آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مشاوره مدیر، رمزارز متالکس را ۲.۷۵ میلیون دلار افزایش داد

مشاوره مدیر، رمزارز متالکس را 2.75 میلیون دلار افزایش داد

مشاوره مدیر، رمزارز متالکس را ۲.۷۵ میلیون دلار افزایش داد

به گزارش زوم ارز، وکیل معروف MetaLeX، گابریل شاپیرو، موفق به جمع‌آوری مبلغ ۲.۷۵ میلیون دلار با ارزش ۲۷.۵ میلیون دلار شد.

در حال حاضر، این پروژه در حال تدوین استانداردهای حاکمیتی جدید برای گروه‌های رمزنگاری است تا هنگامی که تصمیم به تمرکز زدایی می‌گیرند، از آنها بهره‌برنداری نمایند.

طرفداران رمزنگاری اعتقاد داشتند که “رمز، کلید است.” حاکمیت و حقوقدانان در نهایت مجبور شدند از این عبارت دست بکشند. با این حال، هنوز تعداد زیادی سوال وجود دارد که باید پاسخ داده شود تا بتوانیم بفهمیم چگونه این دو موضوع با یکدیگر مرتبط هستند.

یک شرکت حقوقی ترکیبی/شرکت فناوری با نام MetaLeX، به رهبری وکیل رمزارز گابریل شاپیرو، در حال تلاش برای مقابله با آشفتگی‌هایی که پروژه‌های رمزنگاری هنگام تمایل به «غیرمتمرکز کردن» ایجاد می‌کنند، فعالیت می‌کند. اخیراً، MetaLeX با جمع آوری ۲.۷۵ میلیون دلار سرمایه اولیه توسط Cyber Fund، به ارزش ۲۷.۵ میلیون دلار رسیده است، طبق اظهارات شاپیرو.

بر خلاف رقبایش در دنیای تجارت سنتی، بسیاری از پروژه‌های رمزنگاری به دنبال “غیرمتمرکز” باقی مانده و به دارندگان رمز خود به کنترل بودجه و دیگر عملیات اصلی می‌پردازند. این سفر پرهزینه، دست و پا گیر و مستعد شکست است که اغلب بازیکنان اصلی DeFi مانند SushiSwap را تعجب زده و سازمان‌ها را برای تصمیم‌گیری‌های خودسرانه که ممکن است اخلاقی خود را زیر سوال ببرند، بی‌تاب می‌کند.

در این تضاد، MetaLeX بی‌نظیر Shapiro جلوه می‌کند. در یک گفتگو با CoinDesk، او این شرکت را به عنوان یک شرکت “بهبود کسب و کار، ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری نرم‌افزاری” تشریح کرد که فرایندهای استاندارد شده بر اساس قرارداد هوشمند برای سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز یا DAO طراحی می‌کند تا به درستی خود را بر روی زنجیره قرار دهند.

در زبان MetaLeX، این ساختار جدید به نام BORG شناخته می‌شود، که یک سازمان سایبرنتیک محسوب می‌شود. می‌توان آن را به عنوان یک نوع سایبورگ برای اشخاص حقوقی در نظر گرفت. این توصیف مبتنی بر پروژه سفید کاغذ است.

، آنها تحت قوانین سخت کدگذاری شده و هوشمند اجرا شده توسط قراردادها در منشور آنها قرار خواهند گرفت.
شاپیرو گفت: “چیزی که آنها را منحصر به فرد می کند روشی است که آنها عملکرد قراردادهای هوشمند را در عملیات خود اجباری می کنند.” این آنها را “سایبرنتیک” می کند.

او اعلام کرد که اولین تولید MetaLeX یک سیستم عامل برای DAO ها خواهد بود تا فرآیندهای تصمیم گیری حاکمیتی خود را با ساختارهایی برای انجام اعطای کمک مالی، تعطیلی اضطراری و سرمایه گذاری های مخاطره آمیز که توسط BORG انجام می‌شود، فراهم کند.

به گفته شاپیرو، پروژه‌های رمزنگاری «هر روز» برای پیوستن به لیست انتظار سیستم‌عامل متالکس، شامل دو پروژه «تراشه آبی» در حال دستیابی هستند، اگرچه او از شناسایی آن‌ها به جز اینکه بلاک چین لایه ۲ و «سنتی» هستند، خودداری کرد. DeFi DAO.”

“به طور کامل به BORGify تبدیل کردن”

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

او اظهار کرد: “هر دو از آنها تمایل دارند تا تمام فرآیندهای خود را به طور کامل به شکل BORGify تغییر دهند.”

هیچ پروژه رمزنگاری نمی تواند به سادگی BORG شود. به عبارت دیگر، همانطور که شاپیرو اشاره کرد، افرادی که قبلاً توکن ها و فرآیندهای حاکمیت DAO راه اندازی کردند، دشوارتر از پروژه های از پیش توکن با آنها کار می کنند.

MetaLeX نه تنها یک BORG یا یک DAO رمزنگاری شده نیست، بلکه این یک نام تجاری است که به تعاون شرکت دلاور و شرکت تگزاس با مسئولیت محدود اشاره دارد. این دو شرکت تحت رهبری شاپیرو و الکس گولوبیتسکی فعالیت می‌کنند. شاپیرو بیان کرد که مشتریان می‌توانند از هر دو شرکت بهره ببرند.

شاپیرو بیان کرد که اگر MetaLeX به یک پروتکل قانونی تبدیل شود که نیاز به حاکمیت مشتریان خود دارد، ممکن است روزی بتواند نشانه خاص و منحصر به فرد خود را ارائه دهد.

او گفت: “احتمالاً زمان زیادی طول می‌کشد تا به آنجا برسیم، اما در پایان اعتقاد دارم که موفق خواهیم شد.”

منبع: coindesk.com


تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده