آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هجوم طرفداران کریپتو به فلوکی: آیا زمان عقب‌نشینی فرا رسیده است؟ و چه اتفاقی بعداً می‌افتد؟

هجوم طرفداران کریپتو به فلوکی: آیا زمان عقب‌نشینی فرا رسیده است؟ و چه اتفاقی بعداً می‌افتد؟

هجوم طرفداران کریپتو به فلوکی: آیا زمان عقب‌نشینی فرا رسیده است؟ و چه اتفاقی بعداً می‌افتد؟

به گزارش زوم ارز، اخیراً، فلوکی اینو، یک ارز رمزنگاری شده مشتقه از میم کوین، با دستیابی به بالاترین سطح تاریخی دوم خود با میزان ۸۰.۵ میلیون دلار، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این افزایش قیمت مورد توجه طرفداران فلوکی را جلب کرده است.

به گفته فلوکی خود، این افزایش قیمت به دلیل سرمایه گذاری شرکت Web3 DWF Labs است که به تازگی بیش از ۱.۲۵ میلیون دلار از توکن فلوکی خریداری کرده است. این خبر توسط وب سایت و کانال رسمی آن در تاریخ ۵ دسامبر اعلام شده است.

طرفداران رمزنگاری نیز به این خبر با واکنش‌های مثبتی روبرو شده‌اند و قیمت توکن در بازه زمانی بین ۵ و ۶ دسامبر تقریباً ۲۰ درصد افزایش یافته است.

در تاریخ ۴ دسامبر، @RealFlokiInu در یک پست در X اعلام کرد:

“این مقدار بیش از ۲۱٪ از کل عرضه فلوکی را تشکیل می‌دهد یا بیش از ۲۲٪ از عرضه در گردش است که در برنامه سهامداری فلوکی برای مدت حداقل ۳ ماه و حداکثر تا ۴۸ ماه قفل شده است… این امر ارزش کاربردی فلوکی را بیشتر می‌کند، کاربردهای آن را تقویت می‌کند و پایداری طولانی مدت آن را تضمین می‌کند.”

با این حال، آیا این روند صعودی به پایان رسیده است؟

یک عقب نشینی بالقوه Floki: دیدگاه های تحلیلگر ما

کریسپوس نیاگا، تحلیلگر Invezz، درباره جذابیت کنونی فلوکی به این شکل صحبت کرده است:

فلوکی اینو در روز سه‌شنبه پس از سرمایه‌گذاری آزمایشگاه‌های DWF و با دستیابی دارایی‌های اکوسیستم به بالاترین سطح خود، به طور عمودی رشد کرد. اما در حال حاضر، به دلیل برخی سودهای کسب شده توسط تجارت‌کنندگان قبلی، درحال عقب نشینی است. اضافه به این، در طی اوج خود، فلوکی با ۱۵۲ درصد افزایش نسبت به کمترین سطح خود در ماه نوامبر، رکوردی برجسته را ثبت کرد.

یک گاو نر برای فلوکی در پیش است؟

نیاگا به ادامه صحبت کرد و گفت:

این عقب‌نشینی ممکن است به موقتیت برسد، زیرا ما در حالتی از روند صعودی قرار داریم. من انتظار دارم که قیمت بیشتری افزایش یابد، زیرا سرمایه‌گذاران همچنان در این مارکت سرمایه‌گذاری می‌کنند.

آیا دلیل قوی‌ای وجود دارد؟ بله، روند صعودی مداوم بازار بیت‌کوین، که برخی از متخصصان حتی برآنند که تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد، به عنوان یک موج صعودی که تمام ارزهای دیجیتال را به بالا می‌برد، عاملی قوی است.

یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت توکن فلوکی به غیر از بیت‌کوین، بازی مبتنی بر NFT فلوکی در Metaverse به نام Valhalla است.

در تاریخ ۵ دسامبر، فلوکی دوباره در X حضور یافت و “نگاهی کوتاه” از بهبودهای بازی P2E در X منتشر کرد – اولین باری که طرفداران، علاقه‌مندان به فلوکی و تجارت‌کنندگان ارزهای دیجیتال تصاویر بصری را دریافت کردند. این ارتقاء بسیار مورد استقبال طرفداران کریپتو قرار گرفت.

طرفداران ارزهای رمزنگاری هم اکنون به فلوکی هجوم آورده‌اند. اما آیا زمان عقب‌نشینی فرا رسیده است؟ و چه اتفاقی بعداً می‌افتد؟ این مطلب اولین بار در Invezz منتشر شد.


منبع: invezz.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده