آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تعطیلی صرافی رمزارز Bittrex در ایالات متحده!🌐

تعطیلی صرافی رمزارز Bittrex در ایالات متحده!

تعطیلی صرافی رمزارز Bittrex در ایالات متحده!🌐

به گزارش زوم ارز، صرافی رمزارز Bittrex با تصویب دادگاه، طرح بازنگری ورشکستگی خود را به پایان می‌برد تا به عملیات خود در ایالات متحده پایان دهد.

در جلسه دیروز، قاضی برندان شانون طرح انحلال شرکت را به منظور پرداخت بستانکاران باقیمانده تصویب کرد.

این پرونده اظهار می‌کند که دادگاه تصمیم به ورود یک دستور پیشنهادی اصلاح شده گرفته که نظرات غیررسمی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را مرتفع می‌نماید.

Bittrex، پس از اتهام متخلفیت شرکت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، در مه یک درخواست برای ورشکستگی فصل ۱۱ ایجاد کرد. در ماه آگوست، این صرافی با SEC توافق کرد که مبلغ ۲۴ میلیون دلاری را به عنوان جریمه پرداخت کند.

همچنان، Bittrex Global در مناطق دیگر فعالیت خود را ادامه می‌دهد. مدیر عامل شرکت Bittrex Global، الیور لینچ، به اهمیت ادامه توجه به نظرات نظارتی منطقه‌ای در این زمینه اشاره کرده و تصریح کرده است که اگر کاربران می‌خواهند با دارایی‌های دیجیتال غیرقانونی ایالات متحده تجارت کنند، Bittrex Global همچنان در دسترس خواهد بود.

Bittrex یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ایالات متحده بود و در آغاز سال ۲۰۱۸ سهم بازاری نزدیک به ۲۳% از حجم معاملات با دلار ایالات متحده را داشت. با گذر زمان، سهم بازار آن کاهش یافت و در سال ۲۰۲۱ به زیر ۱% رسیده است.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده