لایت فارکس

سهام کوین بیس در بحبوحه شادی بازار نسبت به پیروزی Grayscale حدود ۱۴ درصد جهش کرد

سهام کوین بیس در بحبوحه شادی بازار نسبت به پیروزی Grayscale حدود ۱۴ درصد جهش کرد

سهام کوین بیس در بحبوحه شادی بازار نسبت به پیروزی Grayscale حدود ۱۴ درصد جهش کرد

به گزارش زوم ارز، سه‌ام‌های Coinbase در روز سه‌شنبه پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه Grayscale Investments برنده یک نبرد دادگاهی در پرونده جاری خود علیه کمیسیون اوراق بهادار و بورس مربوط به پیشنهاد آن برای راه‌اندازی یک اسپوت شده است، تا ۱۴ درصد جهش کرد. صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین.

طبق گزارش TradingView، سهام این شرکت تقریباً ۱۳ دلار در هر سهم افزایش یافت و از حدود ۷۳ دلار در هر سهم به نزدیک به ۸۶ دلار در یک نقطه رسید.

سهام کوین بیس در بحبوحه شادی بازار نسبت به پیروزی Grayscale 14 درصد جهش کرداشتراک کوین بیس. منبع: TradingView.

مسابقه به سوی ETF بیت کوین نقطه ای

اگر ETF های بیت کوین واقعی به واقعیت تبدیل شوند، Coinbase می تواند در موقعیتی باشد که شاهد دستاوردهای بالقوه باشد. علاوه بر امکان ایجاد یک حس خوش‌بینی کلی در بازار ارزهای دیجیتال توسط ETFهای کریپتو، این پلتفرم معاملاتی دارای توافق‌نامه‌های اشتراک نظارتی با مکان‌های مبادله‌ای است که امیدوارند وجوه را به بازارهایی مانند Cboe و Nasdaq بیاورند.

این ترتیبات بخشی از تلاش‌ها برای متمایز کردن آخرین برنامه‌ها از برنامه‌هایی است که در گذشته شکست خورده‌اند، به امید کاهش نگرانی‌ها در مورد دستکاری احتمالی بازار.

SEC هنوز صندوق نقدی را تأیید نکرده است، با تعداد زیادی از درخواست‌ها هنوز در حال بررسی است. قبلاً ETFهایی را تأیید کرده است که مبتنی بر معاملات آتی بیت کوین هستند.

با کاهش درآمدهای Coinbase از کارمزد تراکنش ها و بهره پایدار کوین USDC، هر منبع درآمد جدیدی می تواند برای بزرگترین شرکت تجارت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده یک موهبت باشد. سهام این شرکت در اوایل تابستان در بحبوحه پیش بینی که ETF های بیت کوین نقطه ای در نهایت فعال خواهند شد اما بعداً مقداری از ارزش خود را از دست دادند.

در حالی که صرافی کریپتو در سال جاری تاکنون ۱۳۱ درصد افزایش داشته است، آگوست سختی را پشت سر گذاشته است، با کاهش تقریباً ۱۲ درصدی سهام در این ماه.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده