آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز coq inu چیست؟ | آیا ارز COQ کلاهبرداری است؟!

ارز coq inu چیست؟ | آیا ارز COQ کلاهبرداری است؟!

ارز coq inu چیست، میم ها در ابتدا برای سرگرمی و جنبه شادی به وجود آمدند، بعد از همه گیر شدن بلاکچین ها میم ها به دنیای مجازی بلاکچین ها راه پیدا کردند و جامعه برای سرگرمی و یا کمک های کوچک به هم، از این میم ها استفاده می کردند.

تقریبا با ورود ایلان ماسک به دنیای کریپتوها و حمایت های ایشان از دوج کوین و شیبا، میم ها دیگر برای سرگرمی استفاده نمی شد و جنبه قمار به خود گرفتند. در حال حاظر اسم میم کوین ها با پامپ و دامپ های ناگهانی و سود های نجومی گره خورده که گاهی باعث سودهای کلان و گاهی هم باعث از بین رفتن دارایی کاربران می شود.

اما امروز در این مقاله ارز COQ را که اولین میم روی شبکه آوالانچ است را باهم بررسی می کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا از ساختار این ارز و آینده پیش روی آن مطلع شویم.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

بررسی ویدیویی ارز COQ

ارز COQ چیست؟

ارز COQ چیست؟
ارز COQ چیست؟

در این بخش قصد داریم کاربرد ارز COQ را بررسی کنیم. این ارز اولین ارز میم رو بستر آوالانچ می باشد که تنها اعتبار و ارزش خود را از جامعه خود می گیرد و هیچ کاربرد دیگری ندارد. از این ارز قرار است ۶۹,۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰.۰۰ داشته باشیم که تمامی آن در بازار در گردش می باشد و گفته شده خالق این ارز چیزی برای خود برنداشته است.

دوستان توجه داشته باشید که از تمامی میم کوین ها می توان در پرداخت های خرد استفاده کرد، اما پرسش مهم آن است که از کدام یک از این میم ها باید استفاده کرد؟! وقتی هزاران میم وجود دارد و روزانه به تعداد آن ها نیز افزوده می شود، بهتر نیست از ارز ترون و BNB که شبکه های مخصوص به خود را دارند استفاده کنیم؟

به هر حال اگر علاقه داشته باشید از میم ها استفاده کنید می توانید از ارز COQ برای جا به جایی دارایی های خرد استفاده کنید.

تاریخچه و بنیان گذاران coq inu

تاریخچه و بنیان گذاران coq inu
تاریخچه و بنیان گذاران coq inu

در این بخش قصد داریم تاریخچه و بنیان گذاران این پروژه را بررسی کنیم، زیرا تیم فنی و بنیان گذاران یک پروژه اعتبار آن پروژه و یکی از مهم ترین فاکتورهای مهم در ارزش گذاری آن پروژه می باشد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی از بنیان گذاران این پروژه در دسترس نیست و هویت آن ها مخفی است که این موضوع بسیار بحث برانگیز است. با جست و جو کردن دامنه وب سایت رسمی این پروژه متوجه شده ایم که وب سایت این پروژه تقریبا تازه تاسیس است و عمر چندانی ندارد. اطلاعات گفته شده را می توانید در عکس زیر ببینید:

2024 01 12 11 31 06 Whois coqinu.com

بررسی عملکرد COQ

بررسی عملکرد COQ
بررسی عملکرد COQ

در این بخش قصد داریم ساختار این پروژه را بررسی کنیم، با جست و جو در وب سایت رسمی این پروژه هیچ سند و یا وایت پیپری از هدف این پروژه پیدا نکردیم. همچنین هیچ اثری از نقشه راه و یا تیم فنی این پروژه یافت نشد.

دوستان شما نیز می توانید با کپی کردن قرارداد هوشمند این پروژه و تنها با تغییر فیلدهای نام و یا تعداد ارزهای موجود، ارز جدید خودتان را ایجاد کنید. آگاه باشید که خلق یک ارز دیجیتال حتما نیاز به تخصص زیادی ندارد پس به راحتی تنها با دیدن یک وب سایت و یک ارز میم، راضی به سرمایه گذاری روی چنین پروژه هایی نشوید.

در نظر داشته باشید این ارز هیچ هدف خاصی ندارد و در تلاش برای حل هیچ مشکلی نیست و هیچ ایده ای را دنبال نمی کند که در نهایت باعث می شود این ارز به مرور زمان از بین برود.

نکته مهم دیگر آن است که عرضه کل این ارز ۶۹,۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ می باشد، در نتیجه اگر کسی قول یک دلاری شدن این ارز را داد، حتما بدانید که آن شخص کلاهبردار است زیرا در صورت یک دلاری شدن این ارز، فقط مارکت کپ این پروژه چندین برابر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال می شود. در زمان نگارش این مقاله ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال ۱.۸۵ تریلیارد می باشد.


آینده پیش روی پروژه coq inu

آینده پیش روی پروژه coq inu
آینده پیش روی پروژه coq inu

آینده یک پروژه بنا بر فاکتورهای مهمی مانند کاربرد و هدف آن ارز، تیم فنی آن پروژه، رقبا و ویژگی های منحصر به فرد آن ارز و در نهایت نقشه راهی که آن پروژه دارد مشخص می شود.

متاسفانه در هیچ کدام از این فاکتورها ارز COQ نمره قبولی را دریافت نمی کند و اصلا مناسب سرمایه گذاری نیست و بیشتر جنبه قمار دارد!!

اما اگر مطالب این مقاله برای شما قانع کننده نبود و بازهم قصد سرمایه گذاری روی این ارز را داشتید، بخش بسیار کمی از سبد سرمایه گذاری خود را به این ارز اختصاص دهید.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی