آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا Coinbase در طول اجرای بیت‌کوین اغلب سقوط می‌کند؟

چرا Coinbase در طول اجرای بیت‌کوین اغلب سقوط می‌کند؟

به گزارش زوم ارز، در ادامه روندی که چند سال پیش شکل گرفته بود، به تازگی مشکلات فنی جدیدی در صرافی ارز دیجیتال معروف Coinbase ظاهر شد.این اطلاعیه بیان کرد که بعضی از کاربران ممکن است در هنگام انجام تراکنش با اختلال مواجه شوند. تا روز چهارشنبه، به‌روزرسانی‌ها نشان می دهند که اشکالاتی که به “شکست‌های تراکنش متناوب” منجر شده بودند، حل شده است.

گزارش‌های قطعی Coinbase از طریق Downdetector. تصویر: Downdetector
گزارش‌های قطعی Coinbase از طریق Downdetector. تصویر: Downdetector

این مشکلات تکنیکی جدید پس از رسیدن بیت کوین به رکورد بالاترین قیمت خود و در زمانی که به دلیل فروش فشار فروش به‌وجود آمده بود، رخ داده‌اند. همچنین، این وقایع همزمان با به روز رسانی وضعیت Coinbase بود، که توسط سرویس نظارت شخص ثالث Downdetector پیگیری می‌شد و گزارش‌های قطعی تقریباً در همان زمان افزایش یافت.

با توجه به اینکه ارز دیجیتال بیت کوین در حال به دست آوردن شهرت و ارزش بیشتری است، صرافی Coinbase به طور ناخواسته در زمان‌های بالقوه افزایش استفاده دچار بروز مشکلات شده است. بسیاری از افراد این وضعیت را به عنوان یکی از نقطه‌های رسمی رشد بیت کوین در نظر می‌گیرند.

زمانی که صعود قیمت بیت کوین رخ می‌دهد، قابلیت ارائه خدمات و زیرساخت‌های مرتبط با رمزارز به چالش کشیده می‌شود، که این به یک فشار اضافی در سیستم‌های صرافی معروف نظیر Coinbase منجر خواهد شد.

قطعی‌های گسترده سیستم، مانند آنچه Coinbase گزارش کرده، بسیار شایع نمی‌باشد. به عنوان مثال، صفحات وضعیت برای صرافی‌های رقابتی مانند Kraken و Binance حوادثی را گزارش می‌دهند که با وضعیت فعلی بازار کریپتوارز همخوانی دارد، ولی محدود به این نمی‌شوند.
منبع: decrypt.co


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده