آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شاخص ترس و طمع کریپتو به بالاترین حد سه ساله رسید!

شاخص ترس و طمع کریپتو به بالاترین حد سه ساله رسید!

به گزارش زوم ارز، در فوریه ۲۰۲۱، شاخص ترس و طمع به سطح بالاترین خود دست یافته است. نزدیک شدن بیت کوین  به بالاترین حد تاریخ منجر به رسیدن شاخص ترس و طمع ارز دیجیتال به ۹۰ درصد شده است. معامله گران در بازار در بازه ۷۵-۱۰۰، سطح شدید طمع را نشان می دهد که معامله گران تمایل به خرید بیشتر دارند. این احساس طمع و حرص منجر به جمع آوری ارزهای دیجیتال بیشتر و در نتیجه افزایش قیمت آنها می شود. این انگیزه و تحول در بازار از پاییز گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

در حال حاضر، بیت کوین با قیمت ۶۶۷۰۰ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت آن ۲.۴ درصد افزایش یافته است. در مدت ۷ روز گذشته، بیت کوین با ۱۷.۷٪ افزایش قیمت، ارزش بازار خود را به ۱.۳ تریلیون دلار افزایش داده است و در تاریخ ۴ مارس، به قیمت ۶۸۶۰۰ دلار رسیده که کمتر از بالاترین رکوردی که در نوامبر ۲۰۲۱ به ثبت رسیده بود، می‌باشد.

همچنین، حجم نقدینگی معاملات آتی در بازار ارزهای دیجیتال به بیش از ۵۶۰ میلیون دلار رسیده است، و بیشترین مقدار نقدینگی در مبادلات با بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و شیبا اینو دیده شده است. صرافی‌های ارز دیجیتال Binance و OKX بیشترین حجم نقدینگی را ثبت کرده‌اند.میزان هراس و طمع در بازار رمزارزها به سطح بالایی در سال ۲۰۲۱ رسیده است.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده