آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۱۲ درصدی قیمت کرونوس پس از اعلام ارتقای اصلی

افزایش ۱۲ درصدی قیمت کرونوس پس از اعلام ارتقای اصلی

به گزارش زوم ارز، در روزهای اخیر، قیمت کرونوس ، یکی از رمزارزهای محبوب بومی زنجیره Crypto.com، با اعلام ارتقای اصلی، ۱۲ درصد رشد قابل توجهی داشته است. این ارتقا با عرضه‌ی Titan، که در تاریخ ۲۶ مارس به صورت زنده اعلام شد، جهان ارزهای دیجیتال را به چالش کشیده است.

ارتقای Titan بهبوداتی اعمال می‌کند که به ارتقای عملکرد و کارایی بلاک‌چین Cronos کمک می‌کند. به منظور تسهیل عملیات و افزایش سرعت پردازش تراکنش‌ها، این ارتقا بهبودهای مهمی اعمال می‌کند. همچنین، با استفاده از فناوری MemIAVL و به ویژه افزایش چشمگیر سرعت همگام‌سازی بلاک‌ها، این ارتقا تجربه کاربری را بهبود داده و به افزایش قابلیت اطمینان تراکنش‌ها کمک می‌کند.

به‌طور کلی، ارتقای Titan از بهترین شیوه‌های اکوسیستم‌های Cosmos و Ethereum الهام گرفته و زمینه‌ای را برای پیشرفت‌های آینده فراهم می‌کند، از جمله حساب‌های بین زنجیره‌ای و…

با اعلان ارتقای تایتان، امکان حسابداری از Cronos آماده است قلمروی جدیدی از امکانات را باز کند، قابلیت همکاری بیشتر را تقویت کند و دامنه برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را در پلتفرم خود گسترش دهد. این اعلان احساسات خوش‌بینی و هیجان در جامعه کریپتو را برانگیخته و باعث افزایش قیمت کرونوس شده است. Cronos به عنوان یک پیشتاز در رقابت به سمت ارائه یک اکوسیستم بلاک‌چین کارآمدتر، مقیاس‌پذیر و قابل اجرا ilappears. همچنین، تعهد Cronos به شفافیت و نوآوری از طریق نقشه راه دقیق و راهنمای ارتقا خود معتبر است و درباره تکامل پلتفرم اطلاعات ارزشمندی را به ذینفعان ارائه می دهد. آیا همه‌چیز آماده است؟ با شروع شمارش معکوس برای راه‌اندازی ارتقای تایتان در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۴، Cronos در پی یک آینده ای مشخص در حالی که با ارائه عملکرد عالی، قابلیت همکاری و نوآوری کاربر محور، مسیر آینده خود را میسازد. اما در همین حال، اطلاعات جدید نشان می‌دهد که قیمت کرونوس افزایش یافته و در حدود ۰.۱۴۹۳ دلار مبادله می‌شود. شما چه انتظاراتی از این ارتقا دارید؟

نمودار ارز دیجیتال کرونوس
نمودار ارز دیجیتال کرونوس

اما، با افزایش‌هایی که امروز داشته است، قیمت آن در این هفته حدود ۷ درصد کاهش یافته است، در حالی که در ۳۰ روز گذشته تقریباً ۶۵ درصد افزایش داشته است.

همچنین، در اعلامیه جدید بایننس، قیمت ارز دیجیتال BOME نیز ۲۲۰ درصد افزایش یافت


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده