آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با اخذ تاییدیه نظارتی کوین بیس از برمودا به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته است.

با اخذ تاییدیه نظارتی کوین بیس از برمودا به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته است.

با اخذ تاییدیه نظارتی کوین بیس از برمودا به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته است.

به گزارش زوم ارز، Coinbase International Exchange با اخذ تاییدیه نظارتی از تنظیم کننده مالی برمودا به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته است. این تأییدیه مشتریان خرده‌فروشی واجد شرایط غیرآمریکایی را قادر می‌سازد تا در معاملات آتی دائمی شرکت کنند.

پیشنهاد بعدی Coinbase: دسترسی به قراردادهای آتی دائمی

در یک پست وبلاگی که امروز (پنجشنبه) منتشر شد، کوین بیس به نقش محوری اداره پولی برمودا در تسهیل این تأیید نظارتی اذعان کرد. در نتیجه این همکاری، کوین‌بیس قصد دارد در هفته‌های آینده به مشتریان واجد شرایط دسترسی به قراردادهای آتی دائمی در پلتفرم کوین‌بیس پیشرفته خود را ارائه دهد.

قراردادهای آتی دائمی نوعی از بازار مشتقه است که به دلیل ویژگی منحصر به فرد خود که هرگز منقضی نمی شود، شناخته شده است. این ماهیت دائمی آنها را به ابزاری جذاب برای معامله‌گران و سرمایه‌گذارانی تبدیل می‌کند که به دنبال مشارکت در بازارهای ارزهای دیجیتال بدون محدودیت‌های تاریخ سررسید ثابت هستند.

“همانطور که در مرحله دوم استراتژی “Go Broad, Go Deep” ما اعلام شد، ما به همکاری با تنظیم‌کننده‌های جهانی با نوار بالا اختصاص داده شده‌ایم تا یک چارچوب قانونی رمزنگاری ایجاد کنیم که به فناوری کریپتو اجازه می‌دهد به طور مداوم نوآوری را هدایت کند. گفت.

اهمیت همکاری نظارتی در کریپتو

صرافی بین المللی کوین بیس ابتکار مبادلات بین المللی خود را در ماه می سال جاری اعلام کرد. لیست قراردادهای آتی دائمی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به دنبال آن بود.

این تأیید بر اهمیت همکاری بین شرکت‌های رمزنگاری و قانون‌گذاران در شکل‌دهی آینده مالی دیجیتال تأکید می‌کند. همچنین نشان دهنده تعهد این شرکت به ارائه یک محیط امن و منظم برای تجارت و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است.

خاتمه خدمات Coinbase در هند ناقضان را هدف قرار می دهد

گزارش شده است که Coinbase خدمات خود را در هند محدود می کند. با گزارش Finance Magnates که نشان می دهد، صرافی به طور جزئی یا کامل به عرضه خود در کشور پایان می دهد. ثبت نام های جدید برای کاربران هندی به حالت تعلیق درآمده است. بلکه آنها را به دانلود کیف پول کوین بیس، یک کیف پول رمزنگاری خودگردان هدایت می کند. به گفته TechCrunch، Coinbase ایمیل هایی را برای مشتریان هندی خود ارسال کرد. آنها را از خاتمه خدمات که از ۲۵ سپتامبر اجرایی می شود مطلع می کند. همچنین آنها را تشویق می کند که وجوه خود را برداشت کنند. با این حال، سخنگوی Coinbase تصریح کرد که این خاتمه خدمات فقط برای مشتریان هندی که استانداردهای صرافی را نقض کرده اند اعمال می شود. سخنگوی اعلام کرد که صرافی خدمات حساب‌هایی را که دیگر استانداردهای به‌روز شده‌شان را برآورده نمی‌کنند، متوقف می‌کند.


منبع: financemagnates.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده