آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کریگ رایت اعتراض خود را علیه هودلونات در نروژ لغو کرد

کریگ رایت اعتراض خود را علیه هودلونات در نروژ لغو کرد

کریگ رایت اعتراض خود را علیه هودلونات در نروژ لغو کرد

به گزارش زوم ارز،کریگ رایت تصمیم گرفت که درخواست بررسی مجدد خود در قضیه Hodlonaut در نروژ را لغو کند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

تصمیم به عدم ادامه پرونده‌ی مذکور یک ماه پس از اعلام یک قاضی بریتانیایی که بشکل قطعی بیان کرد رایت بیت کوین متعلق به مخترع دیگری است، گرفته شد.

کریگ رایت تصمیم گرفت دعوای حقوقی خود را علیه شرکت Hodlonaut انصراف دهد، که به دلیل پست‌های رسانه‌های اجتماعی انتقادی به ویژه درباره هادلونات اعمال شده بود. این انتقادها جریان یک دعوای حقوقی حدود پنج ساله را آغاز کرد که در نهایت منجر به لغو آن توسط رایت شد. وی به ادعایات که او را به عنوان مخترع بیت کوین معرفی می‌کند، اعتراض کرده و این امر را تبلیغاتی و فریبکارانه دانسته است.

یک قاضی اهل نروژ پس از محاکمه در سال ۲۰۲۲ در اُسْلو با هدلونات مواجه شد و به این نتیجه رسید که او “دلایل قناعت‌آمیزی برای ادعای اینکه رایت در تلاش خود برای اثبات اینکه ساتوشی ناکاموتو دروغ گفته و تقلب کرده است” دارد. هودلونات شکایتی را علیه رایت مطرح کرد تا او را از ادامه پرونده افترا در مورد همان پست‌های رسانه‌های اجتماعی در بریتانیا باز دارد. در اینجا قوانین به نفع شاکی تحت تأثیر قرار دارد و خسارات مالی ممکن است به شدت بالا باشد.

رایت با شدت اعتراض کرد که تصمیم دادگاه در مورد او مورد دعوا بود. اما، به اظهارات Hodlonaut، او حالا این اعتراض را کنار زده است.

اینجانب اتصال تلفن خود را با وکیل نروژی خود قطع کردم، همچنین کریگ رایت درخواست تجدید نظر را در کشور آن کنسولی به آنچه انجام انجام شد رها کرد.

تصمیم رایت به عقب نشینی فقط یک ماه پس از از دست دادن پرونده دادگاه جداگانه در بریتانیا که توانایی او برای ادعای تاج و تخت ساتوشی را به شدت مختل کرد، اتخاذ شد. اتحاد پتنت باز کریپتو (COPA) در سال ۲۰۲۱ از رایت شکایت کرد تا نشان دهد که وی در واقع مخترع بیت کوین نیست و او از حق ادعای چاپ وایت پیپر بیت کوین یا شکایت در برابر توسعه‌دهندگان بیت کوین و یا سایر افراد تحت این قانون مستثنی است. ظاهر ساتوشی بودن.

در ماه مارس، قاضی بریتانیا، جیمز ملور، اظهار کرد که شخصیتی که با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو شناخته می‌شود، نویسنده برگه سفید بیت کوین نیست و همچنین او نیست که سیستم بیت کوین را ایجاد کرده است. او همچنین به اشخاص دیگری اشاره نموده که نویسنده نسخه های اولیه نرم افزار بیت کوین نیستند.

پس از تصمیم قاضی ملور، وکیل مشهور و مخالف، مرد ثروتمند و خیرخواه کالوین آیر، تا حد زیادی ساکت بود. روز پس از پایان دادگاه COPA، آیر یک پیام خداحافظی را در X ارسال کرد و اعلام کرد که این پیام “آخرین” پیام او قبل از شروع به “ماجراجویی” بود که برای سال گذشته برنامه ریزی کرده بود.

با وجود تصمیمات مربوط به تجدیدنظر در مورد رایت در نروژ، دعاوی حقوقی دیگر مرتبط با این موضوع – از جمله پرونده افترای دیگری در بریتانیا علیه Hodlonaut – همچنان در حال بررسی و بررسی قرار دارند.

نمایندگان رایت به درخواست CoinDesk بی توجه ماندند و به اظهار نظر پاسخ ندادند.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده