لایت فارکس

برنامه کارگزاری کوینکس: تخفیفات باورنکردنی!

برنامه کارگزاری کوینکس: تخفیفات باورنکردنی!

برنامه کارگزاری کوینکس: تخفیفات باورنکردنی!

به گزارش زوم ارز، در تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۲، کوینکس به طور رسمی برنامه کارگزار جهانی خود را راه‌اندازی کرده است. هم‌اکنون، “API Broker” برای تمام کارگزاران در سراسر جهان در دسترس است. با استفاده از سیستم تطبیق سفارش توسعه یافته توسط کوینکس، تمام کارگزاران قادر خواهند بود در نقدینگی و عمق کل پلتفرم سهیم شوند – تنها چیزی که آن‌ها باید به آن تمرکز کنند، ارتقای کسب و کار خود در ازای دریافت تخفیف‌های معاملاتی بالا است.

مزایای ویژه برای کارگزاران:

– امتیازات مخصوص کارگزار: کارگزاران می‌توانند از تخفیف‌های تا ۴۰٪ در کارمزد‌ها بهره‌مند شوند؛ همچنین، کارگزاران جدید بدون نیاز به ارزیابی، از یک دوره تخفیف ۳ ماهه برخوردار خواهند بود.

– دسترسی به نقدینگی و کل پلتفرم کوینکس: کارگزاران قادر خواهند بود به نقدینگی و تمامی قسمت‌های پلتفرم کوینکس دسترسی داشته باشند.

– استفاده از سیستم‌های مدیریت ریسک پیشرفته و پشتیبانی فنی کوینکس: کارگزاران می‌توانند از سیستم‌های مدیریت ریسک بالا و پشتیبانی فنی حرفه‌ای کوینکس بهره‌برداری کنند.

– فرآیند یکپارچه‌سازی آسان و خدمات حرفه‌ای: کوینکس فرآیند یکپارچه‌سازی آسانی را فراهم کرده است و تیم‌های حرفه‌ای با خدمات متنوع را در اختیار کارگزاران قرار می‌دهد.

 

راهنمای ثبت درخواست:

  1. در صفحه رسمی کوینکس به بخش CoinEx Broker مراجعه کنید
  2. اطلاعات مربوطه را وارد کنید، این اطلاعات شامل نام موسسه، اطلاعات تماس و آدرس، کشور/منطقه ثبت شده، معرفی خود، وب سایت رسمی شرکت، تعداد کل کاربران و حجم معاملات ماهانه است.
  3. پس از ارسال درخواست، تیم کوینکس به بررسی و تأیید وضعیت شما به عنوان کارگزار خواهد پرداخت.
تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده