آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیرعامل کوین بیس با قانونگذاران ایالات متحده ملاقات خواهد کرد

مدیرعامل کوین بیس با قانونگذاران ایالات متحده ملاقات خواهد کرد

مدیرعامل کوین بیس با قانونگذاران ایالات متحده ملاقات خواهد کرد

صرافی کوین بیس در حال حاضر درگیر یک نبرد حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر ارائه اوراق بهادار ثبت نشده است.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس مستقر در ایالات متحده، ظاهراً قصد دارد با اعضای کنگره ملاقات کند تا در مورد قانون دارایی های دیجیتال و مسائل مربوط به آن بحث کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ در ۱۷ ژوئیه، آرمسترانگ یک نشست برنامه ریزی شده با ائتلاف دموکرات های جدید، گروهی متشکل از ۱۰۰ دموکرات در مجلس نمایندگان با تمرکز بر پیشبرد سیاست های فراگیر و آینده نگر دارد. مدیر عامل Coinbase ظاهراً با قانونگذاران در مورد قوانین دارایی های دیجیتال و همچنین نحوه تأثیرگذاری بالقوه این فناوری بر امنیت ملی و حریم خصوصی صحبت خواهد کرد.

این نشست که ظاهراً در ۱۹ جولای پشت درهای بسته برگزار می‌شود، در میان پیشنهادهای مختلف در مجلس و سنا برای قانون‌گذاری جنبه‌های مختلف فضای کریپتو برگزار می‌شود. در ۱۲ ژوئیه، سناتور سینتیا لومیس و کریستن گیلیبراند مجددا قانونی را با هدف ایجاد یک چارچوب نظارتی جامع برای دارایی های دیجیتال معرفی کردند، در حالی که قانونگذاران کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در حال حاضر در حال بررسی پیش نویس لایحه ساختار بازار هستند.

کوین بیس در حال حاضر درگیر یک نبرد حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است که ادعا می شود این صرافی اوراق بهادار ثبت نشده ارائه می دهد. دو طرف اولین جلسه استماع پیش از طرح خود را در ۱۳ جولای برگزار کردند.

آرمسترانگ به‌عنوان یک رهبر صنعت، قبلاً خواستار گفتگو بین قانون‌گذاران ایالات متحده و کوین ‌بیس پس از سقوط بازار ارز دیجیتال و رویدادهای پیرامون FTX شده بود. مدیر عامل شرکت گفت صرافی از کاربران کریپتو می خواهد تا نامزدهای طرفدار رمزارزها را در سراسر ایالات متحده انتخاب کنند. این کشور در سال ۲۰۲۴ انتخابات ریاست جمهوری خواهد داشت.

منبع: Cointelegraph

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده