آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کمک های خیریۀ کوینکس به دانش‌آموزان محروم در فیلیپین

راه‌اندازی «BitHK» توسط کوینکس برای ارائه خدمات معاملات ارزهای دیجیتال به کاربران هنگ‌کنگی

به گزارش زوم ارز، در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۳، خیریه کوینکس مجموعه‌ای از لوازم تحریر به صد دانش‌آموز در دبیرستان ملی شهر باکور در فیلیپین اهدا کرد. این لوازم شامل کیف، دفتر، مداد، خودکار و سایر اقلام ضروری بود و هدف از این کمک، تسهیل در یادگیری دانش‌آموزان بود، تا انگیزه و کنجکاوی آنها در مسیر تحصیلی افزایش یابد. این کمک‌ها امکانات بهتری را برای دانش‌آموزان فراهم کرد تا بتوانند به بهترین شکل از فرصت‌های آموزشی بهره‌مند شوند.
وضعیت اقتصادی در فیلیپین نشان‌دهنده این است که بیش از ۲۲ میلیون نفر زیر خط فقر زندگی می‌کنند و تقریباً ۳۵ درصد از آنها کودکان و نوجوانان هستند که این به این معنی است که حدوداً ۱۰ میلیون دانش‌آموز در فیلیپین با مشکلات مالی مواجه هستند. دبیرستان ملی شهر باکور، که یک مدرسه دولتی است، تحصیلات رایگان را برای دانش‌آموزانی که امکانات کمی دارند، ارائه می‌دهد. دانش‌آموزان این مدرسه از پس‌زمینه‌های متفاوتی آمده‌اند و هر یک با مشکلات و چالش‌های خاص خود روبرو هستند.

منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس
منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس

تیم خیریۀ کوینکس پس از بررسی و شناخت نیازهای مدرسه، تجهیزات تحصیلی و مورد نیاز دانش آموزان را جمع‌آوری کرد و در تاریخ ۲۱ آگوست به مدرسه ارسال کرد. در این روز، مدرسه و دانش‌آموزان یک مراسم ویژه برای پذیرایی از این تیم برگزار کردند تا از کمک‌های آنان تشکر کرده باشند. مدیر مدرسه بیان داشت که این پشتیبانی تاثیر مثبتی بر پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان خواهد گذاشت و آنها را ترغیب می‌کند که با انگیزه‌تر به درس‌هایشان بپردازند.

منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس
منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس

در یک مراسم خیریه، تیم کوینکس به دانش‌آموزان لوازم تحصیلی و آموزشی مدرسه دادند و به آنها انگیزه دادند تا در مسیر علم پیشرو باشند و با جرأت به مواجهه با مشکلات آتی بپردازند. این تیم نه تنها وسایلی مانند لوازم مدرسه را اهدا کرد، بلکه یک پیام عمیق و معنوی نیز ارسال کرد:
تحصیلات، کلید بهتر شدن آینده است.
کوینکس علاوه بر این، مواد ساختمانی مانند رنگ و سیمان برای زیباسازی مدرسه هم فراهم کرد. این کار با هدف ایجاد یک محیط آموزشی جذاب و راحت انجام شد، تا دانش‌آموزان با انگیزه‌تر و با تجربه‌ای بهتر از آموزش بهره‌مند شوند. این فعالیت خیریه موفق بود و تأثیر مثبتی بر جامعه محلی داشت و نظرات مثبتی هم از طرف مردم دریافت کرد.

منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس
منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس

خیریۀ کوینکس با هدف کمک به کودکان نیازمند در مناطق محروم فعالیت می‌کند. اصل مهمی که این خیریه روی آن تاکید دارد، این است که تحصیلات راهی برای آینده‌ای روشن‌تر است. به همین دلیل، خیریۀ کوینکس یک پروژه جهانی با نام “برآورده کردن آرزوها” راه‌اندازی کرده است. در این پروژه، به کودکان نیازمند در سراسر جهان لوازم تحصیلی مدرسه و حمایت مالی ارائه می‌شود تا بتوانند به اهداف و آرزوهای خود برسند.
این پروژه تاکنون در چندین کشور مختلف از جمله نیجریه، تایلند، ویتنام، برزیل، ونزوئلا و اندونزی اجرایی شده است. حتی در فیلیپین نیز یک برنامه با همین عنوان برگزار شده است. خیریۀ کوینکس قصد دارد در آینده نزدیک این فعالیت‌ها را به کشورهایی مانند ترکیه، کشورهای آفریقایی و بنگلادش هم گسترش دهد.

منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس
منبع تصویر: اقدامات خیرخواهانه در فیلیپن توسط خیریه کوینکس

خیریه کوینکس از ابتدا در کارهای خیریه جهانی فعال بوده و به طور مستمر برای تامین امکانات آموزشی برای کودکان نیازمند در مناطق کم‌بضاعت تلاش می‌کند. این سازمان اعتقاد دارد که می‌تواند به کودکان کمک کند تا به هدف‌های خود برسند و در ساختن آینده‌ای بهتر نقش داشته باشند. در آینده نزدیک، خیریه قصد دارد تمرکز خود را بیشتر بر آموزش و پرورش بگذارد، به گونه‌ای که در مناطق مختلف جهان برنامه‌های آموزشی را توسعه دهد و بیشترین توانمندی را برای کودکان نیازمند فراهم کند. کوینکس همچنین از عموم مردم دعوت می‌کند تا در این پروژه خیریه مشارکت کنند، تا با افزایش منابع مالی، به توسعه آموزش در سطح جهانی کمک کنند.

منبع: Coinex

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده