آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سهام Coinbase در سال جدید با  کاهش ۲۰ درصدی روبرو است!

با کاهش قیمت بیت کوین، سهام Coinbase در سال جدید با کاهش ۲۰ درصدی روبرو است!

سهام Coinbase در سال جدید با  کاهش ۲۰ درصدی روبرو است!

به گزارش زوم ارز،

با توجه به گزارش TradingView، پس از افزایش سالانه ۱۸۷ دلار در پایان سال ۲۰۲۳ به ازای هر سهم، قیمت سهام Coinbase در میان افزایش قیمت بیت کوین، با یک کاهش ۲۰ درصدی مواجه شده است.

امیدواریم که تأیید نهایی ETF های بیت کوین و ورود سرمایه نهادی به دارایی های دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال محبوب جهان را تحریک کند. ارزش بازار بیت کوین به طور پیوسته در حال افزایش بود و در روز سه‌شنبه به نزدیکی ۴۶,۰۰۰ دلار رسید. با این حال، قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه به طور ناگهانی کاهش یافت و در ساعت ۱۰:۰۰ صبح به وقت شرقی به ۴۲,۲۰۵ دلار معامله شد.

همچنین، سهام Coinbase در روز چهارشنبه با کاهش حدود ۵ درصد و سقوط به کمتر از ۱۵۰ دلار به ازای هر سهم در معاملات اولیه مواجه شد. انتظار می‌رود صرافی‌های ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، دارایی‌های موسسات مالی سنتی مانند BlackRock که یکی از شرکت‌هایی است که برای ETF بیت کوین ورزشی ثبت نام کرده است، را نگهداری کنند. این صرافی‌ها در سال گذشته بیش از ۳۰۰ درصد رشد کرده‌اند.

اشتراک کوین بیس. تصویر: TradingView.
اشتراک کوین بیس. تصویر: TradingView.

 

پیش‌بینی نصب

اگرچه تأیید یا رد ETF های بیت کوین به طور کلی فقط به عنوان یک مسئله زمانی تلقی می‌شود، پیش‌بینی زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کار را انجام دهد، همچنان بر صنعت کریپتو تأثیر زیادی دارد. بانک سرمایه‌گذاری TD Cowen در روز سه‌شنبه اعلام کرد که SEC تأیید یک صندوق نقدی قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین را به عنوان یک “ضرورت سیاسی” تا تاریخ ۱۰ ژانویه تأیید می‌کند، در حالی که برخی تحلیل‌گران چشم‌انداز منفی‌تری را مطرح کرده‌اند.

به‌علاوه، Cathie Wood’s Ark Invest در هفته‌های اخیر ۲۰۰ میلیون دلار از سهام Coinbase را به فروش رسانده است. بر اساس گزارش TradingView، ارزش بازار این شرکت حدود ۳۶ میلیارد دلار است.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده