آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Circle از استیبل کوین خود در Polygon Testnet پشتیبانی می کند

Circle از استیبل کوین خود در Polygon Testnet پشتیبانی می کند

Circle از استیبل کوین خود در Polygon Testnet پشتیبانی می کند

به گزارش زوم ارز، شرکت صادرکننده معروف استیبل کوین Circle اخیراً یک پیشرفت قابل توجه را اعلام کرده است. بر اساس اعلام این شرکت، در حال حاضر در حال گسترش پشتیبانی از استیبل کوین USDC بومی خود در شبکه آزمایشی Polygon PoS Amoy است و هدف آن افزایش تسهیلات برای توسعه دهندگان است. به عبارت دیگر، توسعه دهندگانی که با سرویس ها و پروتکل های USDC کار می کنند، از این توسعه بهره‌مند خواهند شد.

 

دایره برای افزایش پشتیبانی USDC در Polygon PoS Amoy Testnet

این شرکت به حساب رسمی X خود رفت تا این تلاش قابل توجه را فاش کرده و در مجموعه ای از پست‌های اخیر در پلتفرم‌های رسانه‌ای اجتماعی، تاریخ شروع این پشتیبانی را اعلام کرد. Circle اعلام کرد که شروع عرضه این پشتیبانی در تاریخ ۲۷ام این ماه خواهد بود و تا ۳۰ام ماه آینده ادامه خواهد داشت.

همچنین، شرکت اعلام کرده است که جدیدترین توسعه شامل گنجاندن USDC در شبکه آزمایشی چندضلعی PoS Amoy خواهد بود. همراه با این اضافه‌شدن، از تاریخ فوق، آدرس‌های جدید مرتبط با شبکه آزمایشی Polygon PoS Amoy به CCTP دایره اضافه می‌شوند. همچنین، پس از مهاجرت، Polygon PoS Mumbai دیگر هیچ گونه پشتیبانی از API گواهی نخواهد داشت.

فاوست پس از این پیشبرد به توکن‌های USDC در Polygon PoS Mumbai پشتیبانی نخواهد کرد. از سوی دیگر، کاربران به گزینه‌ای دیگر برای مدیریت توکن‌ها خواهند داشت که این امکان را فراهم می‌کند که توکن‌ها به آنجا منتقل شوند و…

دریافت پرداخت‌های USDC از طریق Amoy PoS در Polygon جهت ورود به حساب‌های Circle Mint مبتنی بر مبنای PoS Mumbai، در ۲۷ مارس به دنیا خواهد آمد. انتقال دارایی‌های USDC به آدرس‌های فوق یادشده، راهگشایی برای انتقال وجوه در sandbox Circle Mint می‌شود.

تأیید شده است که هیچ تغییری در ترازهای موجود ایجاد نخواهد شد و کیف‌های Polygon PoS Amoy تا ۲۷ مارس پشتیبانی خواهند کرد. قبلاً، این کیف‌ها از پشتیبانی Polygon PoS Mumbai در ۱۱ آوریل جدا خواهند شد. برنامه‌های API دسترسی به Polygon PoS Amoy را تا انتهای این ماه فراهم خواهند کرد.

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده