آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Conflux و AnchorX برای راه اندازی استیبل کوین HKD-Pegged در سه ماهه دوم با یکدیگر همکاری می کنند.

Conflux و AnchorX برای راه اندازی استیبل کوین HKD-Pegged در سه ماهه دوم با یکدیگر همکاری می کنند.

Conflux و AnchorX برای راه اندازی استیبل کوین HKD-Pegged در سه ماهه دوم با یکدیگر همکاری می کنند.

Conflux و AnchorX تا قسمت دوم سه ماهه از سال ۲۰۲۴ برای راه‌اندازی پروژه AxHKD، که یک استیبل کوین معتبر با پشتوانه دلار هنگ‌کنگ است، همکاری خواهند کرد. به گزارش زوم ارز، Conflux Network و AnchorX اعلام کردند که قصد دارند یک استیبل کوین با نام AxHKD راه‌اندازی کنند که این پروژه در اوایل سه‌ماهه دوم ۲۰۲۴ به اتمام خواهد رسید. در هفته‌های گذشته، بانک مرکزی هنگ کنگ (HKMA) یک سندباکس نظارتی برای شرکت‌هایی که می‌خواهند استیبل کوین راه‌اندازی کنند، معرفی کرد.

مدیر عامل Conflux به نام Fan Long به بازه زمانی راه‌اندازی پروژه خوش‌بینی کرده و اعلام کرده است که امیدوارند که این پروژه در فاصله زمانی مشخص شده انجام شود. او اظهار کرد: “اگر کارها به روال قرار گرفته پیش‌بروند، احتمالاً در فصل دوم سال بعد، افراد قادر خواهند بود تا AxHKD را از طریق صرافی‌ها تهیه کنند، که این روند سریعترین روش است. با این حال، او تصریح کرد که زمان نهایی تأسیس پروژه به پیشرفت سندباکس نظارتی وابسته است.

سندباکس HKMA به شرکت‌ها که به دنبال راه اندازی استیبل کوین در هنگ کنگ هستند، راهنمایی می‌کند. این سند پس از معرفی یک راهنمای مشاوره‌ای توسط HKMA در تاریخ ۲۹ فوریه درباره مقررات مربوط به استیبل کوین‌ها منتشر شده است. دفتر خدمات مالی و خزانه‌داری هنگ کنگ پیشنهاد داده‌است که شرکت‌هایی که به ارزهای فیات متصل شده اند، نیاز به مجوز‌های HKMA دارند.

استفاده از استیبل کوین‌های برپایه دلار آمریکا باعث شده تا برخی از سرمایه‌گذاران شکوفایی دولت‌ها برای حفظ پیوندها به ارزهای محلی را امتحان کنند. آلسیو کوآگلینی، مدیر عامل Hex Trust مقرر در هنگ کنگ، ابهامات خود را در مورد ضرورت استفاده از استیبل کوین محلی ابراز کرد و اظهار کرد: “من موشکافی داریم که آیا واقعاً به استیبل کوین معتبر دلار هنگ کنگ نیاز داریم یا خیر.”

همکاری بین Conflux و AnchorX برای معرفی AxHKD به بازار واکنشی به این تقاضای بالقوه می‌باشد. AxHKD با پشتوانه دلار هنگ‌کنگ، روابط یک به یک را از طریق باندهای مالی فراهم می‌کند و این استیبل کوین به تأمین کنندگان محلی و بین‌المللی فرصتی برای انجام معاملات مطمئن و مطابق با قوانین و مقررات را فراهم می‌آورد.تبادلات یک به یک با واحد پول هنگ کنگی (HKD) حفظ خواهد شد. تمام سیستم توسط انباشته‌های دارایی‌های بسیار پشتیبانی می‌شود که نقدشوندگی بالایی دارند.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده