لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

COTI در آستانه ایجاد یک پیشرفت بزرگ است

COTI در آستانه ایجاد یک پیشرفت بزرگ است

به گزارش زوم ارز، در سال ۲۰۲۲ بود که COTI با یک شرکت اصلی در تجارت بازی برای توسعه یک محصول چند ویژگی همکاری کرد. اکنون تقریباً آماده تکمیل است و در مرحله ممیزی کد است، زیرا بررسی های ایمنی و تست های نفوذ در حال انجام است. از آنجایی که لازمه این فناوری پردازش صحیح حجم زیادی از پول به طور مداوم است، نیاز روز برای آنها اتخاذ بهترین روش های مربوط به صنعت است.

راه‌حلی که تیم COTI روی آن کار می‌کند، استیبل‌کوین‌های مختلف است که با استفاده از استاندارد CMD و بلاک‌چین‌های بیشتر به ارزهای مختلف متصل شده‌اند. تلاش‌ها برای ایجاد یک روتر برای تعویض راحت بین چندین زنجیره به CMD و برعکس است. موضوع درگاه ارز دیجیتال برای دریافت پرداخت و برداشت وجود دارد. نیاز به ادغام با روش پرداخت شرکت و فیات در سطح شیب دار وجود دارد.

شرکت بازی COTI با برندهای اصلی بازی که در آسیا و برخی کشورهای دیگر خدمات ارائه می‌کنند، مرتبط است. در حال حاضر، پلتفرم آنها دارای رمپ های روشن و خاموش کریپتو است، اما نیاز به عملکردهای بیشتر در اکوسیستم آنها وجود دارد که مقرون به صرفه و همچنین قابل ارتقا باشند. راه حل COTI یک شبکه پرداخت خصوصی مبتنی بر بلاک چین را که در پلتفرم آنها گنجانده شده است، مورد توجه قرار می دهد. این شبکه گزینه به دست آوردن سپرده های رمزنگاری شده از زنجیره های مختلف را در اختیار همکاران خود قرار می دهد و باعث تسویه فوری، دربرگیری و مقرون به صرفه می شود.

علاوه بر این، می توان از شبکه برای استخراج و همچنین تخصیص و تراکنش در استیبل کوین های تازه متصل به چندین ارز فیات استفاده کرد. در مورد کاربران، آنها تشویق خواهند شد تا از شبکه استفاده کنند و تراکنش‌ها را در این استیبل کوین‌های تازه انجام دهند، زیرا صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌های جاری برای همکارانشان ارائه می‌کند. این تراکنش ها از طریق چارچوب COTI برای ارتقای توانایی و همچنین هزینه کم و کنترل داده ها انجام می شود.

از آنجایی که COTI به سپرده‌های ارزهای دیجیتال افتخار می‌کند، به دنبال بلاک چین‌هایی بود که با اکوسیستم آنها سازگار باشد. با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان آنها متعلق به آسیا بودند، آنها استفاده از بخشی از بلاک چین TRON را از طریق یک روتر COTI در مرکز انتخاب کردند.

راه‌حل COTI با استخراج استیبل کوین‌های تازه عمل می‌کند. این ارزها به ارزهای محلی انتخابی همکار متصل خواهند شد. کاربران این استیبل کوین ها را از طریق برنده شدن آنلاین در بازی ها یا خرید از طریق فیات onramp یا DEX به دست خواهند آورد. کاربران می‌توانند با استفاده از سیستم پردازش پرداخت ارز دیجیتال، روی پلتفرم‌های همکاران خود سپرده‌گذاری کنند. استیبل کوین از طریق روتر COTI به توکن CMD مرتبط تغییر خواهد کرد. سپس توکن های CMD به منظور پرداخت و اعتبار حساب به استخر اصلی تجاری منتقل می شوند.

استاندارد CMD مزایای بیشتری را به شریک خود ارائه می‌دهد که شامل تراکنش‌های مقرون‌به‌صرفه، راه‌حل‌های فوری، و گزینه ارتقاء عملیات در صورت لزوم می‌شود. هیچ ورودی اضافه ای از کاربر مورد نیاز نیست. کل فرآیند بسیار ساده شده است.

در مورد COTI، همه اینها یک دستاورد بزرگ خواهد بود زیرا آنها تلاش زیادی کرده اند. راه حل ها از توکن های CMD و همچنین گزینه مبادله بین زنجیره های مختلف، پشتیبانی استیبل کوین، پردازش پرداخت ارزهای دیجیتال و کنترل سیستم در سطح کسب و کار استفاده می کنند.


منبع: cryptonewsz.com

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده