لایت فارکس

صرافی کریپتو Bitso پشتیبانی ترون را برای تراکنش‌های تتر اضافه می‌کند

صرافی کریپتو Bitso پشتیبانی Tron را برای تراکنش‌های Tether اضافه می‌کند

صرافی کریپتو Bitso پشتیبانی ترون را برای تراکنش‌های تتر اضافه می‌کند

به گزارش زوم ارز، صرافی ارز دیجیتال Bitso که متمرکز بر آمریکای لاتین است، پشتیبانی از شبکه Tron و تراکنش‌های USDT را اضافه کرده است.

این حرکت به این معنی است که مشتریان مجبور نخواهند شد از اتریوم به عنوان واسطه برای تراکنش‌های Tether استفاده کنند، که سرعت تراکنش را افزایش می‌دهد و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

“با انتخاب شبکه Tron، مشتریان فردی و سازمانی Bitso قادر خواهند بود سپرده گذاری و برداشت را به طور موثرتری انجام دهند، که راه حلی اضافی برای حرکت تجارت ارائه می دهد. بیتسو در بیانیه ای گفت: یا وجوه شخصی و همچنین امکان محافظت از دارایی های آنها در برابر تغییرات تورمی یا زمینه های اقتصادی ناپایدار.

طبق داده‌های گردآوری شده توسط The Block، تتر محبوب‌ترین استیبل کوین از نظر عرضه است. در حال حاضر ۶۹.۲ درصد از کل عرضه استیبل کوین به ارزش ۸۴.۱ میلیارد دلار را در اختیار دارد.

عنوان

آندرس سالسدو از Bitso گفت: “شبکه Tron به دلیل سرعت و کارایی خود شناخته شده است و به لطف این یکپارچه سازی، تراکنش های USDT در چند ثانیه تایید می شوند و به مشتریان ما این امکان را می دهد تا از فرصت های بازار با کارمزد تراکنش های بسیار پایین تر استفاده کنند.”

منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده