آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از CRO در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت کریپتو دات کام را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز CRO در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم.خدمتتان عرض کردیم که در طی رشدی که این ارز داشته، آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم را پس گرفته است و بعد از آن، روند را ما صعودی می‌دانیم. در ادامه قیمت تا جایی رشد کرده که خود را به ناحیه باکس قرمز رسانده که آن ناحیه، به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر ما قرار دارد و سپس واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. توجه داشته باشید که کندل‌های قرمز و موج نزولی که شکل گرفته را در این تایم فریم موج اصلاحی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر شاهد شکل‌گیری الگوهای بازگشتی و صعودی هستیم و قیمت شروع به رشد کرده است توجه داشته باشید که اگر در تایم روزانه شاهد تثبیت بالاتر از ترند لاین نزولی باشیم قیمت همچنان می‌تواند به رشد خود ادامه داده و حداقل به باکس قرمز رنگ نیز برسد. اما اگر در نواحی ترند لاین نزولی الگوهای نزولی قوی شکل بگیرند مجدد انتظار افت قیمت را داریم اما در تایم هفتگی روند را کاملاً صعودی می دانیم.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز XRP هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل CRO امروز 5 اسفند 1402
تحلیل CRO امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز CRO در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتون عرض کردیم که در طی رشدی که این ارز داشته، آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم را پس گرفته است و بعد از آن، روند را ما صعودی می‌دانیم. در ادامه قیمت تا جایی رشد کرده که خود را به ناحیه باکس قرمز رسانده که آن ناحیه، به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر ما قرار دارد و سپس واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. توجه داشته باشید که کندل‌های قرمز و موج نزولی که شکل گرفته را در این تایم فریم موج اصلاحی می‌دانیم.
دوستان نکته دیگری که خدمتتان عرض کرده بودیم در مورد خط سبز بود که گفتیم اگر کلوز پایین‌تر از آن اتفاق بیفتد، ما نیز روند را در تایم روزانه ،نزولی می‌دانیم، که در حال حاضر این اتفاق رخ داده و بر این اساس یک ترند لاین نزولی در تایم روزانه رسم کرده‌ایم و می‌بایست به این نکته اشاره کنیم که در تایم روزانه ،کندل‌های سبز و رشدهایی که فعلاً اتفاق می‌افتد، موقت و از نوع مینور هستند. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل CRO امروز 7 بهمن 1402
تحلیل CRO امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۹ دی ۱۴۰۲

درس وقت بخیر دارم خدمت شما همیشگی امیدوار هستیم که حالتون خوب باشه با تحلیل ارز CRO کنارتان هستیم, این ارز در تایم فریم هفتگی اخیراً شروع به رشد کرده و آخرین سقف ترند نزولی خود را که با خط قرمز مشخص کرده‌ایم, به سمت بالا شکسته و روند صعودی تشکیل گردیده ، رشد این ارز تا محدوده مقاومتی که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم، پیش رفته و در آن ناحیه ما شاهد واکنش بوده و شروع به اصلاح کرده است.
در حال حاضر تشکیل شدن الگوی پرچم مثلث، محتمل است و در صورت اینکه قیمت ،ضلع بالایی و البته باکس قرمز را به سمت بالا بریک کند، انتظار داریم قیمت این ارز ،رشد قابل توجهی را داشته باشد و نکته آخر اینکه ,ناحیه خط سبز، به عنوان حمایت معتبر لحاظ گردیده و تا زمانی که حفظ شود ،ترند این ارز نزولی نخواهد شد. دوستان عزیز موفق پر سود باشید و لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل CRO امروز9 دی 1402
تحلیل CRO امروز۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز CROUSDT در تایم فریم روزانه پس از رشد خوبی که در هفته های اخیر داشت و ناحیه های عرضه ای که پیش روی خود داشت را بی اعتبار می‌کرد در آخر یک ناحیه عرضه قوی روزانه جلوی رشد را گرفت و قیمت را به سمت پایین حرکت داد و تا محدوده قیمتی ۰.۰۶۸۲۰ دلار هیچ ناحیه حمایتی و تقاضا ای در تایم روزانه پیش روی خود ندارد و ممکن است قیمت تا این محدوده که برای شما عزیزان مشخص کردم ریزش داشته باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO امروز در تاریخ 142.9.4
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO امروز در تاریخ ۱۴۲.۹.۴

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۶ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز cro بعد ریزشی که داشت به ناحیه تقاضا هفتگی برخورد کرد و باعث رشد این رمز ارز شد ولی الان در تایم فریم هفتگی همان‌طور که مشاهده می‌کنید در تصویر به یک ناحیه عرضه هفتگی برخورد کرده است ولی کندل پر قدرت هست و احتمال بی اعتبار کردن ناحیه هم باید در نظر گرفت ولی در تایم فریم روزانه هم درونه ناحیه عرضه هفتگی یک ناحیه عرضه روزانه هم وجود دارد که باعث قوی شدن ناحیه و اعتبار داشتن ناحیه می‌شود اگر به سمت پایین حرکت کند تا محدوده ۰.۰۵۱۳۳ هیچ حمایتی روبه روی خودش ندارد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO امروز در تاریخ 142.8.6
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO امروز در تاریخ ۱۴۲.۸.۶

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۸ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۸ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز CRO در طی یک ماه گذشته روند رنجی داشت. مقاومت سنگین این ارز در محدوده ۰.۰۵۱ الی ۰.۰۵۲ دلار، هنوز شکسته نشده است. از یک سو حجم معاملات همچنان پایین است و به کمترین میزان در طی ۳ سال گذشته رسیده است. از طرف دیگر قیمت به سقف کانال نزولی اصلی برخورد کرده است و در صورتی که تمایلی از سمت خریداران اصلی در این ارز ایجاد نشود، انتظار داریم که قیمت این ارز با شکست کف کانال رنج مجددا یک روند نزولی دیگر را شروع کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 8 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۸ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز CRO روند نزولی خود را پرقدرت تر از همیشه ادامه داد و نه تنها در محدوده حمایت ۰.۰۵۲ دلار واکنش مثبتی نشان نداد، بلکه با افزایش بیشتر فشار فروش این حمایت را شکست و کف پایین تری در تاریخ معاملات این ارز به ثبت رسید. پس در حال حاضر محدوده ATL این ارز عدد ۰.۰۴۴۵۵ دلار را نشان می دهد. با توجه به اینکه شرایط صعودی برای این ارز هنوز روی نمودار دیده نمی شود، پتانسیل ریزش بیشتر تا حمایت هایی که در محدوده ۰.۰۳۸ الی ۰.۰۳۶ دلار برای آن در نظر گرفته شده است، وجود دارد. همچنین دو حمایت قوی تر برای شرایطی که فشار فروش سنگین تری در بازار داشته باشیم، برای این ارز در نظر گرفته شده است.

این حمایت ها در محدوده های ۰.۰۲۹ و ۰.۰۲۵ دلار در نظر گرفته شده است. از محدوده های حمایت دوم و سوم با توجه به اینکه شرایط واکنش مثبت قوی را دارند، انتظار داریم که محدوده های تقاضای قوی باشند و قابلیت ایجاد تغییر روند را به حالت صعودی برای بلند مدت داشته باشند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 11 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

در طی یک ماه گذشته، حمایت های ارز CRO ادامه پیدا کرد و قیمت آن به سقف کانال نزولی اصلی در محدوده ۰.۰۵۹ الی ۰.۰۶۱ دلار برخورد کرد. واکنش های زیادی که در گذشته در این ناحیه ثبت شده بود، دلیل انتخاب این مقاومت بود. همانطور که مشاهده می کنید، محدوده شروع آخرین موج نزولی قوی از این مقاومت بوده است. بنابراین در میان مدت تا زمانی که این سطح پرقدرت شکسته نشود، می توانیم انتظار بازگشت قیمت به سطوح حمایتی پایین تر را داشته باشیم. با توجه به شرایط تایم فریم بالا، انتظار می رود که قیمت این ارز تا محدوده ۰.۰۵۲ دلار کاهش داشته باشد. در این محدوده اگر الگوی کف دو قلو تشکیل شود، می توان برای هفته های آینده شرایط خوبی روی این ارز در نظر گرفت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 14 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز CRO در آخرین تحلیل با حفظ حمایت محدوده ۰.۰۶۶ الی ۰.۰۶۷ دلار، یک موج صعودی دیگر را روی نمودار تشکیل داد و به سقف کانال نزولی اصلی در محدوده ۰.۰۸۰ دلار برخورد کرد. اما این مقاومت با واکنش منفی شدیدی همراه شد و خریداران کوتاه مدت و میان مدت زیادی در این سطح سیو سود کردند. شاهد ادامه روند نزولی و افزایش فشار فروش بودیم، که حتی پایین ترین کف تاریخی این ارز در محدوده ۰.۰۵۲ دلار شکسته شد و ATL جدیدی در قیمت ۰.۰۵۰۳ دلار ثبت شده است. به طور کلی می توان گفت با اینکه کف تاریخ شکسته شده است، اما قیمت به این محدوده واکنش مثبت خوبی نشان داده است و در تایم فریم هفتگی روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده می شود.

این می تواند یکی از نشانه های مثبت برای این ارز باشد. البته نشانه های بیشتری برای تغییر روند نیاز است، تا بتوانیم انتظار رشد قیمت از محدوده فعلی را داشته باشیم. برای کوتاه مدت، به دلیل قدرت بالاتر در کندل های نزولی، انتظار داریم که مجددا حمایت های قبلی در دو محدوده تست شوند. حمایت اول این ارز در محدوده ۰.۰۵۴ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۰۵۲ دلار می باشد و اگر واکنش مثبت خوبی مشاهده شود، روند این ارز می تواند مدتی بین محدوده مقاومت ۰.۰۶۰ دلار و حمایت ۰.۰۵۰ دلار رنج باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 17 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز CRO در یک ماه گذشته روند کاملا رنجی داشت، و نوسانات قیمت آن بین سطوح حمایت مقاومت مشخص شده ادامه داشت. این ارز در تایم فریم بالا، به دلیل این که در گذشته یک حرکت صعودی قوی ایجاد کرده، مجددا شرایط مناسبی دارد، و در صورت شکست مقاومت محدوده ۰.۰۷۱ الی ۰.۰۷۲ دلار، می توانیم انتظار رشد خوبی از این ارز داشته باشیم. روز گذشته نیز یک تلاش برای شکست این مقاومت صورت گرفته، و شاهد یک شکست فیک در این محدوده هستیم. بنابراین در صورت خروج از این کانال رنج، اهدافی که می توانیم برای CRO در نظر داشته باشیم، در محدوده های ۰.۰۷۵، ۰.۰۸۲، ۰.۰۹۰ و محدوده رند ۰.۱۰ دلار می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 26 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 27 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز CRO در طی یک ماه گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. برگشت سریع از محدوده ۰.۰۹۰ دلار، و شکست فیک مقاومت محدوده ۰.۰۸۵ دلار موجب شد تا یک حرکت شارپ نزولی تا حمایت ۰.۰۶۱ الی ۰.۰۶۲ دلار صورت بگیرد. در ادامه و با حمایت خریداران، تمام حرکت نزولی که موجب شکسته شدن حمایت محدوده آبی رنگ شدن شده بود، خنثی شد. اکنون به دلیل پتانسیل تغییر روند در تایم فریم روزانه، دو حمایت برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۰.۰۶۶ الی ۰.۰۶۷ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۰۶۴ دلار می‌باشد. در صورت رسیدن قیمت به این سطوح و مشاهده نشانه‌های واکنش، می‌توانیم انتظار رشد قیمت ارز CRO را تا مقاومت‌های قبلی داشته باشیم.

مقاومت‌هایی که در محدوده‌های ۰.۰۸۰، ۰.۰۸۵، ۰.۰۹۰ و ۰.۱۰ دلار در نظر گرفته شده است، می‌تواند اهداف خریداران باشد. توجه داشته باشید که قیمت این ارز هنوز در تایم فریم بالاتر داخل کانال نزولی بلند مدت قرار دارد. اما در صورتی که حرکت مثبت خوبی در طی یک ماه آینده مشاهده شود، روند بلند مدت نیز می تواند از حالت نزولی خارج شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 27 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین CRO امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در طی هفته گذشته با حمایت خوب خریدارانش، از محدوده مقاومت ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۸۵ دلار عبور کرد، و مقاومتی که در محدوده ۰.۰۹۰ الی ۰.۰۹۵ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی همراه بوده است. در آخرین کندل روزانه، شکست مقاومت قبلی مشاهده می شود، اما برای تایید نیاز به کندل های صعودی بعدی دارد. همچنین محل بسته شدن آخرین کندل روزانه، باید حداقل بالای نیمه کندل باشد. در غیر اینصورت احتمال فیک بودن این شکست بالا خواهد رفت. یکی از دلیل اینکه احتمال فیک بودن شکست را افزایش می دهد، این است که مقاومت محدوده ۰.۰۹۵ دلار  دقیقا با سقف کانال نزولی همپوشانی دارد. بنابراین اگر در طی هفته های آینده واکنش های منفی قوی تری به این مقاومت ایجاد شود، می توانیم انتظار اصلاح قیمت را تا سطوح حمایتی پایین تر داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 4 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در طی هفته‌های گذشته روند رنجی را روی نمودار ثبت کرده است. فشار فروشی که در محدوده مقاومت ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۸۵ دلار ایجاد شده بود، با فشار خرید برابر شد، و یکی دیگر از دلایل رنج شدن روند، کاهش تقاضا در این محدوده بود. در بازه زمانی روزانه همچنان روند قیمت داخل یک کانال نزولی بلند مدت است، و تا زمانی که سقف کانال در محدوده مقاومت رند ۰.۱۰۰ دلار شکسته نشود، نمی‌توانیم انتظار صعودی شدن روند را برای بلند مدت داشته باشیم.

اما برای کوتاه مدت تا زمانی که حمایت محدوده ۰.۰۷۱ الی ۰.۰۷۳ دلار شکسته نشود، روند تایم ۴ ساعته نزولی نخواهد شد، و در بهترین حالت رنج باقی می‌ماند. همچنین به دلیل شدن یک کانال رنج در محدوده سطوح رسم شده، در صورت شکست هر یک از سطوح، می‌توانیم حداقل انتظار رشد یا کاهش قیمت را به اندازه عرض کانال رنج داشته باشیم. بنابراین در صورت رشد، مقاومت بعدی در محدوده رند ۰.۱۰۰ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورت کاهش قیمت، محدوده حمایت ۰.۰۶۲ الی ۰.۰۶۳ دلار هدف فروشندگان می‌باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 27 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی کریپتو دات کام کوین امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در هفته گذشته روند رنجی داشت، و نوسانات قیمت آن زیر مقاومت محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۸۵ دلار ثبت شده است. اولین برخورد به این مقاومت واکنش شدیدی ایجاد کرد، و دومین واکنش هم در روز گذشته ثبت شده است، که نشانه خوبی برای این ارز در کوتاه مدت نیست. در صورتی که در بازار برای این هفته نوسانات و فشار فروش ایجاد شود، احتمال اینکه الگوی سقف دو قلو روی نمودار تایید شود بیشتر خواهد شد. در این صورت اولین سطح حمایت مهم در محدوده کف قبلی یعنی قیمت ۰.۰۷۱ دلار و دومین حمایت در محدوده ۰.۰۶۵ دلار خواهد بود.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 20 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. خریداران این ارز با حمایتی که در محدوده ۰.۰۵۵ دلار نشان داند، مجدد قیمت برگشت خوبی تجربه کرد. الگوی کف دو قلو با شکست مقاومت داینامیک تایید شد. تقاضا موجب شده تا قیمت به هدف کوتاه مدتی که برای این ارز در محدوده ۰.۰۶۵ الی ۰.۰۶۶ دلار در نظر گرفته بودیم، نزدیک شود. این مقاومت می تواند با واکنش همراه باشد، و در تایم فریم ۴ ساعته یک ناحیه رنج تشکیل دهد. اما در ادامه، می تواند شکسته شود. همچنین سطح جدی برای تغییر روند محسوب می شود. همچنین در تایم ۴ ساعته یک کانال صعودی در نظر می گیریم. در صورتی که کف کانال صعودی حفظ شود، احتمال شکست مقاومت افزایش پیدا می کند. کندل های صعودی در تایم روزانه قدرت بالایی را نشان می دهند. بنابراین اگر این مقاومت شکسته شود، هدف بعدی در محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۸۵ دلار خواهد بود.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 20 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 13 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در طی هفته های گذشته روند رنجی را روی یک سطح حمایت بسیار قوی به ثبت رسانده است. در تحلیل قبلی یک الگوی کف دو قلو در تایم ۴ ساعته شناسایی شده بود، که با شکست مقاومت محدوده ۰.۰۵۷ الی ۰.۰۵۸ دلار تایید شد، و قیمت تا سطح ۰.۰۶۰ دلار رشد داشت. برگشت مجدد به سمت حمایت ماهانه باعث شد تا الگو کف دو قلو در تایم روزانه تشکیل شود.

بنابراین در ادامه و برای هفته جاری اگر مقاومت داینامیک رسم شده در محدوده ۰.۰۶۰ الی ۰.۰۶۲ دلار شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که این الگوی بزرگتر نیز تایید شود. اهداف خریداران برای آینده می تواند تا محدوده های ۰.۰۶۵ و ۰.۰۶۷ دلار در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که به دلیل واگرایی های مثبت متعددی که در تایم فریم های مختلف روی RSI تشکیل شده است، امکان پامپ این ارز و برگشت قوی به سمت مقاومت های بالا وجود دارد. بنابراین شکست مقاومت داینامیک می تواند نشانه خوبی برای رشد بیشتر باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 13 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 29 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. فشار فروش روی این ارز موج برخورد قیمت به محدوده حمایت ۰.۰۴۰ الی ۰.۰۵۸ دلار شده است. قیمت CRO در این سطح توقف داشته و یک ناحیه کاملا رنج در تایم های پایین تشکیل داده است. رمز ارز CRO در محدوده کف تاریخی خود قرار دارد، و اگر باز هم فشار فروش در بازار داشته باشیم، ریزش قیمت این ارز می تواند تا سطوح ۰.۰۳۸ الی ۰.۰۳۵ دلار ادامه داشته باشد.

خط روند نزولی که به عنوان مقاومت داینامیک در نظر گرفته شده بود، هنوز معتبر است، و فقط در صورتی که مجددا قیمت بالای این سطوح مقاومتی برگردد، می توانیم انتظار رشد و افزایش قیمت برای اهداف بالاتر را داشته باشیم. اما برای هفته جاری با توجه به اینکه هنوز واکنش مثبت قوی مشاهده نشده است، نمی توانیم نظر قطعی در مورد برگشت روند داشته باشیم. صرفا در تایم ۴ ساعته یک الگوی کف دو قلو شکل گرفته است، که در صورت شکست مقاومت محدوده ۰.۰۵۷۵ الی ۰.۰۵۸۰ دلار انتظار ورود قیمت به موج اصلاحی را داریم. اگر این مقاومت شکسته شود، اهدافی که می توانیم در نظر بگیریم، در محدوده ۰.۰۶۰ دلار خواهد بود.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 29 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در طی هفته گذشته روند رنج اما با مومنتوم کاهشی را پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۰.۰۶۲۵ دلار و دقیقا در میدلاین یک کانال رنج در حال معامله شدن است. سطح حمایتی که در محدوده ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۶۰ دلار در نظر گرفته شده است دقیقا در پایین تری سطوح تاریخی این ارز می باشد. و همانطور که مشاهده می کنید یک بار واکنش قوی از این محدوده مشاهده شده است. بعد از حرکت صعودی بیت کوین که موجب شکست مقاومت محدوده ۱۷۳۰۰ دلار شد، این ارز هنوز رشدی نداشته است. این رشد در صورتی است که بیت کوین بالای محدوده حمایت خود تثبیت داشته باشد، و یک ناحیه تریدینگ رنج تشکیل دهد. در این صورت آلت کوین های زیادی می توانند در کوتاه مدت رشد داشته باشند. توجه داشته باشید که یک مقاومت داینامیک می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم. شکست این مقاومت نیز می تواند نشانه برگشت روند باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 23 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 15 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در طی دو هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت. روز گذشته یک تلاش از سمت نهنگ های بازار به جهت فعال کردن حد ضرر سفارسات فروش بسیاری از معامله گران در بازار فیوچرز صورت گرفت، و قیمت تا محدوده ۰.۰۷۴ دلار رشد داشت.  مجددا با افزایش فشار فروش، و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه بود. همچنین این حرکت صعودی سریع می تواند ادامه داشته باشد، به دلیل اینکه در برگشت و ورود قیمت به موج اصلاحی کندل هایی تشکیل شده است، که تمایل کمی از سمت فروشندگان را نشان می دهد.

محدوده های حمایت مینور در قیمت ۰.۰۶۶ الی ۰.۰۶۳ دلار می توانند در صرت برخورد قیمت به این سطوح با واکنش مثبت همراه باشند. چرا که این حرکت صعودی احتمالا یک تلاش دیگر را خواهد داشت. اگر حمایت مینور مشخص شده نشانه های برگشت داشته باشد، رشد قیمت و تلاش بعدی می تواند تا محدوده ۰.۰۸۰ دلار ادامه داشته باشد. در صورت شکست این سطوح، کاهش قیمت می تواند این بار برای تست مجدد حمایت پایین تر در محدوده ۰.۰۵۸ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 15 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO یکی از آلت کوین هایی است که فشار فروش شدیدی نسبت به سایر آلت کوین ها به ثبت رسانده است. سطح حمایت ماهانه که در محدوده ۰.۰۶۰ الی ۰.۰۷۰ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، شکسته شده است. با توجه به اینکه فروشندگان هنوز قدرت کامل را در اختیار دارند، این ریزش قیمت در صورت ادامه روند نزولی بیت کوین می تواند ادامه پیدا کند، و ارز CRO می تواند با ثبت کف قیمتی جدید به سطوح پایین تری دست پیدا کند. یکی از این سطوح حمایتی در محدوده ۰.۰۳۶۰ الی ۰.۰۳۸۰ دلار در نظر گرفته شده است که پتانسیل واکنش بسیار بالایی دارد.

آخرین کندل ماهانه با منفی ۴۵ درصد تا زمان نگارش این تحلیل و با سایه پایین بسیار کوچک در صورتی که به همین صورت بسته شود، پتانسیل شکست کف تاریخی خود را در محدوده ۰.۰۵۵ الی ۰.۰۵۷ دلار خواهد داشت. اگر کندل روزانه زیر این ناحیه بسته شود، انتظار ریزش بیشتر را تا حمایت محدوده ۰.۰۳۸۰ الی ۰.۰۳۶۰ دلار را داریم. این محدوده یکی از نواحی تقاضای قوی برای برگشت روند در کوتاه مدت و ورود قیمت به موج اصلاحی می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در هفته گذشته رشد قیمت ۱۰ درصد را به ثبت رسانده است. حمایت خریداران این ارز موجب شد تا قیمت بعد از پولبک زدن به محدوده ۰.۱۰۳ دلار، رشد خوبی داشته باشد، و تا محدوده ۰.۱۱۷ دلار این رشد ادامه داشته است. همانطور که مشاهده می کنید، ابر اندیکاتور ایچیموکو در محدوده فعلی مقاومت مهمی را نشان می دهد، و این ناحیه می تواند تا قیمت ۰.۱۲۵ دلار ادامه داشته باشد. در تایم فریم روزانه قیمت هنوز در روند نزولی است، و هر برگشتی تا محدوده ۰.۱۶ دلار می تواند پولبک در نظر گرفته شود.

اما در بازه زمانی ۴ ساعته روند رنجی را شاهد هستیم، و اگر قیمت از مقاومت محدوده ۰.۱۲۲ الی ۰.۱۲۷ دلار عبور کند، می توانیم انتظار رشد بیشتر و صعودی شدن روند را داشته باشیم، که در اینصورت اهداف ۰.۱۶۰ دلار در دسترس خواهد بود. برای کوتاه مدت با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی روی پیوت های آخر و تا زمانی که این حمایت حفظ شود، انتظار رشد قیمت را می توانید داشته باشید.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

در طی هفته گذشته نوسانات قیمت رمز ارز CRO روی محدوده حمایت ماهانه و هفتگی باقیمانده است. محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۰۹۵ الی ۰.۱۰۰ دلار در نظر گرفته شده بود، به دلیل رند بودن این حمایت و افزایش تقاضای خوبی که در گذشته از روی محدوده به ثبت رسیده بود، هنوز شکسته نشده است. این محدوده با واکنش مثبت خوبی همراه بوده است. برای نمودار این ارز در بازه زمانی روزانه می توان یک خط روند نزولی بلند مدت در نظر گرفت. این خط روند در ماه گذشته شکسته شده و قیمت به آن پولبک زده است، که پولبک با واکنش مثبت خوبی همراه بوده است.

بنابراین انتظار داریم در صورتی که بیت کوین روی حمایت های محدوده ۱۹ هزار دلار باقی بماند، رمز ارز CRO حداقل برای کوتاه مدت رشد خوبی داشته باشد. با مشاهده نمودار این ارز در بازه زمانی یک ساعته می توانیم ببینیم که روند قیمت صعودی است و تا زمانی که محدوده حمایت ۰.۱۰۲ الی ۰.۱۰۴ دلار حفظ شود، خریداران می توانند قیمت را به اهداف بالاتری در محدوده ۰.۱۲۲ الی ۰.۱۲۷ دلار برسانند. همچنین مشاهده می شود که حجم معاملات در حال افزایش است و همزمان شدن این مورد با حفظ حمایت فعلی می تواند یکی از نشانه های رشد قیمت باشد. در بازه ۴ ساعته روند قیمت و نوسانات قیمت در این مدت می تواند بین حمایت رند ۰.۱ دلار و مقاومت مشخص شده ادامه داشته باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن به سمت حمایت محدوده ۰.۰۹۵ الی ۰.۱۰ دلار ادامه پیدا کرد، و با برخورد به این ناحیه، در آخرین کندل واکنش مثبت مشاهده شده است. در صورتی که بازار روی محدوده های حمایت باقی بماند، و فشار فروشی در بازار مشاهده نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت مجددا بالای محدوده ۰.۱۱ دلار برگردد. همچنین خط روند نزولی که روی نمودار در نظر گرفته شده است، همزمان باید با کندل های قوی به همراه حجم معاملات بالا، شکسته شود.

در غیر این صورت قیمت می تواند روی سطح حمایت ماهانه خود روند رنجی در این هفته داشته باشد. سقف آخرین موج نزولی در تایم فریم روزانه در محدوده ۰.۱۲۵ دلار می باشد. بنابراین تا زمانی که این مقاومت شکسته نشود، روند روزانه نمی تواند صعودی شود. با توجه به واگرایی مثبت مشاهده شده روی نمودار، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو و برگشت روند در تایم فرمی های ۴ ساعته و روزانه وجود دارد. اما این در حالی است که بیت کوین حمایت های مهم خود را در محدوده ۱۹۰۰۰ و ۱۸۵۳۰ دلار حفظ کند.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در هفته گذشته روند نزولی آن ادامه داشت، و قیمت داخل کانال کوتاه‌ مدت نزولی به محدوده های حمایتی مهمی برخورد کرده است. حمایتی که در قیمت رند ۰.۱۰۰ دلار قرار دارد، قیمت به آن واکنش مثبت نشان داده است، و کندل روزانه روز قبل آن مثبت بسته شده است. با توجه به واکنش مثبتی که در برخورد قبلی به سطح حمایت مشاهده شده، این محدوده پتانسیل متوقف کردن قیمت را دارد. اما اگر در بازه زمانی هفتگی به کندل ها نگاه کنیم، می بینیم که قدرت کندل های نزولی بسیار بالاتر از کندل های صعودی است.

بنابراین اگر بیت کوین حمایت فعلی خود را از دست دهد، کاهش قیمت می تواند باعث شکست حمایت CRO شده و در این صورت ریزش شدید قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۶۲ الی ۰.۰۷۰ دلار ادامه داشته باشد. در بازه زمانی هفتگی هیچ نشانه ای مبنی بر واگرایی مثبت اندیکاتور RSI دیده نمی شود. و همین مورد در بازه زمانی روزانه نیز دیده می شود. واگرایی در تایم فریم روزانه صرفا می تواند باعث اصلاح قیمت در موج نزولی باشد. تا زمان تثبیت قیمت بیت کوین روز سطح حمایت باید منتظر ماند.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در طول هفته گذشته همچنان کانال نزولی و مومنتوم نزولی خود را حفظ کرد. علیرغم تلاش خریداران برای شکست سقف کانال و همچنین شکست محدوده مقاومت ۰.۱۲۲ الی ۰.۱۲۷ دلار، روند نزولی به قوت خود باقی ماند، و همچنین کانال نزولی نیز حالا اعتبار بیشتری گرفته است. این کانال نزولی را می توان نسبت به هفته گذشته آپدیت کرد، و نواحی سقف و کف بهتری برای آن در نظر گرفت. حمایت ۱ ساعته محدوده ۰.۱۱۴۰ دلار نیز در حال شکسته شدن می باشد. بنابراین هدف بعدی فروشندگان در محدوده کف اصلی یعنی محدوده ۰.۰۹۵ الی ۰.۱۰ دلار خواهد بود.

اندکیاتور EMA دقیقا در محدوده مقاومت ۰.۱۲۲ دلار قرار گرفته بود که می توانست سطح مقاومت را برای واکنش منفی تایید کند. بنابراین سیگنال های سیو سود و برگشت قیمت به خوبی را رسم محدوده ها می توانست دریافت شود. همچنین اندیکاتور MACD نیز واگرایی مخفی مثبت را نشان می داد، و این اندیکاتور هم تایید دیگری برای ریزش قیمت داده بود.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CRO در طول هفته گذشته روند کاملا رنجی را پشت سر گذاشته است. قیمت بین دو محدوده حمایت مقاومت مینور در نوسان بوده است. حمایتی که در ناحیه ۰.۱۱۴۰ الی ۰.۱۱۶۰ دلار می باشد، و مقاومت این کانال رنج نیز در محدوده ۰.۱۲۲۰ الی ۰.۱۲۷۰ دلار در نظر گرفته شده است. مقاومت مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته بوده و حمایت مربوط به بازه ۱ ساعته می باشد. با توجه به نزولی بودن روند کلی، انتظارات کاهشی بیشتر می باشد.

اما در هر حال یک کانال نزولی نیز می توان در تایم ۴ ساعته روی نمودار در نظر گرفت. در صورت شکست همزمان سقف کانال و مقاومت استاتیک، و تثبیت کندل های ۴ ساعته بالای این ناحیه، هدف قیمت در محدوده اول ۰.۱۳۰۰ و محدوده دوم ۰.۱۴۰۰ الی ۰.۱۴۵۰ دلار خواهد بود. مقاومت ۰.۱۳۰ دلار، پیوت ماهانه می باشد. بنابراین نقطه عطف ادامه روند در این ماه خواهد بود. مهم ترین حمایت این ارز در محدوده ۰.۱۰۶ الی ۰.۱۰۰ دلار خواهد بود، که در صورت افزایش فشار فروش، یکی از اهداف فروشندگان در این ناحیه می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CRO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CRO را مشاهده کنید.

رمز ارز CRO در هفته گذشته با فشار فروش شدیدی که در بازار اتفاق افتاد، ریزش قیمت کریپتو دات کام این ارز موجب شد تا یکی از حمایت های مهم آن در محدوده ۰.۱۳۵ دلار شکسته شود. با توجه به اینکه یک کانال صعودی کوتاه مدت برای این ارز در نظر گرفته شده بود، قیمت مستقیماً به کف کانال صعودی برخورد کرد. این برخورد در محدوده ۰.۱۲ دلار اتفاق افتاده است، با واکنش مثبت همراه شد. اما در برگشت قدرت خریدار زیادی مشاهده نشده است. بنابراین احتمال رنج شدن روند قیمت بین این حمایت و مقاومت ۰.۱۳۵ الی ۰.۱۴۰ دلار وجود دارد. سطح مقاومت ۰.۱۴۰ دلار احتمالا می تواند واکنش منفی زیادی به همراه داشته باشد. بنابراین در صورتی که قیمت به این محدوده برخورد کند، انتظار برگشت مجدد به سمت حمایت فعلی را داریم.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO هفته گذشته را با روند رنج پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز که در یک محدوده مقاومت داینامیک قرار گرفته است، با واکنش منفی همراه بوده و با توجه به اینکه حمایت خط تنکانسن اندیکاتور Ichimoku به سمت پایین شکسته شده، قیمت می تواند تا حمایت کیجونسن یعنی تا محدوده ۰.۱۴ دلار کاهش داشته باشد. قدرت خریداران برای خارج کردن قیمت از ابر ایچیموکو کافی نبوده است، مجددا شاهد اصلاح قیمت هستیم.

اولین محدوده حمایتی که برای قیمت داخل کانال صعودی می توان در نظر گرفت، محدوده ۰.۱۴۱۵ الی ۰.۱۳۳۰ دلار می باشد. اما حمایت دوم که با کف کانال صعودی همپوشانی دارد و حمایت قوی تری است، در محدوده ۰.۱۲۳ الی ۰.۱۲۶ دلار رسم شده است. محدوده مقاومت ۰.۱۷۷ الی ۱۸۵ دلار هدف بعدی در صورت ادامه رشد قیمت می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طی هفته گذشته یک روند رنج را در محدوده مقاومت سقف کانال صعودی کوتاه مدت به ثبت رسانده است. قیمت این ارز در صورتی که الگوی سقف دو قلو تشکیل دهد و با شکست حمایت محدوده ۰.۱۳۳ الی ۰.۱۴۰ دلار این الگو تایید شود، می توان انتظار برگشت قیمت را تا محدوده حمایت ۰.۱۳ الی ۰.۱۲۵ دلار داشت. نکته ای که وجود دارد این است که حمایت ذکر شده توسط یک خط روند صعودی کوتاه مدت تقویت شده است.

بنابراین برای شکسته شدن این محدوده، فشار فروش بالایی مورد نیاز می باشد. احتمال ادامه پیدا کردن روند صعودی و رشد بیشتر قیمت تا محدوده ۰.۱۶۵ الی ۰.۱۷۳ دلار وجود دارد. توجه داشته باشید که قیمت در موج اصلاحی قرار گرفته است، و روند هنوز در تایم فریم روزانه نزولی می باشد. ابر اندیکاتور ایچیموکو بالای قیمت مقاومت مهمی را نشان می دهد. بنابراین در این محدوده ها باید با دقت بیشتری به انجام معامله پرداخت.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 18 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در هفته گذشته تا به امروز رشد خوبی داشته است. قیمت این ارز بعد از اینکه با برخورد به حمایت ۰.۱۲ دلار واکنش خوبی نشان داد، با توجه به اینکه در کف کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته بود، مجددا مومنتوم روند آن صعودی شد. خریداران امروز در تلاش هستند تا با شکست مقاومت محدوده ۰.۱۴ الی ۰.۱۵ دلار روند این ارز را صعودی کنند. اما در تایم روزانه با استفاده از فیبوناچی اصلاحی، محدوده ۰.۱۵ دلار مقاومت مهمی روی نمودار می باشد که انتظار واکنش قیمت به این محدوده را داریم.

با توجه به قدرت خریداران در آخرین کندل روزانه، در صورت بسته شدن این کندل بالای قیمت ۰.۱۵ دلار، در این هفته نوسانات قیمت بین این قیمت و مقاومت ۰.۱۵۷ دلار ادامه خواهد داشت. سپس در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، مجددا حرکت صعودی می تواند تا محدوده ۰.۱۷ دلار ادامه پیدا کند. قیمت از کانال صعدی خود خارج شده است، و احتمالا وارد یک کانال صعودی با زاویه بالاتری نسبت به افق خواهد شد، که نشانه قدرت خریدار می باشد. هدف اول در محدوده ۰.۱۶۵ دلار می باشد. هدف دوم نیز در محدوده ۰.۱۷۴ دلار خواهد بود.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO کندل هفته گذشته آن با مثبت ۶.۵ درصد در قیمت ۰.۱۲۸۵ دلار بسته شد. بعد از اینکه خریداران تلاش کردند تا قیمت را بالای سطح مقاومت ۰.۱۳ دلار برگردانند، با واکنشی که قیمت به محدوده ۰.۱۳۸۶ الی ۰.۱۴ دلار نشان داد، فروشندگان قدرت گرفته و همچنین به دلیل برگشت بیت کوین از سطوح مقاومتی خود، شاهد ریزش قیمت این ارز در روزهای گذشته بوده ایم. سطح حمایتی که در محدوده ۰.۱۲۲ الی ۰.۱۲۵ دلار روی نمودار رسم شده است، اکنون به مقاومت تبدیل شده و روند قیمت نیز در تایم ۴ ساعته نزولی شده است.

حمایت بعدی با توجه به نزولی بودن روند در محدوده ۰.۱۰۴۵ الی ۰.۱۱ دلار می باشد. مجددا برای صعودی شدن روند، خریداران باید بتوانند قیمت را بالای مقاومت ذکر شده برگردانند. مقاومت اصلی نیز در محدوده ۰.۱۵ دلار قرار دارد، و هدف بعدی قیمت در صورت حمایت شدن روی سطوحی که در نظر گرفته شده است می باشد. اندیکاتور هنوز شرایط نزولی را در تایم روزانه نشان می دهد. و نشانه های برگشت روی نمودار هنوز مشاهده نشده است. در تایم فریم ۴ ساعته در صورت حفظ حمایت فعلی می توان انتظار یک واگرایی مثبت را داشت.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طول هفته گذشته رشد قابل قبولی را به ثبت رسانده است. کندل هفتگی این ارز سایه پایینی بلندی دارد، که نشان می دهد قدرت خریداران برای حفظ سطح حمایت ۰.۱۰۴۵ الی ۰.۱۱ دلار کافی بوده است. با توجه به اینکه در تایم ۴ ساعته روند از حالت نزولی خارج شده است، در صورت تثبیت قیمت بالای محدوده ۰.۱۲۲ الی ۰.۱۲۶ دلار، انتظار داریم که حرکت صعودی تا مقاومت محدوده ۰.۱۴۲۰ الی ۰.۱۵۰ دلار ادامه داشته باشد. همچنین نکته ای که وجود دارد این است که کندل روز گذشته قدرت بالایی داشته بنابراین کف کانال نزولی اول مجددا به سمت بالا شکسته شده، و قیمت باز هم داخل کانال برگشته است، که نشان می دهد شرایط برای کوتاه مدت در صورت حفظ حمایت های بیت کوین، مساعد باقی خواهد ماند.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طول هفت روز گذشته با برخورد به مقاومت محدوده ۰.۱۲ دلار واکنش منفی نشان داد، و قیمت آن در حال برگشت به سمت حمایت های ۰.۱۰۰ الی ۰.۱۰۳ دلار می باشد. یک روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته می توان برای ارز CRO در نظر گرفت. تا زمانی که هیچ یکی از سطوح پر قدرت شکسته نشود، و حجم معاملات در کندل هایی که شکست را به ثبت می رسانند بالا نباشد، روند رنج بین مقاومت حمایت مقاومت ذکر شده ادامه پیدا خواهد کرد. اندیکاتور پیوت پوینت برای هفته جاری حمایت های ذکر شده را تایید می کند. جهت حرکت بازار نزولی می باشد، بنابراین برای خرید باید تا زمان تثبیت قیمت ها در بازار منتظر ماند.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در کانال نزولی خود داخل یک موج اصلاحی قرار دارد. این موج اصلاحی بعد از اینکه در هفته گذشته کانال صعودی کوتاه مدت را به سمت پایین شکست، وارد یک روند رنج شده است. سقف این محدوده رنج در قیمت ۰.۱۳ دلار و کف این محدوده در محدوده رند ۰.۱۰ دلار قرار دارد. مجددا قیمت بعد از برخورد به یک مقاومت مینور با واکنش همراه شده است. در حال حاضر نیز یک روند رنج کوچکتر در قیمت ۰.۱۲۰ الی ۰.۱۲۵ دلار و حمایت ۰.۱۰۵ الی ۰.۱۱۰ دلار رسم شده است، که این روند رنج مربوط به تایم فریم ۴ ساعته می باشد. در صورت شکست هر یک از سطوح، ادامه روند قیمت را برای هفته جاری تحت تاثیر خواهد گذاشت.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طی هفت روز گذشته بعد از اینکه توقف قیمت آن در محدوده ۰.۱۱۵ دلار به پایان رسید، رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد، و تا محدوده ۰.۱۳ دلار به حرکت صعودی خود ادامه داد. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت CRO در محدوده ۰.۱۲ الی ۰.۱۲۲ دلار در حال معامله شدن می باشد. با توجه به اینکه این محدوده حمایت نقطه پیوت اندیکاتور Pivot Points می باشد، تا زمانی که حفظ شود، حرکت صعودی می تواند به سمت اهداف ۰.۱۳۱، ۰.۱۳۷ و ۰.۱۴۶ دلار ادامه داشته باشد. همچنین تا زمانی که کانال صعودی کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته حفظ شود، انتظار می رود که شاهد ادامه حرکت صعودی حتی تا محدوده مقاومت ۰.۱۵ دلار باشیم.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طی هفته گذشته بعد از برخورد به محدوده رند ۰.۱۰ دلار، با واکنش مثبت خوبی همراه بوده است. با فعال شدن سفارشات خرید خریداران در این ناحیه، و همچنین افزایش حجم معاملات شاهد رشد ۱۷ درصدی قیمت ارز CRO بوده ایم. موج اصلاحی می تواند عمق کمی داشته باشد. بنابراین در صورتی که مقاومت محدوده ۰.۱۲۲ الی ۰.۱۲۵ دلار تبدیل به حمایت نشود، مجددا انتظار ریزش و برگشت به سمت حمایت ۰.۱۰ و حتی حمایت اصلی در محدوئده ۰.۰۹۳ الی ۰.۰۷۵ دلار را داریم.

واگرایی مثبتی که توسط RSI شناسایی شده است، می تواند نشانه ادامه روند نزولی و تست مجدد سطوح حمایت باشد. همچنین پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت در روزهای آینده نیز در محدوده حمایت مشخص شده وجود دارد. بنابراین در صورت برگشت کوتاه مدت می توانیم انتظار رشد خوبی در آینده داشته باشیم.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طی هفته گذشته با شکستن سطح حمایت ۰.۱۵۳۴ الی ۰.۱۷۱۵ دلار و همچنین شکست کف کانال نزولی، وارد موج نزولی جدیدی شد و قیمت آن تا محدوده ۰.۱۰۷۵ دلار کاهش داشت. یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۰.۰۷۷ الی ۰.۰۹۱ دلار روی نمودار رسم شده است، و با توجه به اینکه سطح حمایت قبلی به مقاومت تبدیل شده است، پتانسیل ریزش بیشتر تا محدوده ذکر شده وجود دارد.

برای کوتاه مدت با توجه به اینکه قیمت رند ۰.۱۰ دلار قبل از این محدوده حمایت قرار گرفته است، احتمال واکنش کندل ها به این ناحیه نیز وجود دارد. برای برگشت روند قیمت در تایم فریم های پایین تر لازم است که خریداران قیمت این ارز را برای سطح ۰.۱۲۵ دلار برگردانند.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO همچنان در نزدیکی سطح حمایت ماهانه خود، داخل یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد. این ارز بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۰.۱۹ دلار، با واکنش شدیدی همراه بود. همچنین بعد از ریزش، پولبک به محدوده مقاومت ۰.۱۸۵ دلار نیز باعث ادامه ریزش قیمت و برخورد به سطح حمایت ماهانه مهمی شده است. حمایتی که در محدوده ۰.۱۷ الی ۰.۱۵ دلار قرار دارد، و قیمت می تواند چندین روز در این محدوده باقی بماند.

پتانسیل تشکیل یک الگوی سروشانه معکوس روی نمودار وجود دارد. در صورتی که مقاومت اصلی در محدوده ۰.۱۹ دلار تبدیل به حمایت شود، الگو تایید خواهد شد، و می توانیم شاهد رشد قیمت تا محدوده ۰.۲۰ دلار باشیم. باید دید که رفتار معامله گران روی سطح حمایت ماهانه به چه صورتی خواهد بود.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در هفته های گذشته با ادامه روند نزولی به سطح حمایت مهمی در محدوده ۰.۱۵۳۴ الی ۰.۰۱۷۱۵ دلار برخورد کرد، و به این حمایت ماهانه واکنش خوبی نشان داده است. در تایم فریم ۴ ساعته یک کانال نزولی برای ارز CRO در نظر گرفته شده است، و در صورتی که مقاومت استاتیک محدوده ۰.۱۹۰۰ الی ۰.۱۹۶۰ دلار به سمت بالا شکسته شود، و تثبیت قیمت بالای این ناحیه را شاهد باشیم، انتظار داریم که افزایش قیمت حداقل تا محدوده ۰.۲۲  الی ۰.۲۳ دلار ادامه داشته باشد.

اما با توجه به ورود سرمایه در بازار، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر کمتر می باشد. مگر در شرایط که رشد قیمت بیت کوین متوقف شود و فشار فروش باعث شکست حمایت های آن شود. خط تنکانسن اندیکاتور Ichimoku در بازه زمانی روزانه زیر قیمت قرار گرفته است، و به همین دلیل امکان رشد قیمت تا مقاومت ذکر شده وجود دارد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در هفته های گذشته باز هم کاهش قیمت داشت. این ارز که وارد موج اصلاح عمیق تری شده است، با فشار فروش روزهای گذشته به سطح حمایت مهمی در محدوده ۰.۱۹۸۰ الی ۰.۲۳۰۰ دلار برخورد کرده، و به این ناحیه واکنش مثبتی نشان داده است. همانطور که مشاهده می کنید، امروز شاهد رشد ۱۵ درصدی این ارز تا قیمت ۰.۲۴ دلار بوده ایم.

در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۰.۲۵ دلار برسانند، انتظار داریم که حرکت قیمت تا محدوده ۰.۳۲ دلار ادامه داشته باشد. در تایم فریم ۴ ساعته اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده است. بنابراین در صورت شکست ترند لاین نزولی، موج اصلاحی، انتظار ادامه حرکت صعودی و پولبک تا محدوده ۰.۳۲ دلار بیشتر خواهد شد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طول هفته گذشته با کاهش ۷ درصدی قیمت همراه بوده است. اما در این هفته با توقف در محدوده حمایت ۰.۳۸ الی ۰.۳۹ دلار، مجددا نشانه های برگشت را در کندل روی گذشته به نمایش گذاشته است. الگوی کندلی چکش که روی حمایت نشانه خوبی برای شروع رشد قیمت داشته است، در صورت ادامه و شکست مقاومت سقف الگوی کنج نزولی می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت را تا محدوده مقاومت ۰.۵۰ دلار داشته باشیم.

در نمودار تایم فریم روزانه نشان می دهد که قیمت در حال تکمیل موج اصلاحی میان مدتی می باشد. بنابراین در صورتی که بازار شرایط مساعدی داشته باشد، توکن CRO می تواند مجددا حرکت صعودی جدیدی را از محدوده حمایت فعلی شروع کند. البته این بار مانند موج صعودی قبلی به صورت شارپ نخواهد بود و قطعا در طول مسیر صعودی با مقاومت های بسیاری مواجه خواهد شد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طول هفته گذشته روی حمایت داینامیک ترند لاین نزولی نوسانات خود را پشت سر گذاشته است. خریداران این ارز که در هفته های گذشته موفق شدند با حمایت های خود قیمت را به سقف کانال رنج در محدوده ۰.۵۰ دلار برسانند، برخی از آن ها با گرفتن سیو سود موجب کاهش قیمت این ارز تا محدوده ۰.۴۰ دلار شده اند. اما با توجه به نوسانات رنج در این محدوده حمایت و برخورد آن با ترند لاین نزولی، پتانسیل رشد قیمت با توجه به الگوی کنج نزولی تشکیل شده وجود دارد.

فقط در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۴۱ الی ۰.۴۰ دلار حفظ کنند، و شاهد کاهش بیشتر قیمت نباشیم،؛ احتمال تایید شدن الگوی کنج و رشد قیمت حداقل تا محدوده ۰.۴۶ و محدوده ۰.۵۰ دلار در سقف کانال رنج وجود دارد. با مساعد شدن شرایط کلی بازار می توان انتظار داشت که CRO از محدوده های فعلی موج جدید حرکت صعودی خود را شروع خواهد کرد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در طول هفته گذشته کاهش ۸ درصدی در قیمت خود تجربه کرد. این ارز که همچنان در موج اصلاحی قرار دارد، در حال پولبک زدن به خط روند نزولی شکسته شده می باشد، و یک حمایت مهم هفتگی که در محدوده ۰.۳۶ الی ۰.۳۴ دلار قرار گرفته است و در صورت برخورد قیمت به این ناحیه با توجه به نزدیک بودن به کف کانال صعودی بلند مدت، پتانسیل واکنش و حمایت شئن توسط خریداران وجود دارد. با توجه به حمایتی که در قیمت ۰.۴۰۰ دلار وجود دارد، در آخرین کندل روزانه شاهد واکنش مثبتی به این ناحیه هستیم.

در صورتی که ترند لاین نزولی تایم ۴ ساعته به سمت بالا شکسته شود و خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۴۴ دلار تثبیت بدهند، می توانیم انتظار شروع رشد قیمت در هفته های آینده را داشته باشیم. اولین هدف محدوده ۰.۴۸ الی ۰.۵۰ دلار و اهداف بعدی محدوده ۰.۷۰ دلار می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO که مدت زیادی در فاز اصلاح قرار گرفته بود، در هفته های گذشته از محدوده حمایت مهمی حرکت صعودی خود را شروع کرده است. با رسیدن قیمت به محدوده پایان اصلاح زمانی، شاهد برگشت قیمت از حمایت ۰.۳۷۵۰ دلار بودیم. این حمایت، تلاقی دو سطح فیبوناچی اصلاحی بوده و این طور که از نمودار مشخص می باشد، پایان اصلاح را می توانیم انتظار داشته باشیم. با شکسته شدن خط روند نزولی، شاهد حرکت قیمت به سمت مقاومت ۰.۴۹ الی ۰.۵۲ دلار بودیم. در صورتی که این محدوده مقاومت شکسته شود، هدف بعدی قیمت محدوده سقف قبلی خواهد بود.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO در بازه زمانی روزانه روند رنج دارد و در هفته گذشته نیز کندل نزولی به ثبت رسانده است. این ارز که هنوز در محدوده حمایت ۰.۳۶۵ الی ۰.۳۴۴ دلار قرار گرفته است، نسبت به هفته گذشته که به این محدود برخورد کرده حجم معاملات پایینی را به ثبت رسانده است. بنابراین یکی از نشانه‌های برگشت قیمت حجم معاملات پایین و عدم تمایل فروشندگان در قیمت های فعلی می باشد.

واگرایی اندیکاتور MACD نیز یکی دیگر از نشانه های برگشت قیمت به سمت سقف کانال نزولی و مقاومت ۰.۴ دلار می باشد. تا زمانی که مقاومت ذکرشده تبدیل به حمایت نشود همچنان انتظار باقی ماندن قیمت در محدوده های حمایت فعلی را خواهیم داشت. در صورت شکستن مقاومت پیش رو، مقاومت بعدی در محدوده ۰.۴۵ الی ۰.۴۶ دلار قرار دارد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کریپتو دات کام را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز CRO هفته گذشته را با کاهش قیمت سپری کرد. این ارز که در محدوده حمایت ۰.۳۶ الی ۰.۳۷ دلار قرار دارد، در صورت باقی ماندن روی این سطح می توان انتظار داشت که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود. اما مهم ترین حمایت نیز در قیمت ۰.۲۸ الی ۰.۳۴ دلار می باشد که این سطح مهم نیز می تواند یکی از پله های خوب خرید برای میان مدت و بلند مدت باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه:

روند قیمت در حال حاضر بین ۰.۴۵ الی ۰.۴۷ دلار در سقف و محدوده ۰.۳۶ الی ۰.۳۷ دلار در کف، رنج شده است. پتانسیل ادامه پیدا کردن روند بین این محدوده را در روزهای آینده دارد. با توجه به روند پرشتابی که در تایم هفتگی روی نمودار مشخص می باشد، انتظار داریم محدوده حمایت فعلی، بتواند شروع ادامه رشد قیمت در میان مدت و بلند مدت باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل CRO رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CRO برای سومین هفته متوالی به روند صعودی خود ادامه می ‌دهد. قیمت این ارز در هفته گذشته با رشد ۹ درصد همراه بود، و خریداران آن موفق شدند از سد یکی از مهم‌ ترین مقاومت ها عبور کنند. در واقع شکست این محدوده برای اولین بار به صورت فیک اتفاق افتاده بود. بنابراین زمانی که قیمت به محدوده حمایت ۰.۳۲ دلار رسید با واکنش و برگشت سریع به سمت بالا همراه شد. همچنین خط روند نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده است، و قیمت در حال تثبیت بالای محدوده میدلاین کانال می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه:

در صورتی که در این بازه زمانی نشانه های حمایت روی محدوده ۰.۴۵ تا ۰.۴۷ دلار دیده شود، می‌توانیم شاهد ادامه رشد قیمت حداقل تا محدوده ۰.۵۷ دلار باشیم. یک مقاومت مهم دیگر نیز در محدوده ۰.۶۲ دلار وجود دارد، که به دلیل نزدیک بودن به مقاومت اول امکان برخورد قیمت به این سطح نیز وجود دارد. با شرایط فعلی، روند قیمت در تایم روزانه از حالت نزولی کاملا خارج شده است، و می توان به ادامه حرکت صعودی امیدوار بود.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل CRO رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CRO هفته گذشته با رشد بیش از ۱۲ درصد همراه بود. قیمت این ارز به یک محدوده مقاومت بسیار مهم در تایم روزانه رسیده است، که در صورت شکست این محدوده مهم خریداران می توانند قیمت را تا ۰.۵۰ دلار نیز برسانند.در واقع با حمایتی که در محدوده ۰.۳۳ دلار توسط خریداران شد، قیمت این ارز در تایم های پایی تر روند صعودی به خود گرفته است.

اما برای صعودی شدن در تایم روزانه نیز نیاز به شکست مقاومت محدوده ۰.۴۲ تا ۰.۴۴ دلار دارد. همچنین خط روند نزولی نیز قدرت بیشتری به سطح مقاومت داده است.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 12 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

در زمان نگارش این تحلیل قیمت CRO در محدوده ۰.۴۲ دلار در حال معامله شدن می باشد. با توجه به اینکه در تایم ۴ ساعته خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شده است، و قیمت به این خط روند پولبک زده است، و همچنین وجود یک واگرایی در سقف قیمت، می توان احتمال ریزش قیمت را بیشتر دانست. البته تا زمانی که قیمت بالای سطح ۰.۴۰ دلار قرار دارد، روند ۴ ساعته صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز CRO در طول هفته گذشته با کاهش بیش از ۲۰ درصدی قیمت همراه بوده است. روند اصلاح قیمت تا حمایت مهمی در محدوده ۰.۳۴ تا ۰.۲۹ دلار ادامه پیدا کرده است، که در این هفته و هفته گذشته این محدوده با واکنش خوبی همراه بوده است. حمایت خریداران تا این لحظه اجازه شکست این محدوده را نداده است. همان طور که ملاحظه می کنید، این محدوده در گذشته قیمت سطح عرضه و تقاضای مهمی بوده است. بنابراین احتمال شکست این ناحیه با توجه به واکنش های خوب پایین می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه:

طبق بررسی هفته گذشته، و بررسی اصلاح زمانی، قبل از اینکه قیمت از خط عمودی قرمز عبور کند، نشانه هایی مبنی بر حرکت صعودی روی نمودار ظاهر نشد. بنابراین زمانی که قیمت از این خط عبور کرد، پتانسیل کاهش بیشتر و شکست کف قبلی بیشتر شد. این اتفاق در حال حاضر رخ داده است، و اصلاح زمانی به پایان خود نزدیک شده است، و برای قیمت می توان در محدوده فعلی شاهد یک حرکت رو به بالا بود،

و این حرکت حداقل می تواند تا سطح ۰.۴۲ دلار اتفاق بیوفتد. به طور کلی تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای سطح ۰.۴۲ تا ۰.۴۷ دلار برسانند، روند قیمت در تایم ۴ ساعته نیز نزولی باقی خواهد ماند، و مجددا می توان انتظار کاهش قیمت را داشت.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز CRO ریزش بسیار شدیدی در طول هفته گذشته تجربه کرد. فشار فروش و ترس شدید در بازار، قیمت این ارز را تا قیمت ۰.۴۴ دلار کاهش داد. و در این هفته نیز به حمایت محدوده ۰.۴۲ تا ۳۸ دلار رسیده است. همچنین حمایت میدلاین کانال صعودی نیز در همین محدوده قرار دارد‌‌.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 21 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه:

اصلاح قیمت در موج دوم خود قرار دارد. بعد از پایان موج اول و اصلاح در قیمت ۰.۵ دلار، افزایش تقاضا موجب رشد قیمت تا محدوده ۰.۷ دلار شد. بنابراین در موج دوم نیز پیش بینی می شود قیمت در محدوده ۰.۴۲ تا ۰.۳۸ دلار حمایت شود و مجدداً با افزایش تقاضا، حرکت مجدد به سمت محدوده ۰.۷ دلار از سر گرفته شود. به دلیل اینکه در محدوده‌ هایی قرار داریم که انتظار برگشت قیمت به سمت بالا و پایان اصلاح وجود دارد،

اگر نهایتا تا هفته بعد این اتفاق رخ ندهد، قیمت می‌تواند وارد اصلاح زمانی شده و نزدیک حمایت مورد نظر نوسان داشته باشد. اندیکاتور RSI نیز یک واگرایی را شناسایی کرده است. در صورتی که شرایط بازار مساعد شود رشد قیمت می‌ تواند شروع شده و روند اصلاحات به پایان برسد. در این صورت قیمت می‌ تواند تا سقف قبلی خود در محدوده ۰.۸ دلار و حتی ۱ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه-21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CRO هفته گذشته را با نوسانات بسیار کم با دامنه پایین پشت سر گذاشته است. دو حمایت داینامیک در محدوده فعلی، مانع از ریزش بیشتر قیمت به سمت پایین و شکست محدوده رند ۰.۵ دلار شده است. خط روند نزولی بالای قیمت نیز مانع از ادامه حرکت صعودی شده است. قیمت در حال فشرده شدن می باشد. بنابراین باید دید که توان خریداران برای شکست این سطح بالا خواهد رفت یا خیر، حمایت بعدی در صورت شکست این محدوده، قیمت ۰.۳۵ دلار می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

اصلاح زمانی قیمت می تواند تا اواسط این ماه ادامه داشته باشد. بعد از آن اگر شاهد رشد قیمت نباشیم، می توان انتظار کاهش قیمت را تا محدوده ۰.۴۰ دلار را داشت.
با توجه به اینکه خریداران در کف قیمت ۰.۵۰ دلار حمایت خوبی نشان داده اند، روند بعد از عبور از قیمت ۰.۵۴ دلار، صعودی شده است. تا زمانی که این حمایت حفظ شود، می توان انتظار شکست مقاومت خط روند نزولی و برخورد قیمت به هدف سقف قبلی در محدوده ۰.۷۰ دلار را داشت.
با توجه به مومنتوم موج اصلاحی، زاویه موج ها نسبت به یکدیگر در حال افزایش می باشد. همچنین پروجکشن روند نیز به صفر رسیده است، و عمق اصلاح های برگشتی در حال افزایش می باشد. پس احتمال رشد قیمت بیشتر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی 4 ساعت هتاریخ 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CRO با توجه به رشد بسیار زیادی که داشت، وارد روند رنج شده است. قیمت در این بازه زمانی بین ۰.۴۱ تا ۰.۵ دلار و در سقف نیز، در محدوده ۰.۷۰ تا ۰.۷۷ دلار مقاومت مهمی دارد. این طور که از نمودار مشخص می باشد، موج اصلاح به صورت پولبک پیچیده در حال شکل گیری است. بنابراین مجددا کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۰.۵ دلار ادامه داشته باشد. اگر خط روند نزولی روی نمودار شکسته شود، انتظار رشد مجدد قیمت وجود دارد. اما نکته مهم تر اینکه احتمال ادامه دار بودن روند رنج و ورود قیمت به اصلاح زمانی وجود دارد. بنابراین محدوده رنج قیمت می تواند تا اواسط ماه بعد ادامه داشته باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

به طور کلی در این بازه زمانی، نیاز به صبوری برای مشخص شدن وضعیت قیمت این ارز می باشد. حرکت قیمت به صورتی است که یا باید محدوده مقاومت ۰.۶۰ دلار توسط خریداران پس گرفته شود، که ادامه روند به سمت مقاومت بعدی را شاهد باشیم، و یا اینکه کاهش قیمت به سمت حمایت ۰.۵ دلار، باعث ادامه دار بودن روند رنج باشد. این موج اصلاح می تواند به صورت یک کانال نزولی نیز در نظر گرفته شود، و شکست سقف کانال می تواند سیگنال خرید برای ادامه روند صعودی باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی 4 ساعته در تاریخ 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CRO در هفته ای که گذشت، باز هم با کاهش قیمت همراه بود. قیمت در محدوده بسیار مهم ۰.۴۰ الی ۰.۵۰ دلار قرار دارد. این محدوده سقف کانال اول صعودی نیز می باشد که قیمت به آن واکنش داشته است.خط روند نزولی دوم نیز اگر شکسته شود، شرایط می تواند برای یک رشد قیمت حداقل تا محدوده ۰.۶۰ دلار فراهم شود. آخرین کندل روزانه اگر به همین صورت پر قدرت بسته شود، نشان می دهد که قیمت می تواند یک رشد خوب داشته باشد. برگشت قیمت به سمت سقف قبلی و یا حتی شکست سقف قبلی و ثبت قیمت جدید، نیاز به اصلاح زمانی دارد. بنابراین انتظار می رود که قیمت بعد از یک رشد قیمت تا محدوده ۰.۶۰ الی ۰.۷۰ دلار، مدتی رنج باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی، قیمت در حال شکستن مقاومت خط روند می باشد. اگر بالای محدوده ۰.۵۲ دلار تثبیت داشته باشد، قیمت می تواند مقاومت مووینگ SMA را نیز شکسته و مومنتوم روند را به حالت صعودی تبدیل می کند. این طور که از نمودار پیداست، قیمت با شکست کانال نزولی، می تواند به روند خود برگردد. شرایط بازار در حال حاضر کمی مساعد شده است. بنابراین احتمال رشد بیشتر قیمت وجود دارد.


تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز CRO که در رتبه ۱۵ با مارکت کپ بیش از ۱۳ میلیارد دلار قرار دارد، بعد از رشد بی سابقه ای که تا محدوده نزدیک ۱ دلار داشت، با سیو سود برخی خریداران همراه شد. قیمت اکنون به سقف کانال شکسته شده پولبک زده است. حمایت بسیار مهمی در قیمت ۰.۴۰ الی ۰.۵۰ دلار وجود دارد، که انتظار داریم بتواند جلوی ریزش بیشتر را بگیرد . اما اگر این محدوده شکسته شود، با توجه به اینکه قیمت در این نواحی گذشته ای ندارد، حمایت های آن را می توان در تایم های پایین تر بررسی کرد. البته مهم ترین حمایت آن نیز در محدوده ۰.۲۱۵ الی ۰.۲۴ دلار قرار دارد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی، چنانچه در محدوده حمایت اول، نشانه های برگشت داشته باشد، خریداران می توانند قیمت را تا محدوده سقف قبلی ۱ دلار پیش ببرند. اما این حرکت صعودی باید در شرایط مساعد بازار اتفاق بیوفتد. اما در این شرایط دو سناریو وجود دارد. اول اینکه محدوده حمایت اول حفظ شود، و قیمت مدت کوتاهی در این محدوده رنج باشد. حالت دوم این حمایت شکسته شود، و قیمت به حمایت محدوده ۰.۳۵ دلار برسد. که حالت اول محتمل تر می باشد. حجم معاملات هم اگر در محدوده های حمایت بالا باشد، می تواند نشانه حضور قوی خریدار و سیگنال صعودی باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه در تاریخ 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

در این تایم فریم دو خط روند نزولی وجود دارد، که خط اول شکسته شده است. اگر خط روند دوم نیز شکسته شود، و قیمت بالای ۰.۶ دلار تثبیت بدهد، حرکت صعودی تا سقف قبلی می تواند مجددا از سر گرفته شود.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی 4 ساعته در تاریخ 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز CRO در تایم هفتگی به دلیل رشد بسیار شارپی که داشت، دقیقا به مقاومت ۱ دلار برخورد نداشت، و ترس خریداران برای از دست دادن سود، باعث شد، نزدیک ۱ دلار سیو سود انجام دهند. در سقف مقاومت حجم معاملات بسیار زیادی انجام شد، و کاهش قیمت همزمان با ریزش بازار، باعث اصلاح قیمت ۵۰ درصد در این ارز شد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه یک خط روند صعودی رسم شده است، که این خط می تواند حمایت خوبی برای یک حرکت صعودی دیگر باشد. برخورد قیمت به سقف کانال صعودی شکسته شده، می تواند باعث رشد قیمت تا محدوده ۱ دلار شده و در صورت شکست محدوده ۱ دلار، سقف کانال صعودی می تواند در قیمت ۱.۵ دلار هدف نهایی این ارز برای کوتاه مدت باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه تاریخ 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

خط روند نزولی در تایم ۴ ساعته در حال شکستن می باشد. اگر خریداران بتوانند قیمت را به سطح ۰.۷۰ دلار برسانند، با احتمال بالا برگشت و پولبکی که به خط روند زده می شود، می تواند شروع حرکت تازه ای برای رسیدن به سقف قبلی باشد. باید دقت کنید که اندیکاتور MACD هنوز مومنتوم نزولی را نشان می دهد. اما خطوط اندیکاتور سیگنال صعودی صادر کرده است. پس می توان انتظار شکست خط روند را داشت.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز CRO هفته گذشته را با روند رنج پشت سر گذاشت. به دلیل رشد زیاد این ارز، محدوده مقاومتی که برای آن در نظر گرفته بودیم در قیمت ۰.۹۵ دلار با واکنش شدیدی همراه بود، و ریزش به دلیل سیو سود خریدارانی بود که در قیمت های پایین این ارز را نگه داشته بودند. حجم بسیار بالایی در سقف کانال صعودی معاملات انجام شده است. بنابراین احتمال دارد مدتی در این محدوده ها رنج بزند.

تحلیل CRO در تاریخ 9 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل CRO در تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه ۴ ساعته نیز ملاحظه می کنید که سقف کانال با واکنش همراه بود، و بالاخره خط روند صعودی که گفته شده بود در صورت شکست آن قیمت می تواند وارد اصلاح شود، شکسته شده است. حمایتی هم که انتظار واکنش به آن را داشتیم در قیمت ۰.۷۰ دلار می باشد.

این محدوده هنوز شکسته نشده و می تواند به عنوان یک نقطه ورود دیگر برای خریداران مد نظر قرار گیرد. البته باید توجه داشت که حمایت باید حفظ شود. هنوز نشانه های برگشت روند وجود ندارد. بنابراین می توان منتظر شکست خط روند نزولی و ادامه حرکت برای رسیدن به سقف جدیدی باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز CRO در هفته های گذشته و حتی این هفته با رشد چشمگیری همراه بوده است. کانال صعودی خود را در محدوده ۰.۶۵ دلار شکسته است، و وارد کانال بزرگتری شده است. این ارز اکنون به یک ناحیه مقاومت مهمی در تایم هفتگی رسیده که انتظار واکنش و توقف قیمت را در این ناحیه داریم. مقاومت ها در محدوده های ۰.۷۰ و ۰.۹۴ دلار می باشند. که البته به دلیل فاصله زیادی که دارند، در تایم های کوچکتر جزییات بیشتری قابل بررسی می باشد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ 2 آذر 1400
تحلیل کریپتو دات کام کوین CRO در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه یک کانال صعودی باریک رسم شده است و قیمت اکنون در سقف این کانال قرار دارد. تمام شرایط تکنیکالی هنوز برای ارز CRO مثبت می باشد. پس ظاهراً می تواند با یک اصلاح کوچک داخل همین کانال به ادامه روند صعودی خود بپردازد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه تاریخ 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی روزانه تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در تایم ۴ ساعته شرایط کمی متفاوت است. رشد قیمت به حدی بوده که با سقف کانال صعودی دو بار برخورد داشته است. پس ما یک خط روند صعودی را رسم کرده ایم. در صورتی که این خط به سمت پایین شکسته شده و یک کندل ۴ ساعته زیر این خط بسته شود، اصلاح می‌تواند صورت گیرد.

این نکته هم حائز اهمیت است که قیمت سقف کانال بلند مدت را شکسته است. پس اگر اصلاحی هم صورت بگیرد، ممکن است خطوط استاتیک حمایت خوبی برای ادامه روند باشد. البته احتمال سومی هم وجود دارد، و این است که بعد از شکست خط روند روی محدوده حمایت استاتیک چندین روز روند رنجی داشته باشیم، تا CRO بتواند به صعود خود ادامه بدهد.

 تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل CRO در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ثبت یک رکورد جدید برای ارز CRO. این ارز همان طور که در بررسی روزهای گذشته به صعود آن اشاره شده بود، در کانال صعودی خود روند بسیار پرقدرتی داشته، شیب این روند صعودی به حدی بود که محدوده نیمه دوم کانال صعودی در کمتر از شش روز طی شده است. در سقف قیمت واکنش بسیار خوبی داشته است. با توجه به اینکه در سقف قیمت حجم بالایی معامله صورت گرفته، احتمال برگشت قیمت و یا حداقل رنج زدن برای مدت کوتاهی وجود دارد. اولین حمایت CRO محدوده ۰.۳۱ دلار و حمایت مهم بعدی آن محدوده ۰.۲۶ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO در تاریخ 18 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز CRO در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل CRO در تاریخ ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

همان طور که ملاحظه می کنید، محدوده سقف قبلی این ارز به خوبی شکسته شده و پولبک خوبی به سطح شکسته شده داشته است. فروشندگان تنها توانستند قیمت را تا محدوده حمایت پایین بیاورند، و قدرت کاملا دست خریداران می باشد. مقاومت محدوده ۰.۲۲۵۲ نیز شکسته شده، بنابراین اتتظار داریم قیمت تا سطح مقاومت ۰.۲۴۶۷۰ دلار بتواند به رشد خود ادامه بدهد. اگر خریداران بتوانند باز هم قدرت و برتری خود را حفظ کنند، CRO در آینده نزدیک سقف جدیدی ثبت خواهد کرد.

تحلیل CRO در تاریخ 11 آبان 1400
تحلیل CRO در تاریخ ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل CRO در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز CRO در یک کانال صعودی قرار دارد. CRO هنوز به سقف تاریخی خود نزدیک نشده، و محدوده ۰.۲۳۹ تا ۰.۲۷۱ دلار مقاومت هفتگی آن می باشد. همچنین محدوده ۰.۱۹۵ تا ۰.۲۰۴ نیز مقاومت روزانه بود که در حال حاضر شکسته شده.

با توجه به اینکه چارت این ارز نسبت به بیت کوین در منطقه حمایتی خوبی قرار گرفته، انتظار رشدهای خوب در چند روز آینده را داریم. در حال حاضر محدوده فشردگی قیمت که باعث تشکیل الگوی مثلث صعودی شده بود، به سمت بالا شکسته شده است.

تحلیل CRO در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل CRO در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CRO در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

این ارز در حال حاضر در محدوده حمایتی ۰.۱۵۴ تا ۰.۱۶۲ می باشد. که نشانه خوبی از حمایت به ما می دهد. در کنار این حمایت، خط روند صعودی هم حمایت خوبی از این ارز انجام داده است. همچنین اندیکاتور SMA 200 و ۵۰ دوره ای نیز کراس طلایی داده اند. اما باز هم تاکیید می کنیم فقط در صورت مساعد شدن شرایط بازار می تواند برای بررسی های بیشتر گزینه مناسبی باشد. اگر این حمایت حفظ شود و کندل روزانه بالای این حمایت بسته شود، و بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد، می تواند تا هدف اول ۰.۱۸ و هدف دوم ۰.۲۲ به حرکت خود ادامه دهد. اما  درصورتی که این حمایت شکسته شود، حمایت بعدی CRO محدوده بین ۰.۱۲۸ تا ۰.۱۳۸ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CRO در تاریخ 30 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز CRO در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال CRO

توکن CRO توکن بومی crypto.com است. شبکه crypto.com بر روی یک بلاکچین ساخته شده است و در برابر هرگونه خطا انعطاف پذیر می باشد. شبکه crypto.com محصولات خود را در سه زمینه پرداخت، سرویس های مالی و ترید ارائه داده است.

توکن این شبکه یعنی CRO مبتنی بر استاندارد ERC-20 است از توکن CRO در شبکه crypto.com برای پرداخت و تصفیه حساب در بلاکچین استفاده می شود. کاربران می توانند با استیک کردن این توکن مزایای زیادی را دریافت نمایند. برای مثال در کارمزدهای خود تخفیف دریافت کنند.

این پروژه توسط تیمی فعال و با تجربه ارائه شده است. یکی از این افراد کریس مارسالک است که مدیرعامل پروژه می باشد. از دیگر افراد می توان به رافائل ملو اشاره کرد که در توسعه شرکت های کوچک نقش بسزایی داشته است. لازم به ذکر است که شبکه crypto.com در نوامبر سال ۲۰۱۹ صرافی خود را راه اندازی کرد. در این صرافی رمز ارزهای محبوب همچون بیت کوین، اتریوم و … پشتیبانی می شود.

در این صفحه ما به تحلیل ارز دیجیتال CRO پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال همچون تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز CRO

یکی از رایج ترین روش های تحلیل، تحلیل تکنیکال است که در این روش تمرکز اصلی بر روی تاریخچه قیمت و حجم معاملات است. در این روش از ابزارها و نمودارها برای شناسایی روندها و الگوها استفاده می شود تا تحلیلگران به یک پیش بینی قابل اطمینانی از آینده دست پیدا کنند. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال رمز ارز CRO پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز CRO

تحلیل فاندامنتال روشی برای ارزیابی یک دارایی است که در آن ارزش ذاتی پروژه تعیین می شود. در واقع تحلیلگران به بررسی پروژه می پردازند و عوامل تاثیرگذار همچون اخبارها و اتفاقات مهم پیرامون رمز ارز را بررسی می نمایند.

شما کاربر عزیز می توانید در سایت زوم ارز با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. همچنین اخبار ارز دیجیتال را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی دنبال کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز CRO

یکی از روش های تحلیل موجود، تحلیل سنتیمنتال است که به عبارتی می توان گفت یک روش جدید به شمار می رود. در  این روش احساسات سایر معامله گران بررسی خواهد شد و تحلیلگران به تجزیه و تحلیل احساسات می پردازند. علاوه بر این باید حرکت قیمت را تحت نظر داشته باشند.

نکته: همراهان عزیز شما می‌توانید برای مطالعه ی کیف پول های ارز کریپتو دات کام کوین CRO روی این لینک کلیک کنید.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و اصلا دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید، ما به شما پیشنهاد می نماییم قبل از انجام عملیات به تحقیق و جستجو بپردازید و تمامی عوامل تاثیرگذار را به صورت کامل بررسی کنید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال CRO” همراه ما بودید متشکریم.


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده