آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با ارائه پیشنهاد SPAC به SEC، فهرست Nasdaq Coincheck افزایش می یابد

با ارائه پیشنهاد SPAC به SEC، فهرست Nasdaq Coincheck افزایش می یابد

با ارائه پیشنهاد SPAC به SEC، فهرست Nasdaq Coincheck افزایش می یابد

به گزارش زوم ارز، Tunder Bridge Capital Partners IV شرکت Coincheck و Spacial Purpose Acquisition در حال پیشرفت در قرارداد ادغام خود است که صرافی ارزهای دیجیتال ژاپن را قادر می سازد در نزدک فهرست شوند. این اقدام نشان دهنده گامی مهم برای هر دو شرکت است و پیامدهایی برای سرمایه گذارانی دارد که به دنبال قرار گرفتن در معرض صنعت در حال رشد کریپتو هستند.

Coincheck یک صرافی دارایی دیجیتال مشهور در ژاپن است که سهم بازار آن بیش از ۱.۹۸ میلیون حساب است. Thunder Bridge Capital Partners IV یک SPAC است که ادغام و تملک در بخش مالی را تسهیل می کند. ادغام پیشنهادی نشان دهنده جاه طلبی Coincheck برای گسترش ردپای جهانی خود و دسترسی به بازار نزدک است. واحد ترکیبی، که Coincheck Group N.V. نامیده می شود، در انتظار تأییدیه های نظارتی و رضایت سهامداران است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

سال گذشته، Nasdaq شرکت Coincheck پس از اعلام شرکت مادر Monex Group با مانعی مواجه شد. تاخیر در فهرست عمومی صرافی ارزهای دیجیتال پیش‌بینی‌شده ادغام، در ابتدا برای تکمیل تا ۲ ژوئیه ۲۰۲۳، تا ۲ ژوئیه ۲۰۲۴ تمدید شد.

Monex Group با استناد به تصویب اصلاحیه ای در گواهی شرکت SPAC در جلسه ویژه سهامداران که در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۳ برگزار شد، تأخیر را تأیید کرد. دلایل دقیق این تاخیر همچنان نامشخص است، گمانه زنی هایی در مورد موانع احتمالی در انتظار تایید سهامداران ظاهر شد. این آخرین شکست دومین تاخیر در سفر کوین چک به سمت فهرست نزدک بود.

Coincheck IPO با تأخیر

Monex در ماه مارس سال گذشته قصد خود را برای عمومی کردن Coincheck اعلام کرد و قراردادی به ارزش تقریبی ۱.۲۵ میلیارد دلار با Thunder Bridge امضا کرد. در ابتدا پیش بینی می شد در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ در نزدک عرضه شود، شرایط پیش بینی نشده به طور مداوم این فهرست را بیشتر پیش برد و اکنون برای امسال برنامه ریزی شده است.

Thunder Bridge قرار است ۲۳۷ میلیون دلار وجه نقد را تحت شرایط قرارداد به شرکت ترکیبی تزریق کند. علاوه بر این، گری سیمانسون، رئیس و مدیرعامل تاندر بریج، ظاهراً نقش مدیرعامل را در سازمان ادغام شده بر عهده خواهد گرفت. مونکس اکثریت قابل توجهی از سهام ۸۲٪ در نهاد جدید را حفظ خواهد کرد و تعهد خود را به مسیر رشد Coincheck در میان چالش‌های تاخیر در فهرست حفظ خواهد کرد.

منبع: financemagnates.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها