آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Coinbase: آمریکایی‌ها می‌توانستند با استفاده از رمزارز، حداقل ۷۴ میلیارد دلار را پس‌انداز کنند!💸

Coinbase: آمریکایی‌ها می‌توانستند با استفاده از رمزارز، حداقل ۷۴ میلیارد دلار را پس‌انداز کنند!

به گزارش زوم ارز، Coinbase، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، ادعا می‌کند که آمریکایی‌ها می‌توانستند حداقل ۷۴ میلیون دلار در سال ۲۰۲۲ را با استفاده از فناوری کریپتو به جای استفاده از کارت‌های اعتباری به عنوان گزینه‌های پرداخت، پس انداز کنند. در گزارش اخیر خود درباره وضعیت رمزنگاری، Coinbase نشان می‌دهد که چگونگی نگه‌داشتن موسسات سیستم مالی سنتی کارمزد تراکنش‌ها را در یک سیستم “مغرق در تأخیر” بالا است.

اظهارات Coinbase با استفاده از کریپتو ارزان تر از کارت های اعتباری است

کوین‌بیس، یک صرافی معتبر رمزارزها، با مقایسه صرفه‌جویی‌هایی که سیستم پرداخت ارز دیجیتال نسبت به کارت‌های اعتباری سنتی به همراه دارد، تأکید می‌کند. در گزارش اخیر خود درباره وضعیت رمزنگاری، کوین‌بیس ادعا می‌کند که آمریکایی‌ها می‌توانستند حداقل ۷۴ میلیون دلار در هزینه‌های کارت اعتباری را با استفاده از یک گزینه پرداخت مبتنی بر رمزنگاری صرفه‌جویی کنند.

این بدان معناست که تنها با استفاده از پرداخت با رمزارز، هر خانواده آمریکایی می‌توانست در سال ۲۰۲۲ مقدار ۶۰۰ دلار را در هزینه‌های کارت اعتباری صرفه‌جویی کند. با این حال، صرفه‌جویی‌های مذکور تنها مربوط به کاربران نهایی نیست. بازرگانان نیز تحت تأثیر این کارمزدها قرار می‌گیرند، زیرا هزینه‌های ۱۲۶ میلیارد دلاری را برای پردازش تراکنش‌های کارت اعتباری پرداخت کرده‌اند، در حالی که هزینه پردازش پرداخت‌ها با استفاده از رمزنگاری می‌تواند به اندازه‌ای بسیار کمتر باشد.

این گزارش توضیح می‌دهد که پرداخت‌های با رمزنگاری می‌توانند تا ۵۰۰۰ برابر ارزان‌تر از پرداخت‌های از طریق روش‌های سنتی، مانند انتقال بانکی، باشند؛ این در حالی است که بهترین سناریو و استفاده از اثبات شبکه مبتنی بر سهام، مانند سولانا یا پالیگان، محاسبه شده است. همچنین، گزارش بیان می‌کند که پرداخت‌های با رمزنگاری سریع‌تر از پرداخت‌های سنتی پردازش می‌شوند. بسته به نوع رمزارز مورد استفاده برای تراکنش، این پرداخت‌ها حداقل ۲۴ برابر و حداکثر ۴۳۲۰۰۰ برابر سریعتر از روش‌های قدیمی هستند.

مردم به تدریج آگاهی بیشتری از مزایای سیستم‌های بلاکچین جایگزین در مقایسه با جایگزین‌های قدیمیکرده‌اند که کندتر و هزینه‌برتر هستند و به اقدامات موسسات مالی وابسته نیستند. این گزارش نشان می‌دهد که ۷۱ درصد از مصرف‌کنندگان تمایل دارند به تراکنش‌های ارزان‌تر، ۷۰ درصد به تراکنش‌های سریع‌تر و ۶۳ درصد به دسترسی بهتر به این گزینه‌های پرداخت داشته باشند.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده