آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Coinbase با اعطای ۲۴.۵ میلیون دلار، به Fairshake کمک کرد!

Coinbase با اعطای ۲۴.۵ میلیون دلار، به Fairshake کمک کرد!

به گزارش زوم ارز، گزارش‌های بلومبرگ در تاریخ ۳۱ ژانویه نشان می‌دهد که Coinbase و Ripple بین بزرگترین حامیان یک سازمان ابر PAC هستند که هدف آن حمایت از سیاستمدارانی است که بازار رمزارزها را تأیید می‌کنند.

با تأکید بر اظهارات جاش ولاستو، سخنگوی این سازمان، Coinbase با کمک مالی ۲۴.۵ میلیون دلاری به Fairshake کمک کرده است. علاوه بر این، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase، به شخصه یک میلیون دلار به PAC اهدا کرده است. براساس این گزارش، کمک‌های این دو شرکت حدود یک سوم از کل ۸۵ میلیون دلاری است که تا به امروز توسط Fairshake جمع‌آوری شده است.

والاستو امروز به بلومبرگ اعلام کرد که Ripple نیز با کمک مالی ۲۰ میلیون دلاری به Fairshake پشتیبانی کرده است. علاوه بر این، دو شرکت سرمایه‌گذاری ونچر – Andreessen Horowitz (a16z) و Electric Capital – به ترتیب ۲۰ میلیون دلار و ۵۰۰,۰۰۰ دلار به این سازمان کمک کرده‌اند.

بلومبرگ اعلام کرد که اطلاعات بیشتر درباره حامیان Fairshake در یک پرونده که در آینده به کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده ارائه خواهد شد، منتشر خواهد شد.

شرکت ها مبالغ کمک مالی را تایید نکرده اند

اگرچه هیچ‌کدام از شرکت‌های فوق مبالغ کمک مالی خود را به صورت عمومی تأیید نکرده‌اند، کوین‌بیس اذعان کرد که هم آن و هم آرمسترانگ در یک پست وبلاگی که در دسامبر منتشر شد، به Fairshake کمک کرده‌اند.

کوین بیس گفت که فیرشیک در آن زمان تنها ۷۸ میلیون دلار جمع آوری کرده بود. آن اضافه کرد که کامرون و تایلر وینکلووس بنیانگذاران Circle، Kraken، Ark Invest، و Gemini از دیگر اهداکنندگان فوق العاده PAC بودند.

بلومبرگ همچنین امروز نظری از کالین مک کیون، رئیس امور دولت در آندریسن هوروویتز دریافت کرد. مک‌کون گفت که حمایت از نامزدهای دو حزبی با دیدگاه‌های طولانی «بخش مهمی در حصول اطمینان از تدوین قوانین شفاف جاده‌ای برای فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال است». با این حال، نماینده مبلغ کمک مالی گزارش شده را تأیید نکرد.

Fairshake از هر دو حزب اصلی پشتیبانی می کند

Fairshake همچنان از نامزدهای سیاسی طرفدار ارزهای دیجیتال در هر دو طرف حوزه سیاسی حمایت می‌کند، اگرچه تاکنون حمایت کمی از نامزدهای دموکرات داشته است.

براساس داده‌های کنونی از OpenSecrets، Fairshake مبلغ ۷۰۰,۰۰۰ دلار را برای حمایت از ۱۳ نامزد دموکرات و ۵۵۱,۰۰۰ دلار را برای حمایت از هشت نامزد جمهوری‌خواه هزینه کرده است.

بلومبرگ به طور خاص اشاره کرده است که بیشترین مبلغ حمایت از سوی Fairshake تا به امروز، به نماینده جمهوری‌خواه پاتریک مک‌هنری، یک قانون‌گذار که در بحث رمزنگاری نقش دارد و قرار است در ژانویه ۲۰۲۵ بازنشسته شود، اختصاص یافته است. همچنین نام نماینده دیگری به نام ریچی تورس نیز اشاره شده است، اما اطلاعات بیشتر در مورد او فراهم نیست.


منبع: cryptoslate.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده