آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کوین بیس به دنبال اضافه کردن لایتنینگ بیت کوین برای پرداخت است

کوین بیس به دنبال اضافه کردن لایتنینگ بیت کوین برای پرداخت است

کوین بیس به دنبال اضافه کردن لایتنینگ بیت کوین برای پرداخت است

کوین بیس به دنبال اضافه کردن شبکه لایتنینگ بیت کوین برای پرداخت به عنوان بخشی از یک طرح گسترده تر برای ارائه پرداخت های بیشتر با ارزهای دیجیتال به کاربران در سراسر جهان است.

“ما به دنبال این هستیم که چگونه لایتنینگ را به بهترین نحو اضافه کنیم. بی اهمیت است، اما فکر می کنم ارزش انجام دادن را دارد. برایان آرمسترانگ روز چهارشنبه گفت: من همه طرفدار آن هستم که پرداخت ها به بیت کوین افزایش یابد. او در پاسخ به توییت جک دورسی، موسس شرکت خدمات مالی .Block Inc افزود: «بیایید با هم آن را بسازیم.”

شبکه لایتنینگ لایه دوم برای بیت کوین (BTC) است که از کانال های پرداخت خرد بین ارائه دهندگان نرم افزار به نام نود ها برای سرعت بخشیدن به پرداخت ها در بلاکچین بیت کوین با هزینه کم استفاده می کند.

این کانال‌ها به دو طرف اجازه می‌دهند تا وجوه زنجیره‌ای را قفل کنند. این کار با انجام چندین تراکنش به طور جداگانه و پس از آن دسته بندی هر تراکنش در یک تراکنش در هنگام ارسال به بلاکچین اصلی، ازدحام شبکه را کاهش می دهد.

از چهارشنبه، ظرفیت کل شبکه لایتنینگ یا کل مقدار بیت کوین قفل شده برای پرداخت در همه کانال ها، ۴۶۸۶.۶۴ بیت کوین است که با قیمت های فعلی کمی بیش از ۱۳۸ میلیون دلار ارزش دارد.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها