آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر کریپتو پیش‌بینی افزایش ۳۶۰ درصدی بیت‌کوین به ۲۰۰۰۰۰ دلار پیش از رویداد Halving

تحلیلگر معروف کریپتو: بیت‌کوین می‌تواند قبل از هاوینگ به ۲۰۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد!

به گزارش زوم ارز، گرت ون لاگن، یک تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال معروف، اخیراً پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین ، ارز دیجیتال پرچمدار، به زودی می‌تواند به بالای ۲۰۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد. او حتی پیش بینی می‌کند که این افزایش قبل از رویداد نصف شدن بیت کوین در آوریل سال جاری رخ خواهد داد.

بر اساس تحلیل ون لاگن، که از نظریه امواج الیوت برای تجزیه و تحلیل نمودارهای قیمت استفاده می‌کند، قیمت بیت کوین حدود ۳۶۰ درصد از سطح فعلی، که در حدود ۴۳,۰۰۰ دلار است، افزایش خواهد یافت. در چند ماه آینده، او رالی قوی‌ای را پیش بینی می‌کند که باعث می‌شود قیمت بیت کوین به حدود ۶۹,۰۰۰ دلار برسد و در ادامه به طور قابل توجهی بالاتر از آن افزایش یابد. این رالی سهموی قبل از رویداد نصف شدن بیت کوین رخ می‌دهد.

از دیدگاه ون لاگن، اگر قیمت بیت کوین به زیر ۳۱,۸۰۰ دلار کاهش یابد، رالی سهموی باطل خواهد شد.

با توجه به تحلیل‌گر، رویداد نصف شدن بیت کوین تاریخی برای این ارز دیجیتال بوده است. در ماه‌های پس از هر بار نصف شدن، قیمت بیت کوین افزایش یافته است.

نصف شدن باعث کاهش پاداش استخراج بیت کوین از ۶.۲۵ بیت کوین فعلی به ۳.۱۲۵ بیت کوین در هر بلوک می‌شود. رقابت ماینرها در چند ماه اخیر افزایش یافته است و هش ریت شبکه به حداکثر خود رسیده است. همچنین، خروجی ماینرها در ۷۷ ماه گذشته به حداکثر خود رسیده است.

این رقابت فزاینده ممکن است به این معنی باشد که برخی از ماینرها مجبور به فروش دارایی‌های بیت کوین خود شوند تا هزینه‌های خود را تامین کنند و عملیات خود را ادامه دهند. در نهایت، ممکن است برخی از ماینرها تسلیم شوند در حالی که سایر عملیات‌ها رشد می‌کنند.

پیش‌بینی ون لاگن کمتر از پیش‌بینی میشائل ون دی پوپ، تحلیلگر محبوب ارزهایدیجیتال، است. ون دی پوپ اخیراً محدوده فعلی بیت کوین را تعیین کرده است و پیشنهاد می‌دهد که خرید در افت زیر ۴۱,۰۰۰ دلار یک استراتژی محتاطانه به نظر می‌رسد.

ون لاگن پیش بینی می‌کند که این حرکت پیش از افزایش قیمت بیت کوین به ۳۰۰,۰۰۰ دلار برای هر سکه، پس از نصف شدن بیت کوین رخ خواهد داد.


منبع: cryptoglobe.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده