لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

صرافی‌های کریپتو قبل از پیروزی Grayscale در SEC شاهد ورود ۳۰ هزار بیت کوین بودند.

صرافی‌های کریپتو قبل از پیروزی Grayscale در SEC شاهد ورود ۳۰ هزار بیت کوین بودند.

به گزارش زوم ارز، بیت‌کوین (BTC) روز سه‌شنبه پس از حکم دادگاه ایالات متحده مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در رد درخواست مدیر دارایی‌های کریپتو برای تبدیل اعتماد بیت‌کوین خود اشتباه کرده است، بیت‌کوین (BTC) یک تجمع شدید را برگزار کرد. به یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF)، با بیان اینکه این تصمیم “خودسرانه و دمدمی مزاج” بوده است.

طبق داده‌های ردیابی شده، پیش از حکم اصلی، نزدیک به ۳۰۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۸۲۲ میلیون دلار با نرخ بازار جاری ۲۷۴۰۰ دلار، به آدرس‌های مرتبط با صرافی‌های متمرکز منتقل شدند. توسط شرکت تحلیلی Santiment. این حکم منجر به افزایش ۶ درصدی قیمت بیت کوین شد و ارز دیجیتال برتر را به ۲۸۰۰۰ دلار رساند.

شاید برخی از معامله‌گران افزایش قیمت را پیش‌بینی کرده و با انتقال سکه‌ها به صرافی‌ها، از قبل برای آن آماده شده‌اند. سرمایه گذاران معمولاً زمانی که قصد انحلال دارایی ها یا استفاده از سکه های خود را به عنوان حاشیه برای معاملات مشتقه دارند، سکه ها را به صرافی ها منتقل می کنند. از این رو، افزایش در جریان های ارزی اغلب به عنوان منادی تلاطم قیمت تلقی می شود.

Santiment در توییتی نوشت: “عرضه صرافی بیت کوین درست قبل از پیروزی گری اسکیل بر SEC به میزان قابل توجهی افزایش یافت. به نظر کاملا واضح است که قدرت هایی که از افزایش اجتناب ناپذیر ارزش بازار کریپتو در نتیجه این نتیجه اطلاع دارند.” بازتاب نظر علی مارتینز، تحلیلگر onchain.

سنجه‌های زنجیره‌ای مبتنی بر آدرس‌ها مشمول مشکلات برچسب‌گذاری هستند. بنابراین، نتیجه گیری قطعی از همین موضوع چالش برانگیز است.

میانگین جریان‌های ورودی و خروجی افزایش یافت

داده‌های ردیابی شده توسط کریپتوکوانت مستقر در کره جنوبی نشان می‌دهد که میانگین ورودی یا مقدار بیت کوین انتقال‌یافته به صرافی‌ها به ازای هر تراکنش به ۱.۱۴۶ رسیده است که بالاترین رقم از ۲۱ ژوئن است، زیرا قیمت‌ها به ۲۸۰۰۰ دلار افزایش یافت.

افزایش در میانگین جریان ورودی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران تعداد زیادی سکه در یک معامله ارسال می‌کنند، که نشانه‌ای از فشار فروش بالقوه است.

با این حال، این بار لزوماً اینطور نیست، زیرا میانگین جریان‌های خروجی نیز به بالاترین حد دو ماهه رسید و موجودی خالص موجود در صرافی‌ها، به‌ویژه صرافی‌هایی که معاملات نقدی ارائه می‌دهند، کاهش یافت.

کریپتوکوانت در پیامی تلگرامی گفت: “ذخایر نگهداری شده در صرافی های نقدی مستقر در ایالات متحده همچنان کاهش می یابد در حالی که ذخایر در صرافی های فراساحلی، معاملات مشتقات پیشنهادی همچنان در حال افزایش است. این نشانه ای است که مشتقات و صرافی های فراساحلی باعث حرکت قیمت فعلی می شوند.”< /p>

منبع : coindesk.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده