آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کوینکس ان‌اف‌تی‌های بازیکنان راگبی را راه‌اندازی می‌کند

کوینکس ان‌اف‌تی‌های بازیکنان راگبی را راه‌اندازی می‌کند

در استقبال از جام جهانی لیگ راگبی ۲۰۲۱: کوینکس ان‌اف‌تی‌های بازیکنان راگبی را راه‌اندازی می‌کند

جام جهانی لیگ راگبی (RLWC) 2021 آغاز شده است و دو هفته دیگر ادامه دارد. کوینکس، شریک پلتفرم انحصاری معاملات رمزارز جام جهانی لیگ راگبی (RLWC)، اعلام کرده است که ان‌اف‌تی بازیکنان راگبی را در پلتفرم خود لیست می‌کند. این ان‌اف‌تی‌ها برند مشترک کوینکس و جام جهانی لیگ راگبی (RLWC) در پلتفرم وان‌سواپ هستند. پلفترم وان‌سواپ بازار ان‌اف‌تی است که به زودی بر بستر کوینکس اسمارت چین (CSC) شروع به کار خواهد کرد.

نقطۀ تلاقی ورزش و ان‌اف‌تی

از زمانی که کریپتوپانکس پیکسل آرت را وارد عرصۀ ان‌اف‌تی‌ها کرد، تمام انواع فرمت‌های عکس و سبک‌های هنری، انیمه، سازوکارها و مینیمالیسم وارد بازار ان‌اف‌تی شده‌اند. این موضوع در کنار ظهور هولدرهای سلبریتی در سال گذشته باعث افزایش شدید قیمت‌های ان‌اف‌تی‌ها شده است. بعد از آن، شرکت‌های بزرگ در بخش‌های مختلف همین راه را پیش گرفته‌اند و به دنبال نوآوری‌های ان‌اف‌تی رفته‌اند و روی آثار هنری و کلکسیونی رفته‌اند. با تکیه بر ویژگی‌های منحصربه‌فرد مالکیت در دنیای دیجیتال، ان‌اف‌تی‌ها پتانسیل زیادی در تمام عرصه‌ها دارند. یعنی، در قیاس با مقولاتی مانند گیم‌فای و آثار هنری، صنعت ورزش ان‌اف‌تی‌های محدودی ارائه می‌کند.

با توجه به این موارد، ان‌اف‌تی‌های بازیکنان راگبی کوینکس امکان ورود لیگ‌های ورزشی بزرگ به بازار ان‌اف‌تی را فراهم می‌کند. این سری ان‌اف‌تی‌های جدید نشان از همکاری فرابخشی ان‌اف‌تی‌ها و جامعۀ ورزش‌های جریان اصلی است. این شیوۀ خوب حاصل همکاری فضای بلاک‌چین و صنعت ورزش است.

نقطۀ تلاقی ورزش و ان‌اف‌تی
نقطۀ تلاقی ورزش و ان‌اف‌تی

ان‌اف‌تی‌ها، که مالکیت دارایی‌های کریپتو را ثابت می‌کنند، امکان رشد بازار یادبودهای ورزشی را فراهم خواهد کرد و بر اساس داده‌های پژوهشی مارکت دی‌سایفر، انتظار می‌رود که ارزش ان‌اف‌تی‌های کلکسیونی ورزشی در سال ۲۰۳۲ به ۹۲ میلیارد دلار برسد. در طی چند سال گذشته، تقاضای عظیم همواره موتور رشد بازار واقعی یادبودهای ورزشی بوده و باعث افزایش چشمگیر قیمت‌ها شده است. با این حال، به علت محدودیت‌های جغرافیایی، یابودهای فیزیکی در حال حاضر در اختیار هواداران ورزش در نقاط مختلف دنیا نیست. از سوی دیگر، ان‌اف‌تی‌های بازیکنان راگبی کوینکس از تمام موانع عبور می‌کند و به هواداران راگبی در تمام دنیا اجازه می‌دهد که در هر زمانی و در هر جایی یابودهای جام جهانی لیگ راگبی (RWLC) را در وان‌سواپ بخرند.

وان‌سواپ یکی از بازارهای ان‌‎اف‌تی است که به تازگی در کوینکس اسمارت چین (CSC) راه‌اندازی شده است. کاربران با استفاده از این بازار، که فروشندگان و خریداران ان‌اف‌تی را به هم وصل می‌کند، می‌توانند آثار هنری کریپتو و کلکسیونی دیجیتال را مینت کنند، بخرند و بفروشند. وان‌سواب ان‌اف‌تی، که دسته‌های ان‌اف‌تی مانند خیریه، هنر، سرگرمی، بازی، ورزش و آثار کلکسیونی دارد، معاملۀ ان‌اف‌تی را با صفحات وب کاربرپسند و عملیات‌های آسان تسهیل می‌کند.

وان‌سواپ ان‌اف‌تی، که بر بستر کوینکس اسمارت چین (CSC) ساخته شده است، با توجه به راندمان قطعی و نرخ‌های پایین کارمزد ناچیزی دارد. علاوه بر این، کاربران با کمک این بازار می‌توانند ان‌اف‌تی‌های خود را به صورت رایگان بسازند که هزینۀ مینت ان‌اف‌تی را به حداقل می‌رساند.

بر خلاف اغلب بازارهای ان‌اف‌تی که کارمزد گزاف ۲.۵ تا ۱۵ درصدی بابت هر معاملۀ ان‌اف‌تی می‌گیرند، این بازار فقط کارمزد ثابت ۲ درصدی دریافت می‌کند. این کارمزد هولدرپسند از کارمزد اغلب بازارهای ان‌اف‌تی کمتر است.

ان‌اف‌تی بازیکنان راگبی کوینکس را می‌توانم از کجا تهیه کنم؟

  • وارد حساب‌تان در وان‌سواپ (https://oneswap.net/cet) شوید و با حساب وان‌سواپ به کیف پول‌تان وصل شوید.
با حساب وان‌سواپ به کیف پول‌تان وصل شوید.
با حساب وان‌سواپ به کیف پول‌تان وصل شوید.
  • در صفحۀ ان‌اف‌تی، روی «Collections» کلیک کنید و «CoinEx Rugby Players» را انتخاب کنید.
«CoinEx Rugby Players» را انتخاب کنید.
«CoinEx Rugby Players» را انتخاب کنید.
  • ان‌اف‌تی مورد علاقه‌تان را در کلکسیون انتخاب کنید و برای پیشنهاد خرید روی آن کلیک کنید.
ان‌اف‌تی مورد علاقه‌تان را در کلکسیون انتخاب کنید و برای پیشنهاد خرید روی آن کلیک کنید.
ان‌اف‌تی مورد علاقه‌تان را در کلکسیون انتخاب کنید و برای پیشنهاد خرید روی آن کلیک کنید.
ان‌اف‌تی مورد علاقه‌تان را در کلکسیون انتخاب کنید و برای پیشنهاد خرید روی آن کلیک کنید.
ان‌اف‌تی مورد علاقه‌تان را در کلکسیون انتخاب کنید و برای پیشنهاد خرید روی آن کلیک کنید.

منبع: وان سواپ

در طی جام جهانی لیگ راگبی، شاهد بوده‌ایم که چطور رویدادهای ورزشی می‌توانند روی اقتصاد کریپتو تأثیر بگذارند. مخصوصاً، ان‌اف‌تی‌ها تبدیل به یکی از پربازدیدترین دسته‌های کریپتو شده‌اند و در حال حاضر به لطف ویژگی‌های منحصربه‌فردشان در زمینۀ مالیکت در تعاملات اجتماعی ارزشمند شده‌اند. ان‌اف‌تی‌ها، با پیوند زدن فضای کریپتو و جوامع جریان اصلی، تبدیل به شناسه و اعتبار در جهان واقعی شده است. بنابراین، ان‌اف‌تی‌ها بیش از پیش با ورزش پیوند خورده‌اند. ان‌اف‌تی بازیگران راگبی کوینکس موردی است که ترکیب موفق اقتصاد کریپتو و رویدادهای ورزشی مهم را ثابت می‌کند. در انتظار دیدن ان‌اف‌تی‌های فرابخشی بیشتری در وان‌سواپ ان‌اف‌تی هستیم.


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده