لایت فارکس

بهترین کیف پول کامپاند COMP در سال ۱۴۰۲

بهترین کیف پول کامپاند COMP

بهترین کیف پول کامپاند COMP، اگر به دنبال کیف پول های توکن Comp هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید چراکه ما در این مقاله به صورت کامل کیف پول های این توکن را معرفی کرده ایم. شما می توانید به صورت دلخواه کیف پول مورد نظرتان را انتخاب و سپس نصب کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که در انتخاب کیف پول نهایت دقت را کنید چراکه کیف پول نقش مهمی دارند. در صورتی که کیف پول انتخابی شما درست و مناسب نباشد، ممکن است سرمایه تان از دست برود. یکی از سؤالاتی که امکان دارد برایتان پیش بیاید این است که بهترین کیف پول Compound کدام کیف پول می باشد؟ در ادامه ما به این سؤال به صورت کامل پاسخ داده ایم، همراه ما باشید.

بهترین کیف پول های کامپاند Comp

بهترین کیف پول های Comp
بهترین کیف پول های Comp

قبل از هر چیزی بهتر است بگوییم که همیشه سعی کنید تا به دنبال مناسب ترین کیف پول باشید. زمانی که شما مناسب ترین کیف پول را انتخاب می کنید با زمانی که شما بهترین کیف پول را انتخاب می کنید متفاوت است. برای اینکه این موضوع برایتان مفهومی تر باشد بگذارید کمی واضح تر بگوییم.

بهترین کیف پول، می تواند از نظر هر فرد و یا هر شرکت متفاوت باشد و شاید آن کیف پول نتواند نیازهای امکاناتی شما را برطرف کند. پس بنابراین باید کیف پولی را انتخاب کنید که مناسب شما می باشد و تمام نیازهای امکاناتی شما را برطرف می کند. از این رو ما می گوییم که بهتر است مناسب ترین ولت را همیشه انتخاب کنید. شما می توانید پس از آشنایی با کیف پول های توکن Compound به راحتی مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید. ما در این مقاله جز توضیحاتی که برای هر ولت ارائه دادیم ایم، مزایا و معایب آن را نیز به صورت کامل توضیح خواهیم داد. بررسی مزایا و معایب بسیار می توانید به شما در انتخاب مناسب ترین کیف پول کمک کند. برای آشنایی با کیف پول های توکن Comp ادامه این مقاله را مطالعه کنید.


معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال Comp

تقریباً می توان گفت که اکثر کیف پول های سخت افزاری معروف از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از کیف پول های سخت افزاری که در ادامه معرفی خواهیم کرد، این ارز دیجیتال و همچنین رمز ارز های دیگر را ذخیره کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

احتمالاً نام این کیف پول را زیاد شنیده باشید. کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس، یکی از کیف پول های سخت افزاری معروف می باشد که امروزه توسط کاربران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید یک کیف پول مناسب را دارید، کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

خوشبختانه این ولت امنیت مناسبی دارد و همچنین از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید با اطمینان از این کیف پول استفاده کنید. در صورتی که قصد ندارید برای خرید کیف پول سخت افزاری هزینه زیادی پرداخت کنید، می توانید از دیگر کیف پول های کمپانی لجر، یعنی لجر نانو اس یا Ledger Nano S استفاده کنید. در ادامه درباره این کیف پول بیشتر صحبت خواهیم نمود. همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امنیت مناسب و پایدار
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی برای امنیت بیشتر
 • امکان استفاده از ویژگی های متفاوت همانند صرافی داخلی و…
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • تنها عیب این محصول بحث قیمتی آن است چراکه قیمت این ولت نسبتاً بالا می باشد.
 1. کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس از دیگر محصولات کمپانی فرانسوی لجر می باشد که در قسمت قبل به آن اشاره نمودیم. شما می توانید با استفاده از این کیف پول نیز توکن Comp را ذخیره سازی کنید. لازم به ذکر است که جز این توکن، شما می توانید توکن ها و کوین های دیگری را نیز در این کیف پول ذخیره کنید.

خوشبختانه رابط کاربری این ولت مناسب است و فرقی نمی کند که شما مبتدی هستید یا حرفه ای چراکه می توانید به راحتی کار های خود را با کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S انجام دهید. از این ولت شما می توانید در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید. با در نظر گرفتن تمام مزایا این ولت، قیمت مناسب آن از دیگر مزایا این کیف پول به حساب می آید. اگر قصد آشنایی با مزایا و معایب این کیف پول را به صورت کامل دارید، در ادامه همراه ما باشید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • قیمت مناسب و به صرفه
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امکان فعال‌سازی ویژگی های مختلف ( تایید دو مرحله ای، صرافی داخلی و… )

معایب:

 • این کیف پول کمی قدیمی است.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول لجر (Ledger) کلیک کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی Trezor T

کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی Trezor T
کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی Trezor T

این کیف پول سخت افزاری توسط کمپانی ترزور تولید شده است. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره رمز از های مختلف از جمله توکن Compound استفاده کنید. متأسفانه به دلیل به روز و جدید بودن این کیف پول، قیمت آن نسبتاً بالا می باشد و ممکن است هر فردی نتواند آن را تهیه کند.

در صورتی که شما جز این دسته از افراد هستید اما علاقه به استفاده از کیف پول های سخت افزاری دارید، می توانید از دیگر کیف پول کمپانی ترزور یعنی Trezor One استفاده کنید. این کیف پول نسبت به Trezor T قدیمی تر است و به این دلیل از قیمت نسبتاً پایینی نیز برخوردار می باشد. در ادامه همراه ما باشید تا ابتدا با مزایا و معایب کیف پول Trezor T آشنا شوید و سپس به سراغ معرفی کیف پول Trezor One برویم.

مزایا:

 • به روز و جدید بودن
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از امکانات مختلف ( تایید هویت دو عاملی، صرافی داخلی و… )

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا
 1. کیف پول سخت افزاری ترزور مدل وان Trezor One

کیف پول سخت افزاری ترزور مدل وان Trezor One
کیف پول سخت افزاری ترزور مدل وان Trezor One

همان‌طور که در بخش قبل مطالعه کردید، این ولت توسط کمپانی ترزور تولید شده است و نسبت به کیف پول Trezor T قدیمی تر است. این موضوع باعث شده است تا این ولت قیمت مناسب تری نیز داشته باشد چراکه فاقد برخی از امکانات کیف پول Trezor T می باشد. شما می توانید از این ولت در سیستم عامل های نرم افزاری و موبایلی استفاده کنید. در صورت علاقه می توانید نرم افزار مخصوص را دانلود کرده و سپس با نصب آن و متصل نمودن کیف پول، اقدام به ذخیره رمز ارز های مختلف کنید.

خوشبختانه امنیت در این ولت نیز مناسب است و شما می توانید بدون هرگونه دغدغه ای اقدام به ذخیره سازی رمز ارز ها و یا معامله هایتان کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید چرا معامله؟!

این ولت از صرافی داخلی پشتیبانی می کند و شما می توانید در صورت علاقه در صرافی داخلی این کیف پول معاملات خود را انجام دهید. اگر قصد انجام این کار را دارید، حتماً از مبلغ کارمزد مطلع شوید. در ادامه به مزایا و معایب این کیف پول خواهیم پرداخت.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و پایدار
 • قیمت به صرفه
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از امکانات مختلف

معایب:

 • این کیف پول نیز کمی قدیمی است

معرفی کیف پول های نرم افزاری رمز ارز کامپاند

کیف پول های نرم افزاری، قابل نصب بر روی موبایل و یا کامپیوتر می باشد. در ادامه شما را با کیف پول هایی آشنا خواهیم کرد که در هر دو سیستم عامل قابلیت نصب دارند و شما می توانید ارز Comp را در تمام سیستم عامل ها ذخیره سازی کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet
کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

تراست ولت از کیف پول های معروف نرم افزاری می باشد که شما می توانید در این ولت اقدام به ذخیره رمز ارز های مختلفی کنید. امروزه افراد مختلفی از کیف پول تراست استفاده می کنند و به نوعی می توان گفت که این ولت، جز ۵ کیف پول برتر نرم افزاری می باشد. در صورتی که قصد استفاده از این کیف پول را دارید، بهتر است از یک سایت معتبر آن را دانلود کنید. در ادامه درباره این موضوع بیشتر خواهیم گفت.

خوشبختانه رابط کاربری کیف پول تراست مناسب است و شما می توانید بدون هیچ‌گونه دانش قبلی به راحتی کار های خود را با این ولت انجام دهید. این کیف پول جز پشتیبانی از توکن Comp، از رمز ارز و همچنین توکن های بسیاری زیادی پشتیبانی می کند. متأسفانه این ولت از سیستم عامل های مختلف پشتیبانی نمی کند و شما تنها می توانید از تراست ولت در سیستم عامل های موبایلی استفاده کنید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • قابلیت ذخیره سازی رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از امکانات متفاوت ( صرافی داخلی و… )

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal
کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

سیف پل نیز جز ۵ کیف پول برتر ولت های نرم افزاری می باشد. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره رمز ارز های مختلف استفاده کنید. یکی از مزایا مهم کیف پول سیف پل که آن را در بین ایرانی ها محبوب کرده است پشتیبانی از صرافی داخلی بایننس است. با توجه به تحریم های بایننس علیه کشور ایران و برخی از کشور های دیگر، کاربران ایرانی می توانند با استفاده از کیف پول سیف پل در صرافی بایینس با همان مقدار کارمزد ثابت بایننس معامله کنند. اگر قصد دارید تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید، بهتر است به مقاله اختصاصی این ولت در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

خوشبختانه امنیت این کیف پول مناسب است و شما می توانید با اطمینان رمز ارز هایتان را در این ولت ذخیره سازی کنید. متأسفانه کیف پول سیف پل همانند تراست ولت از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. ناگفته نماند که این موضوع باعث ضعف در امنیت این کیف پول نمی باشد و این موضوع با را یک ضعف در امنیت اشتباه نگیرید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • استفاده کاملا رایگان
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابلیت دسترسی آسان
 • امنیت مناسب و پایدار

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزار کوینومی Coinomi

کیف پول نرم افزار کوینومی Coinomi
کیف پول نرم افزار کوینومی Coinomi

کیف پول کوینومی یک ولت کاملا رایگان است. شما در هیچ قسمت از این ولت نیازی به پرداخت هزینه ندارید حتی برای دانلود و نصب! کوینومی یک کیف پول معروف است که آن را نیز می توان همانند تراست و سیف پل جز ۵ کیف پول برتر دانست. برعکس دو کیف پول قبل شما می توانید از کیف پول کوینومی، در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری با همان امکانات یعنی صرافی داخلی و… استفاده کنید.

خوشبختانه امنیت در این ولت مناسب است و شما می توانید بدون هرگونه نگرانی رمز ارز هایتان را در کیف پول کوینومی ذخیره سازی کنید. این کیف پول از توکن و رمز ارز های مختلفی از جمله Comp پشتیبانی می کند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری آسان و کاربر پسند
 • پشتیبانی از امکانات متفاوت ( صرافی داخلی و… )
 • استفاده کاملا رایگان
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic
کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

اتمیک از دیگر کیف پول های نرم افزاری است که قابلیت ذخیره سازی توکن Compound در آن وجود دارد. شما می توانید جز این توکن، رمز ارز و همچنین توکن های دیگری را در اتمیک ولت ذخیره سازی کنید. در صورتی که در هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید، می توانید با مطرح نمودن مشکل خود در بخش نظرات این مقاله و یا مراجعه به مقاله آموزشی کیف پول اتمیک، پاسخ مشکل خود را دریافت کنید.

کوینومی قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف کامپیوتری و موبایلی می باشد. لازم به ذکر است که این ولت رابط کاربری مناسبی نیز دارد و کاربران مبتدی نیز می توانند بدون داشتن دانش قبلی با این ولت کار کنند.

خوشبختانه این ولت کاملا رایگان است و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید. لازم به ذکر است که کوینومی ولت امنیت مناسبی نیز دارد و از این بابت می توانید با اطمینان رمز ارز هایتان را در این ولت ذخیره سازی کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • استفاده کاملا رایگان
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

نگاه کلی به کیف پول های کامپاند Comp

نگاه کلی به کیف پول های Comp
نگاه کلی به کیف پول های Comp
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
۱ Ledger Nano X سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
۲ Ledger Nano S سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
۳ Trezor T سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
۴ Trezor One سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
۵ Safepal نرم افزاری موبایلی
۶ Coinomi نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری
۷ TrustWallet نرم افزاری موبایلی
۸ Atomic نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری
۹ BRD نرم افزاری موبایلی
۱۰ Exodus نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری
۱۱ Edge نرم افزاری موبایلی
۱۲ Metamask نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری

اینفوگرافیک کیف پول های کامپاند COMP

اینفوگرافیک کیف پول های کامپاند comp
اینفوگرافیک کیف پول های کامپاند comp

سخن آخر درباره ی کیف پول های کامپاند COMP

اگر قصد دانلود کیف پول های نرم افزاری را دارید، بهتر است از یک سایت مطمئن آن را دانلود کنید. متأسفانه در حال حاضر با توجه به گسترش حوزه ارز های دیجیتال کیف پول های فیک نرم افزاری بسیار زیاد شده اند و در صورتی که از آن ها استفاده کنید، ممکن است در آینده با مشکلات مختلفی رو به رو شوید که یکی از مهم ترین این مشکلات، از دست رفتن سرمایه تان می باشد.

حتماً قبل از اینکه بخواهید ولتی را دانلود کنید، از سایت آن مطمئن شوید. پیشنهاد ما این است که برای دانلود هر کیف پول به سایت رسمی آن مراجعه کنید. برای دسترسی به سایت رسمی هر کیف پول کافی است نام آن ولت را در گوگل به انگلیسی جستجو کنید. در صورتی که برایتان سؤالی ایجاد شد می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “کیف پول های کامپاند COMP” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

4 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کیف پول کامپاند COMP در سال ۱۴۰۲;

  • کیف پول هایی که در مقالات به شما معرفی می‌شوند از نظر امنیت بررسی شدن میتونید با خیال راحت ازشون استفاده کنید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده