آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آرتور هیز: کریپتو می‌تواند از هجوم پول چینی ها سود ببرد!⛩️

آرتور هیز: کریپتو می‌تواند از هجوم پول چینی ها سود ببرد!⛩️

آرتور هیز: کریپتو می‌تواند از هجوم پول چینی ها سود ببرد!⛩️

به گزارش زوم ارز،

آرتور هیز، بنیان‌گذار BitMEX، معتقد است که مقامات پولی چین ممکن است آماده باشند تا اقتصاد کشور را با اعتبار پر کنند و این اقدام می‌تواند باعث تقویت بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، به خصوص بیت‌کوین، شود.

در یک پست وبلاگ منتشر شده روز دوشنبه، هیز به توضیح عواملی پرداخت که می‌تواند باعث افزایش بیت‌کوین شود. وی توضیح داد که چگونه حمله سرمایه به چین می‌تواند اثرات مثبتی بر بازار بیت‌کوین داشته باشد.

آرتور هیز، مدیرعامل مالی Maelstrom و مدیر عامل سابق BitMEX، اظهار کرد که تضعیف دلار آمریکا از طریق انتشار بیشتر اسناد خزانه داری، فضای مطلوبی را برای مقامات چینی ایجاد می‌کند تا میزان بالایی از اعتبار جدید را برای بخش املاک تحت محاصره خود صادر کنند.

هیز، سیاست پولی ایالات متحده را توصیف کرد که با انتشار بیشتر اسناد خزانه داری، دلار را ضعیف‌تر کرده است. او به این تأثیر افزود که در نوامبر، شاخص دلار، DXY، کاهش یافته است.

او استدلال کرد که دلار ضعیف‌تر به مقامات چینی فضای بیشتری برای افزایش چاپ پول یوآن می‌دهد. به عبارت دیگر، چین می‌تواند فشار بیشتری به چاپگر پول یوآن وارد کند. هیز افزود: “اگرچه چین مخالف چاپ پول نسبت به دلار است، اما یوان حداقل ثابت خواهد ماند و حتی ممکن است تقویت یابد.”

وی بیان کرد که در نتیجه تضعیف دلار، شرایطی می‌افتد که یوان با وجود حفظ استحکام، به واقعیت تقویت می‌شود و این امکان را به چین می‌دهد که میزان اعتبار یوان را بدون تضعیف ارز افزایش دهد.

هجوم سرمایه می تواند به نفع بیت کوین باشد

آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX، اعتقاد دارد که پویایی مالی جهانی می‌تواند به نفع بیت‌کوین و بازار ارزهای دیجیتال عمل کند. او افزود: “اگر چین یوان را چاپ کند، راه خود را به بازارهای جهانی باز می‌کند و از قیمت انواع دارایی‌های ریسک پشتیبانی می‌کند.”

هیز ابتدا به این نکته اشاره کرد که ممکن است هجوم سرمایه به دارایی‌های ریسکی از سرزمین اصلی چین، با استفاده از هنگ کنگ به عنوان نماینده، وجود داشته باشد. او افزود: “اگر راهی برای انتقال قانونی پول نقد از سرزمین اصلی به هنگ کنگ وجود داشته باشد، بیت‌کوین یکی از دارایی‌های ریسکی خواهد بود که خریداری می‌شود.”

سپس، او بیان کرد که با “اعتبارات فراوان یوان”، تقاضای جهانی برای اعتبار دلاری و نقدینگی کاهش خواهد یافت. وی افزود: “با توجه به اینکه دلار بزرگترین ارز تامین مالی جهان است، اگر قیمت اعتبار کاهش یابد، تمام دارایی‌های عرضه ثابت مانند بیت‌کوین و طلا بر اساس قیمت‌های ثابت دلار افزایش خواهند یافت.”

هیز به این نتیجه رسید که چون این پیش‌بینی به نفع دارایی‌های ریسک است، او قصد دارد به جای سرمایه‌گذاری در اسناد خزانه‌داری ایالات متحده، روی سرمایه‌گذاری‌های کریپتو تمرکز کند. او افزود: “من به انتقال پول از صورت‌حساب‌های T-C به ارز دیجیتال ادامه می‌دهم، زیرا می‌خواهم قبل از اینکه از طریق داده‌ها آشکار شود که چاپگر پول چین در حال تبدیل شدن به brrrrr است، وارد آن شوم.”


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده