آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فعال شدن دومین پلتفرم بزرگ معاملات ارزهای دیجیتال، OKX، با معاملات خارج از بورس💣

فعال شدن دومین پلتفرم بزرگ معاملات ارزهای دیجیتال، OKX، با معاملات خارج از بورس💣

فعال شدن دومین پلتفرم بزرگ معاملات ارزهای دیجیتال، OKX، با معاملات خارج از بورس💣

به گزارش زوم ارز،

پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال OKX، دومین پلتفرم بزرگ این حوزه، معاملات مشتقات را بدون ریسک طرف مقابل، مرتبط با دارایی‌های موجود در بورس ارائه می‌دهد و همکاری با مدیر دارایی CoinShares و سرمایه‌گذاری مشترک کوماینو را تقویت می‌کند.

از زمان افزایش فعالیت FTX در سال گذشته، برخی از بازیکنان در فضای کریپتو راه‌های جدیدی برای انجام معاملات خارج از مبادلات ایمن و معتبر ابداع کرده‌اند. Louis Flacas، رئیس راه حل‌های صندوق‌های تامینی در CoinShares، اظهار داشته که تسویه خارج از بورس برای بازارهای نقدی نسبت به تسویه داخلی نسبتاً آسان است. او تاکید کرد که تفاوت اساسی، ارائه یک ترتیب مشابه برای معاملات مشتقه است.

Flacas در یک مصاحبه اظهار داشت: “ما یک قرارداد انعکاسی وثیقه‌ای داریم و آن را به معامله کنیم تا بتوانیم مجموعه کامل محصولات OKX را در پلتفرم معاملات مشتقات معامله کنیم.” او افزود: “این بسیار پیچیده‌تر است، زیرا شما دارای حاشیه مالی هستید و باید با ریسک‌های ناشی از کاهش قیمت مقابله کنید. بنابراین، اگر مشتری یک موقعیت بزرگ قرار دهد و آن را کاهش دهد، چگونه با تماس‌های وثیقه و غیره برخورد می‌کنید؟”

Flacas بدون اشاره به اسم، اعلام کرد که به‌عنوان تکمیل به راه‌اندازی معاملات مشتقات مبتنی بر قیمت Komainu با نهاد اصلی CoinShares، گروهی از صندوق‌های تامینی دیگر نیز از این سیستم استفاده خواهند کرد. او تأکید کرد که سیستم تسویه حساب به سایر صرافی‌ها نیز گسترش خواهد یافت.

OKX در ژوئن امسال همکاری خود با Komainu، حاکمان حضانت، را آغاز کرد. Komainu یک سرمایه‌گذاری مشترک بین بانک ژاپنی Nomura، CoinShares و شرکت ذخیره‌سازی رمزنگاری Ledger است.

Sebastian Widmann، رئیس استراتژی در Komainu، اظهار داشت: “علاوه بر پرداختن به پیچیدگی مشتقات و مبادلات از نظر معاملاتی، شرکت‌ها همچنین یک توافقنامه قانونی استاندارد ایجاد کرده‌اند که می‌تواند توسط بسیاری از طرف‌های مقابل اتخاذ شود.” او ادامه داد: “اگر تسویه نقطه‌ای ۰.۱ این مرحله باشد، فکر می‌کنم اک


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده