آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کوین بیس برای تبدیل USDC به USD، بیش از ۷۵ میلیون دلار هزینه می‌کند!🤨

کوین بیس برای تبدیل USDC به USD، بیش از ۷۵ میلیون دلار هزینه می‌کند!🤨

کوین بیس برای تبدیل USDC به USD، بیش از ۷۵ میلیون دلار هزینه می‌کند!

به گزارش زوم ارز، Coinbase در روز دوشنبه اعلام کرد که هزینه‌ای برای مشتریان سازمانی دریافت کننده USDC خواهد داشت. این هزینه برای تبدیل خالص به دلار در طول هر دوره ۳۰ روزه بیش از ۷۵ میلیون دلار محاسبه می‌شود.

طبق اعلام Coinbase، تبدیل‌هایی که میزان آنها بین ۷۵ تا ۱۵۰ میلیون دلار باشد، با کارمزد ۰.۱ درصد همراه خواهند بود. همچنین، تراکنش‌هایی که مبلغ آنها بین ۱۵۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار باشد، با کارمزد ۰.۱۵ درصد همراه خواهند بود. در نهایت، تبدیل‌هایی که میزان آنها بیش از ۵۰۰ میلیون دلار باشد، با کارمزد ۰.۲ درصد محاسبه خواهند شد.

Circle شرکتی است که USDC را عرضه می‌کند و در سال گذشته به عنوان بزرگترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار، به توکن USDT تتر پیشی گرفت.

برخی از مشتریان از هزینه های جدید معاف می شوند

مشتریان Coinbase Prime که دارای بیش از ۵۰۰ میلیون دلار دارایی در پلتفرم هستند یا میانگین ۱۰۰ میلیون دلار USD/USDC در طول یک ماه تقویمی دارند، از هزینه‌های تبدیل USDC معاف هستند.

علاوه بر این، اعضای برنامه نقدینگی تبادل Coinbase که واجد شرایط سطح ۱ یا رده ۲ هستند، در هر زمان که واجد شرایط بودن ماهانه خود را داشته باشند، از کارمزد تبدیل USDC معاف خواهند بود.

یک سخنگوی شرکت گفت: “Coinbase متعهد است که محصولات خود را نوآوری کند و به بازخورد کاربران گوش دهد تا اطمینان حاصل کند که تجربه برتری را که مشتریان ما انتظار دارند، ارائه می‌دهیم و در عین حال اهداف تجاری ما را نیز هدایت می‌کنیم.”


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده