آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

موسس کریپتو با خرید XRP جسورانه به وقفه ۷ ساله پایان داد!

موسس کریپتو با خرید XRP جسورانه به وقفه ۷ ساله پایان داد!

به گزارش زوم ارز، یک شخصیت معروف در جامعه کریپتو، در میان ناامیدی روزافزون دارندگان XRP، نگرانی هفت ساله را برای بازگشت به سرمایه گذاری در XRP، به خصوص در زمانی که بسیاری از افراد از عملکرد آن ناامیدی می‌کنند، به چشم می‌خورد.

در یک تغییر غیرمنتظره، تام کراون، بنیانگذار Crown Analysis، خرید اخیر خود از XRP را فاش کرد که اولین سرمایه گذاری خود در این دارایی دیجیتال است. او پس از هفت سال از XRP دوری می‌کرد.

تام کراون به طور خاص بیان کرد که سرمایه گذاری او در ژانویه ۲۰۲۴، اولین مورد تعامل مجدد با XRP است و از سال ۲۰۲۷ به بعد است. او در ادامه دلایلی را برای تصمیم جسورانه خود برای سرمایه گذاری در XRP مشخص کرد، به خصوص در زمانی که بسیاری از دارندگان از عملکرد آن ناامیدی می‌کنند.

Crown تأیید کرد که ترس و عدم اطمینان در بازار XRP وجود دارد. با این حال، علیرغم بدبینی گسترده درباره XRP، Crown آن را به عنوان یک فرصت مناسب برای ورود به بازار XRP می‌بیند.

وی تأکید کرد: “امروز پست‌های فراوانی را دیدم. من این ترس را دوست دارم.”

در واقع، بنیانگذار کریپتو اصلی خود را در حفظ اصل خرید در زمانی که فعالان بازار ترسیده و در زمان طمع خروشان هستند، قرار داده است.

جامعه فکر می‌کند غیرمنطقی است

بعضی از اعضای جامعه کریپتو، ورود به بازار XRP در این زمان را به عنوان یک تصمیم “دیوانه” می‌دانند.

مهندس داده و کاربر X، دان منینگ، اظهار داشت: “به نظر می‌رسد XRP به پایان رسیده است.” او با توجه به عدم شتاب و رشد این دارایی، به آن اعتماد ندارد.

یکی از کاربران دیگر به نام X اعلام کرد که در اوایل سال ۲۰۲۱ XRP را خریداری کرده است و بعد از شکایت SEC آن را خریداری کرده است. آنها در آن زمان فکر می‌کردند که در حال خرید در زمانی کم هستند، اما نتوانستند پیش‌بینی کنند که XRP در نهایت به یک استیبل کوین تبدیل خواهد شد.

از سوی دیگر، یکی از کاربران X معتقد است که تام کراون با سرمایه‌گذاری جدید خود در XRP خوش شانس بوده است. او به اخیراً هک شدن کیف پول صندلی ریپل اشاره کرد و تأکید کرد که این رویداد باعث نگرانی کافی در جامعه شده است و بر قیمت XRP تأثیر می‌گذارد.

با این شکست، آنها باور دارند که XRP بهبود خواهد یافت. همچنین، کاربر X اعلام کرد که در هفته‌های اخیر، با ارزیابی مجدد اهداف خود، بیشتر XRP خود را فروخته‌اند.

کاربر نظردهنده تاریخچه خود را با XRP به اشتراک گذاشت و بیان کرد که این اولین تجربه‌ی آنها با ارز دیجیتال است. در طول سال‌ها، آنها بر اساس فرصت‌ها و ریسک‌هایی که درک کرده‌اند، وارد و خارج از XRP شده‌اند و به طور کلی عملکرد خوبی داشته‌اند.

در نهایت، تأیید تام کراون از XRP نشان دهنده اعتماد وی به پتانسیل بلندمدت این دارایی است.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده