم ارز،گری‌اسکیل، یکی از شرکت‌های معروف در صنعت دارایی‌های رمزنگاری، به تازگی مدیر عامل جدیدی به نام جان هافمن استخدام کرده است. هافمن که سابقاً در Invesco فعالیت می‌کرد و ریاست بخش ETF و استراتژی های شاخص در این شرکت را در قاره آمریکا بر عهده داشت، به عنوان رئیس توزیع و مشارکت نیز در گری‌اسکیل به کار خواهد پرداخت.

این استخدام جدید به دلیل حضور هافمن در تصمیم‌گیری‌های مربوط به ETF بیت‌کوین نیز اهمیت دارد. گری‌اسکیل همانند چندین شرکت دیگر، قصد ارائه یک صندوق ETF بیت‌کوین را دارد و در حال انتظار تأیید نظارتی است. باید توجه داشت که گری‌اسکیل در حال حاضر با مدیریت صندوق Grayscale Bitcoin Trust، که دارایی‌هایی به ارزش ۲۳ میلیارد دلار مدیریت می‌کند، به عنوان یکی از شرکت‌های برجسته در این صنعت شناخته می‌شود.

به طور کلی، گری‌اسکیل به دنبال استخدام افرادی با تجربه در صنعت مالی و رمزنگاری است. مثلاً مدیرعامل قبلی گری‌اسکیل، مایکل سوننشاین، پیش از پیوستن به این شرکت، تحلیلگری در J.P. Morgan بوده و دیوید لاوال، رئیس جهانی ETFها، در رزومه خود تجربه کاری نزدیک و شرکت نمایه‌سازی Alerian را داشته است.

در مصاحبه‌ای که هافمن با گری‌اسکیل داشت، او اعلام کرد که برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ با استفاده از Coinbase بیت‌کوین خریداری کرده است و به مدت طولانی بر روی نوآوری این دارایی سرمایه‌گذاری احساسی داشته است.

این هفته، Argo Blockchain و Bastion دو مدیر ارشد جدید را به استخدام گرفتند.

شرکت استخراج رمزارز Argo، توماس چیپاس را به عنوان مدیرعامل جدید خود انتخاب کرد. توماس چیپاس تجربه طولانی در حوزه مالی و فناوری را داراست و قبلاً به عنوان مدیرعامل در شرکت‌هایی مانند CBOE Digital و Citadel Technology فعالیت داشته است. همچنین، او به عنوان مدیر عامل در Citigroup و Barclays نیز فعالیت کرده است.

در مورد Bastion، کارولین فریدمن، که قبلاً به عنوان رئیس ستاد در a16z Crypto فعالیت می‌کرد، تصمیم گرفته است از این پست استعفا دهد و به عنوان مدیر عملیات در Bastion به کار بپردازد. Bastion یک استارتاپ است که توسط همکاران آندرسن تأسیس شده و تمرکز آن بر تسهیل ورود کسب‌وکارها به نگهبانی و تجارت رمزنگاری است.

سایر اخبار قابل توجه استخدام

  • رامان شا، درباره وضعیت مشاغل کریپتو در سال جاری، اعلام کرده است که درخواست‌ها برای مشاغل کریپتو “به طور ملایمی افزایش یافته است”، به خصوص در مقایسه با افزایش برنامه‌ها که در سال ۲۰۲۱ رخ داد. این نشان می‌دهد که علاقه به کسب و کارهای مرتبط با رمزارزها و فضای کریپتو ادامه دارد.
  • همچنین، مایک لمپرس، مدیر ارشد سابق Coinbase، به هیئت مدیره شرکت MoonPay پیوسته است. این انتقال نشان می‌دهد که فرصت‌های شغلی در صنعت کریپتو برای افراد با تجربه و دانش مرتبط با رمزارزها و تکنولوژی بلاکچین فراهم است.
  • همچنین، بن کاسلین به عنوان مدیر ارشد بازاریابی پلتفرم معاملات ارز دیجیتال VALR در آفریقای جنوبی انتخاب شده است. کاسلین قبلاً به عنوان مدیر ارشد استراتژی در MaskEX فعالیت می‌کرده است. این استخدام نشان می‌دهد که بازار کریپتو در آفریقای جنوبی نیز در حال رشد و توسعه است و نیاز به کادری متخصص در این حوزه دارد.

 

منبع: blockworks.co الف>

 

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده