آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا ممکن است بیت کوین در پی سقوط صرافی بایننس به ۵۰۰۰ دلار سقوط کند؟

آیا ممکن است بیت کوین در پی سقوط صرافی بایننس به ۵۰۰۰ دلار سقوط کند؟

آیا ممکن است بیت کوین در پی سقوط صرافی بایننس به ۵۰۰۰ دلار سقوط کند؟

به گزارش زوم ارز، اینفلوئنسر برجسته کریپتو، کریپتو روور، گفتگوهایی را در مورد عواقب احتمالی فروپاشی Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، به راه انداخته است. در یک توییت اخیر، روور استدلال کرد که سقوط بایننس باعث نابودی بزرگترین ارز دیجیتال، بیت کوین می شود. او معتقد است سقوط بایننس به معنای سقوط ۸۱.۲۳ درصدی بیت کوین از ۲۶۶۲۷ دلار فعلی است.

روور اظهار داشت: “اگر بایننس سقوط کند، بیت کوین به ۵۰۰۰ دلار خواهد رسید.”

علاوه بر این، اینفلوئنسر رمزارز تاکید کرد که اثر چنین سقوطی کل صنعت دیجیتال را متزلزل خواهد کرد. این دیدگاه از این واقعیت ناشی می شود که بایننس با نزدیک به ۶۰ میلیارد دلار، برجسته ترین مدیر دارایی های رمزنگاری است.

علیرغم پیامدهای احتمالی چنین اتفاقی، Rover تعهد خود را برای افشای جزئیات مرتبط با عملکرد Binance ابراز کرد. بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در بخش نظرات با دیدگاه Rover در مورد مفهوم سقوط Binance موافق بودند.

در همین حال، برخی دیگر نظرات مخالف خود را بیان کردند. یکی از کاربران X به نام Digifox مخالف واقعیت سقوط بیت کوین به ۵۰۰۰ دلار فقط به دلیل سقوط بایننس است. Digifox خاطرنشان کرد که در سناریوی فرضی که چنین اتفاقی می‌افتد، “مشروعیت بیت کوین را به طور کلی زیر سوال می‌برد.”

شایان ذکر است که بحث در مورد سقوط بایننس به دنبال تحولات اخیر در فضای کریپتو بود. از زمان فروپاشی دومین صرافی بزرگ کریپتو، FTX، فعالان بازار در مورد یکپارچگی دیگر پلتفرم‌های رمزنگاری متمرکز نامطمئن بوده‌اند.

علاوه بر این، در حالی که بایننس درگیر چالش‌های نظارتی شده است، برخی از چهره‌های برجسته در جامعه کریپتو مدام ادعا می‌کنند که صرافی به اندازه‌ای که خود نشان می‌دهد امن نیست. آنها به طور مداوم از کاربران Binance خواسته اند که وجوه خود را از صرافی برداشت کنند.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده