آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کوینکس BRG و ۳ ارز دیگر را از لیست خود حذف کرد

2 رمزارز جدید SHARKCAT و TOOKER در کوینکس لیست شد

کوینکس BRG و ۳ ارز دیگر را از لیست خود حذف کرد

به گزارش زوم ارز، با هدف ارائه گزینه‌های سرمایه‌گذاری بهتر برای کاربران جهانی، کوینکس منظماً بررسی‌هایی بر روی تمام رمزارزهای موجود در پلتفرم خود انجام می‌دهد. این بررسی‌ها براساس معیارهایی صورت می‌گیرد و رمزارزهایی که نمی‌توانند به استانداردهای تعیین شده توسط کوینکس پاسخ دهند، از لیست حذف می‌شوند.

در هنگام انجام بررسی، کوینکس به طور جامع و گسترده‌ای عوامل مختلف را در نظر می‌گیرد. طبق توضیحات کوینکس، این عوامل شامل عوامل تیم توسعه دهنده ، بازخوردهای جوامع آن رمزارز، عوامل توسعه فناوری، حجم معاملات، نقدینگی و سایر عوامل مرتبط است. تصمیمات حذف از لیست رمزارزها با دقت و احتیاط بالا تصمیم گیری می‌شوند.

بنابراین، به منظور اجرای این سیاست، کوینکس تصمیم گرفته است که رمزارزهای زیر در تاریخ ۲۶ آبان ۱۴۰۲ (معادل تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳) از لیست حذف کند. جزئیات این تصمیم به شرح زیر است:

ارز های حذف شده و همچنین جفت ارز های حذف شده به شرح زیر می باشد:

 1. BRG
 2. ORION
 3. HYDRO
 4. SKILL

جفت ارز های حذف شده:

 1. BRG/USDT
 2. ORION/USDT
 3. HYDRO/USDT
 4. SKILL/USDT

🔻تاریخ پایان دهی به خدمات ORION، HYDRO، و SKILL

 • پایان عملیات واریز: ساعت ۱۰:۳۰، ۳ آذر ۱۴۰۲
 • پایان معامله: ساعت ۱۰:۳۰، ۳ آذر ۱۴۰۲
 • پایان عملیات برداشت: ساعت ۱۰:۳۰، ۵ اسفند ۱۴۰۲

تاریخ پایان دهی به خدمات BRG

به منظور حفاظت از حقوق و منافع هولدرهای رمزارز BRG در پلتفرم کوینکس و بر اساس اصل “اولویت اول بودن کاربران”، در نتیجه حمله هکرها در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳ که منجر به ناکافی شدن نقدینگی BRG شده است، کوینکس تصمیمات زیر را اعمال خواهد کرد:

 1. از ساعت ۱۰:۳۰ روز ۲۶ آبان ۱۴۰۲ (معادل تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳)، خدمات معامله، عملیات واریز و برداشت برای رمزارز BRG به حالت تعلیق درآمده است. این تدبیر به منظور کنترل و مدیریت صحیح وضعیت نقدینگی BRG و جلوگیری از خسارت بیشتر به هولدرهای آن اتخاذ شده است.
 2. کاربرانی که رمزارز BRG را در حساب خود هولد می‌کنند، معادل آن به صورت USDT پرداخت می شود.

این توزیع براساس نرخ بازار اسپات BRG/USDT در ساعت ۱۰:۳۰ روز ۲۶ آبان ۱۴۰۲ (معادل تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳)، به حساب‌های اسپات کاربران صورت خواهد گرفت.

تمامی این اقدامات به منظور حفظ امنیت و منافع کاربران و هولدرهای BRG در پلتفرم کوینکس اتخاذ شده است.

اگر از کابران کوینکس هستید لطفا توجه داشته باشید:

۱.برای کاربران کوینکس که سفارشات اجرا نشده مرتبط با جفت‌های معاملاتی حذف شده از لیست رمزارزها را دارند، توصیه می‌شود قبل از اینکه سیستم سفارش به صورت خودکار آن‌ها را لغو کند، آن سفارشات را به صورت دستی لغو کنند. می‌توانید دارایی‌های بازپرداخت شده را در حساب خود بررسی کنید.

 1. تامین‌کنندگان نقدینگی جفت‌های معاملاتی که از لیست رمزارزها حذف می‌شوند، توصیه می‌شود قبل از حذف، نقدینگی را از حساب خود برداشت کنند. در صورتی که قبل از حذف اقدام به برداشت نکرده باشند، سیستم به طور خودکار برداشت را انجام خواهد داد و دارایی‌های مربوطه به حساب آن‌ها بازگردانده می‌شود.
 2. عملیات واریز، برداشت و معامله دارایی‌های مذکور دقیقاً طبق زمان‌بندی بالا خاتمه می‌یابد و پس از حذف از لیست رمزارزها دیگر امکان واریز، برداشت یا معامله آن‌ها وجود نخواهد داشت.

۴.هولدرهای رمزارزهای مذکور توصیه می‌شود قبل از حذف آن‌ها از لیست رمزارزها، اطمینان حاصل کنند که برداشت یا جایگزینی دارایی‌ها (معامله/تبدیل) تکمیل شده است تا از زیان‌های غیرضروری جلوگیری شود.

۵.در صورتی که موجودی توکن‌ها/کوین‌های مذکور در حساب شما کمتر از حداقل مقدار سفارش باشد، می‌توانید با تبدیل دارایی‌های کوچک به CET، دارایی‌های خود را تبدیل کنید. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به بخش تبدیل دارایی‌های کوچک به CET مراجعه کنید.

منبع: coinex

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده