آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل چیلیز CHZ

تحلیل چیلیز CHZ

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از چیلیز در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت چیلیز را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز چیلیز CHZ در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که روند این ارزها صعودی می‌دانیم ،چرا که در طی رشدی که از محدوده باکس سبز صورت گرفته، آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم ،پس گرفته شده است و سپس شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر اگر به ناحیه اخیر چارت نگاه کنیم، یک الگوی رانینگ فلت را می‌توانیم ببینیم و بر این اساس اهداف مد نظرمان را با باکس‌های قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم و این انتظار را داریم که قیمت به آن محدوده‌های هدف نیز برسد و هم اکنون قیمت به هدف اول ما دست یافته و کندل‌های قرمز فعلی را اصلاحی می‌دانیم و پس از اتمام اصلاح و مشاهده الگوهای بازگشتی، انتظار داریم که مجدد قیمت شروع به رشد کند و به هدف دوم مد نظر ما نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز فانتوم FTM هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل CHZ امروز 25 بهمن 1402
تحلیل CHZ امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما همراهان همیشگی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز چیلیز در تایم فریم هفتگی در کنارتان هستیم اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته هم خدمتتان عرض کردیم که قیمت این ارز در طی رشدی که داشته، آخرین سقف ترند نزولی ،که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم را ،پس گرفته است. این مسئله اولین نشانه برای آغاز یک روند صعودی نیز می‌باشد و همانطور که مشاهده می‌کنید با شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی روند این ارز صعودی شده و به دنبال آن ما یک ترند لاین صعودی هم رسم کرده‌ایم.
دوستان عزیز در حال حاضر قیمت در ناحیه کف ترند لاین یک الگوی صعودی شکل داده و انتظار داریم که قیمت این ارز به رشد خود ادامه دهد و به ناحیه مقاومتی مد نظر ما یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد. در ادامه نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که تا زمانی که ترند لاین صعودی حفظ شود ،روند این ارز صعودی بوده و توقع داریم به قیمت‌های بالاتر نیز دست یابد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل CHZ امروز 27 دی 1402
تحلیل CHZ امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز ،ارز CHZ را در تایم فریم هفتگی مورد تحلیل و بررسی قرار داده‌ایم ما را همراهی کنید.
اگر از سمت چپ به چارت نگاه کنیم، شاهد یک روند نزولی هستیم که اخیراً از محدوده باکس سبز قیمت رشد کرده و خود را به آخرین سقف ترند نزولی رسانده و بالای آن خط قرمز که مقاومت میباشد، شاهد کلوز قیمت بوده‌ایم اما تثبیت اتفاق نیفتاده و اصلاح قیمتی رخ داده است.
برای اینکه با جزئیات بیشتری این ارز را مورد بررسی قرار دهیم یک تایم پایین‌تر رفته یعنی روزانه و از آنجا که اخیرا کف‌ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی هستند ،یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم ،نکته‌ای که میتوان خدمتتان عرض کرد این است که، اگر ترند لاین صعودی شکسته شود به سمت پایین تشکیل یک تریدینگ رنج بین محدوده باکس سبز و خط قرمز محتمل است و انتظار نوسان قیمت به صورت رنج را داریم.
تحلیل CHZ امروز 29 آذر 1402
تحلیل CHZ امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز CHZ در تایم روزانه پس از رشدی که داشت به یک ناحیه عرضه روزانه برخورد کرده است که قیمت را به سمت پایین فرستاده است و اولین ناحیه حمایتی ک سطح تقاضا ای که دارد قیمت ۰.۰۶۵۳۷ دلار می‌باشد که از این ناحیه می‌تواند دوباره به رسد خودش ادامه بدهد؛ روند این رمز می‌تواند روندی صعودی به خودش بگیرد به دلیل این که در تایم روزانه خط روند بلند مدتی که داشت را شکسته است و می‌تواند رشد خوبی داشته باشد در بازه زمانی بلند مدت و قیمتی که برای خرید این رمز ارز در بلند مدت خوب بود قیمت ۰.۰۵۴۱۲ دلار بود؛ الان این رمز ارز می‌تواند تا ناحیه که مشخص کردم ریزش کند و از این ناحیه دوباره به سمت بالا حرکت کند.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 24 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز چیلیز CHZ در طی یک ماه گذشته روند نزولی داشت. این ارز بعد از توقفی که در محدوده ۰.۰۵۵ دلار داشت، یک پولبک به مقاومت ۰.۰۶۲ دلار ثبت کرد و به دلیل قدرت گرفتن فروشندگان در این محدوده عرضه، فشار فروش مجددا افزایش پیدا کرد و کف قیمتی پایین تری در سال ۲۰۲۳ در محدوده ۰.۰۵۴ دلار برای این ارز به ثبت رسید. مقاومت های مهمی سر راه قیمت این ارز وجود دارد که شکست آنها در مرحله اول نیاز به حمایت ویژه از طرف سرمایه گذاران اصلی در بازار وجود دارد و از طرف دیگر این مقاومت ها باید پر قدرت شکسته شوند و قیمت را بالای میدلاین کانال برگردانند تا شرایط تغییر روند ایجاد شود و بتوانیم انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم. اما برای کوتاه مدت با توجه به نبود قدرت خریدار، احتمال شکست ادامه روند نزولی تا حمایت محدوده ۰.۰۴ دلار و واکنش مثبت به این ناحیه وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 26 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز CHZ روند نزولی خود را در طی یک ماه گذشته ادامه داد و به دلیل نبود تقاضا، به محدوده ۰.۰۵۵ دلار رسید. این عدد در واقع پایین ترین قیمت معامله شده در مدت ۲.۵ سال گذشته بوده است. همچنان نشانه هایی برای تغییر روند این ارز در تایم فریم روزانه مشاهده نشده است. همپوشانی مقاومت های استاتیک و داینامیک در محدوده ۰.۰۶۰ الی ۰.۰۶۵ دلار سد محکمی در مقابل رشد قیمت این ارز ایجاد کرده است. بنابراین تا زمانی که شرایط مساعد و رشد پایدار در بازار وجود نداشته باشد، این ارز می تواند به روند نزولی ادامه دهد. مهم ترین حمایت این ارز که مربوط به میان مدت است، در محدوده ۰.۰۴۴ دلار در نظر گرفته شده است. این ناحیه همانطور که در تحلیل های قبلی گفته شده بود، پتانسیل واکنش مثبت قوی و تغییر روند را دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 29 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز CHZ در یک ماه گذشته روند رنجی داشت و نوسانات این ارز بین محدوده مقاومت میدلاین کانال نزولی اصلی و حمایت ۰.۰۷۳ دلار ادامه پیدا کرد. واکنش ها به میدلاین کانال همچنان ادامه دارد و مقاومت های بسیار مهم و جدی بالای قیمت فعلی قرار گرفته است، که شکست آن ها حمایت ویژه ای از سمت معامله گران اصلی بازار را می طلبد. بنابراین این حمایت می تواند به شکل پامپ شدن ارز روی نمودار ظاهر شود، که اگر حجم معاملات هم بالا باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم ارز چیلیز تا سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۱۴۵ دلار افزایش قیمت داشته باشد. البته هنوز این نشانه روی نمودار مشاهده نشده است و باید منتظر بمانیم. پس در حالت کلی و برای کوتاه مدت بیشتر انتظارات نزولی داریم و پتانسیل بازگشت قیمت به محدوده حمایت ۰.۰۷۰۰ دلار برای این ارز وجود دارد. در صورت واکنش مثبت روی این حمایت، مجددا انتظار نوسان مثبت تا سقف کانال را خواهیم داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز4 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۷ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز CHZ بعد از فشار فروشی که در بازار شکل گرفت، حمایت خود را در محدوده ۰.۰۹۰ دلار از دست داد. البته یک واکنش کوچک به این محدوده مشاهده شد و قیمت به مدت ۲۴ ساعته بالای این سطح باقی ماند، اما با بررسی این حمایت در تایم ۴ ساعته به راحتی متوجه می شدیم که به دلیل فشار فروش بالا، احتمال حفظ این حمایت بسیار کم بوده است. با تبدیل شدن این سطح به مقاومت، قیمت دقیقا به این ناحیه پولبک زده و ادامه روند نزولی تا محدوده حمایت بعدی ۰.۰۶۴ الی ۰.۰۶۰ دلار را شاهد بودیم. روی این حمایت تقاضای کافی برای رشد ۴۰ درصدی قیمت ایجاد شد و ارز چیلیز تا میدلاین کانال نزولی رشد کرد. اما به دلیل نزولی بودن روند تایم بالاتر نسبت به ۴ ساعته، مجددا پتانسیل برگشت به سمت حمایت ها برای تست وجود دارد. حمایتی که در محدوده ۰.۰۶۰ دلار تعیین شده است، مربوط به بازه زمانی هفتگی است و قدرت واکنشی بالایی دارد. بنابراین در تست مجدد به این حمایت می توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 7 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز چیلیز در طی یک ماه گذشته فشار فروش بالایی داشت و قیمت آن به پایین ترین محدوده های سال ۲۰۲۲ برگشته است. یک حمایت روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده بود، که به دلیل فشار فروش بالا در این ارز، احتمال شکسته شدن آن وجود دارد. اما حمایت بعدی که در محدوده ۰.۰۹۰ الی ۰.۰۷۸ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند واکنش قوی تری داشته باشد. این حمایت دقیقا در محدوده شروع آخرین حرکت صعودی بزرگ در این ارز می باشد. در ضمن حمایتی است که با میدلاین کانال نزولی اصلی همپوشانی دارد. روی این سطح در صورت مشاهده نشانه های تغییر روند در تایم ۴ ساعته می توانیم انتظار رشد خوبی داشته باشیم. اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است. روی حمایت مشخص شده، در صورت مشاهده واگرایی مثبت می توانیم انتظار برگشت داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 10 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز CHZ در طی یک ماه گذشته رشد قیمت خود را تا مقاومت محدوده ۰.۱۴ الی ۰.۱۵ دلار ادامه داد، اما در این ناحیه به دلیل نزولی بودن روند تایم بالاتر، با واکنش منفی همراه شد. خریداران کوتاه مدت سیو سود انجام دادند و شاهد تشکیل الگوی سقف دوقلو بودیم. با افزایش فشار فروش در کل بازار، قیمت این ارز به سمت حمایت قبلی در محدوده ۰.۱۲ دلار برگشت. این حمایت هم با واکنش مثبت همراه بوده و باز هم روند رنجی را برای این ارز شاهد هستیم. فشردگی قیمت در محدوده ۰.۱۲۸۸ الی ۰.۱۲۶۲ دلار کاملا مشخص می باشد. این محدوده در صورت شکسته شدن از هر طرف می تواند به تنهایی حمایت مقاومت قوی محسوب شود. بنابراین پولبک ها به این ناحیه می توانند واکنش های قوی به همراه داشته باشند. اهداف خریداران و فروشندگان در صورت شکست هر یک از سطوح روی نمودار مشخص شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 13 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 16 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز CHZ در طی یک ماه گذشته روند رنجی داشت، و با واکنش های مثبتی که به محدوده های حمایت مشخص شده نشان داد، اکنون خریداران آن در تلاش هستند تا قیمت را به سقف قبلی بازگردانند. در صورت شکست مقاومت مینور در محدوده ۰.۱۳ دلار و تثبیت قیمت بالای این محدوده، می توانیم انتظار رشد بیشتر و تست سقف قبلی را داشته باشیم. روند قیمت این ارز در تایم فریم روزانه با شکست مقاومت فعلی می تواند صعودی شود، اما در تایم فریم بالاتر، همچنان روند نزولی است، و قیمت داخل کانال بلند مدت قرار دارد. اما در صورتی که خریداران نتوانند قیمت را بالای این سطح حفظ کنند، پتانسیل برگشت قیمت به سمت حمایت قبلی در محدوده رند ۰.۱۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 16 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 17 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی چیلیز CHZ امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز چیلیز CHZ در طی هفته‌های گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت. فشار فروشی که در این ارز ایجاد شده است، موجب شکسته شدن یک حمایت در محدوده ۰.۱۱۴ الی ۰.۱۱۶ دلار شده، و با تبدیل شدن این سطح به مقاومت، برگشت‌ها به این محدوده می‌توانند واکنش منفی به همراه داشته باشند. همچنین روند قیمت در تایم فریم روزانه نزولی است، و پتانسیل ادامه حرکت نزولی تا محدوده حمایت ۰.۰۹۷ الی ۰.۱۰۳ دلار در این ارز وجود دارد.

این محدوده دقیقاً ناحیه تقاضایی بوده، که در گذشته یک نوسان مثبت قوی از آن شروع شده است، و مجدداً می‌تواند یک واکنش مثبت حداقل تا محدوده ۰.۱۱۵ دلار به همراه داشته باشد. اما توجه داشته باشید که روند قیمت این ارز برای برگشت نیاز به حذف کامل فشار فروش دارد، و نشانه‌های بازگشت را باید در یک سری از اندیکاتورها مثل RSI مشاهده کرد. این اندیکاتور در تایم فریم روزانه هنوز حتی وارد محدوده اشباع فروش هم نشده است، و باید برای ایجاد تقاضا منتظر ماند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل چیلیز CHZ امروز 17 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CHZ در طی هفته گذشته نوسانات بسیار شدیدی داشت. کندل هفته گذشته این ارز یک کندل نزولی که الگوی کندلی شهاب سنگ را زیر مقاومت ۰.۱۵ دلار نشان می دهد، و پتانسیل کاهش بیشتر را در ادامه روند نشان می دهد. با ایجاد فشار فروش در بازار، قیمت این ارز کف کانال صعودی کوتاه مدت را شکست، و روند آن همزمان در تایم فریم ۴ ساعته و روزانه نزولی شد. با توجه به مقاومتی که در محدوده ۰.۱۴۱ الی ۰.۱۵۰ دلار در نظر گرفته شده است، و همچنین شکستی که در محدوده ۰.۱۲۶ الی ۰.۱۳۰ دلار ایجاد شده است، می توانیم انتظار کاهش بیشتر قیمت را تا سطح حمایت بعدی در محدوده ۰.۱۱۵ دلار داشته باشیم. این ناحیه به دلیل اینکه با میدلاین کانال نزولی اصلی همپوشانی پیدا کرده است، پتانسیل واکنش مثبت قوی تری دارد. به طور کلی روند این ارز در محدوده های مختلفی از نمودار رنج می باشد، و در کوتاه مدت نمی توانیم انتظار افزایش قیمت را داشته باشیم.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 28 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 20 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته گذشته روند صعودی آن با قدرت ادامه پیدا کرد، و با توجه به اینکه از نظر فاندامنتالی امکان ایجاد قرار دادهای هوشمند بر بستر شبکه چیلیز ایجاد شده است، تقاضای بالا موجب شکست مقاومت محدوده ۰.۱۴ الی ۰.۱۵ دلار و برخورد قیمت به مقاومت بالاتر در محدوده ۰.۱۷۵ الی ۰.۱۹۵ دلار شد. این ناحیه مقاومت که در تحلیل قبلی به صورت ویدیویی بررسی شده بود، به عنوان یک سطح واکنشی و مهم در نظر گرفته شده بود، به محض برخورد قیمت به این محدوده، واکنش منفی آن مشاهده شد. در حال مقاومت قبلی به حمایت تبدیل شده است، و به طور کلی تا زمانی کف آخرین کندل صعودی بزرگ در تایم روزانه به سمت پایین شکسته نشود، امکان رشد بیشتر قیمت ارز چیلیز وجود دارد. در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم یک کانال صعودی در نظر داشته باشیم. کف کانال تا زمانی که حفظ شود، پتانسیل رشد مجدد قیمت وجود دارد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 20 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی یک هفته گذشته کاهش قیمت ۱۵ درصدی را ثبت کرد، و بیشتر این ریزش مربوط به روز گذشته می باشد. بعد از اینکه حمایت خریداران قیمت این ارز را به محدوده مقاومت ۰.۱۴ الی ۰.۱۵ دلار رساند، به دلیل اینکه این سطح در گذشته واکنش های زیادی داشته است، و سطح عرضه مهمی محسوب می شد، موجب شد تا خریداران کوتاه مدت سیو سود کنند. موج اصلاحی شیب نزولی بالایی دارد. بنابراین احتمال اینکه قیمت وارد اصلاح زمانی شود، وجود دارد. اما یک حمایت بسیار مهم و معتبر در محدوده ۰.۱۱۴ الی ۰.۱۱۶ دلار در نظر گرفته شده است، که دقیقا روی میدلاین کانال نزولی اصلی قرار گرفته است، و در صورت برخورد قیمت به این ناحیه می توانیم انتظار واکنش مثبت را داشته باشیم. در اینصورت احتمال اینکه بعد از اصلاح، یک تلاش دیگر در جهت برگرداندن قیمت به سمت مقاومت ۰.۱۱۴ الی ۰.۱۱۶ دلار را شاهد باشیم وجود دارد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 29 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 8 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته گذشته روند نزولی داشت، و قیمت آن بدون قدرت گرفتن خریداران در محدوده حمایت، در ابتدا وارد یک روند رنج در تایم های پایین شد، و در ادامه حمایت محدوده ۰.۱۰۳ الی ۰.۱۰۷ دلار شکسته شد. البته این شکست هنوز مورد تایید نمی باشد، و برای تایید شدن باز هم نیاز به کاهش قیمت بیشتر تا محدوده ۰.۱۰۲ دلار است. هنوز در تایم های پایین نیز سقف و کف های پایین تر تشکیل می شود، و برای صعودی شدن باید قیمت بالای محدوده ۰.۱۱۰ دلار برگردد. در غیر اینصورت هر برگشتی به سمت بالا می تواند پولبک در روند نزولی برای ادامه حرکت به سمت حمایت های پایین تر باشد. توجه داشته باشید که حمایت فعلی یکی از نواحی واکنشی خوب در این نمودار می باشد، و محدوده ای است که قیمت در گذشته یک موج صعودی قوی را شروع کرده است، و از این ناحیه انتظار یک واکنش مثبت را در هفته آینده داریم. اهداف کوتاه مدت چیلیز در قیمت های ۰.۱۱۵ و ۰.۱۲۰ دلار در نظر گرفته شده است.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 8 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 1 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته های گذشته ریزش قیمت شدیدی را به ثبت رساند. موج نزولی این ارز دقیقا تا سطح حمایت ۰.۱۰۴ الی ۰.۱۰۷ دلار ادامه پیدا کرد، و این محدوده به دلیل اینکه نقطه شروع بزرگترین موج صعودی قبلی بوده است، مجددا می تواند قیمت را متوقف کند، و حتی مورد تقاضا واقع شود. یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۱۱۶ الی ۰.۱۱۷ دلار در نظر گرفته شده است. چنانچه این سطح به حمایت تبدیل شود، مجددا روند در تایم ۱ ساعته می تواند صعودی شود.

با صعودی شدن روند در این بازه، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا مقاومت محدوده ۰.۱۳۶ دلار داشته باشیم. مجددا در این محدوده مقاومت یک واکنش منفی انتظار می رود. قدرت فروشندگان به حدی بالا بوده که حمایت میدلاین کانال نزولی اصلی پر قدرت شکسته شده، و این محدوده با مقاومت های استاتیک همپوشانی کرده است. به همین دلیل در صورت برگشت قیمت به این ناحیه انتظار واکنش منفی را داریم. حتی در صورت حرکت های شارپ صعودی روند رنجی بین محدوده های حمایت مقاومت فعلی می تواند شکل بگیرد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 1 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 17 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی دو هفته گذشته ریزش قیمت داشت، و دقیقا مطابق تحلیل قبلی، قیمت به سمت اهداف مشخص شده در حال حرکت می باشد. اولین حمایتی که انتظار واکنش مثبت از این سطح را داریم در محدوده ۰.۱۲۶ الی ۰.۱۴۰ دلار در نظر گرفته شده است، و همانطور که قبلا نیز بررسی شده بود، انتظار واکنش مثبت از این ناحیه را داریم. اما حمایت دوم که در محدوده ۰.۱۰۵ الی ۰.۱۰۸ دلار قرار دارد، سفارشات خرید فعال نشده زیادی را در این محدوده می تواند فعال کند. بنابراین هر دو سطح واکنش پذیر هستند، و در صورت مشاهده نشانه های حمایت در تایم فریم های پایین می تواند سطوحی برای معاملات کوتاه مدت نوسانی در نظر گرفته شود. در تایم فریم ۴ ساعته هنوز روند نزولی است، و تا زمان برخورد قیمت به حمایت مشخص شده و تشکیل واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI باید منتظر ماند. همچنین برای تکمیل نشانه های بازگشت، می توانید با رسم یک خط روند نزولی، شکست خط روند را سیگنالی برای رشد قیمت در نظر بگیرید.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 17 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 3 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۳ آذر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته گذشته روند نزولی به شدت بالایی را به ثبت رسانده است. بعد از اینکه قیمت این ارز با افزایش تقاضا به مقاومت محدوده ۰.۲۳۵ الی ۰.۲۷۰ دلار برخورد کرد، باز هم واکنش منفی در این محدوده مشاهده شد. محدوده عرضه و تقاضایی که در تایم فریم ۴ ساعته و در قیمت ۰.۱۷۵ الی ۰.۱۹۰ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود شکسته شده، و انتظار داریم که با شکست کف کانال صعودی میان مدت، کاهش قیمت تا سطح حمایت اول در محدوده ۰.۱۲۵ الی ۰.۱۴۰ دلار ادامه داشته باشد.

این محدوده دقیقا جایی است که در گذشته با شکسته شدن آن روند به حالت صعودی تغییر پیدا کرده است، و با احتمال بسیار بالایی می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. همچنین حمایت میدلاین کانال اصلی نزولی در این محدوده یعنی قیمت ۰.۱۳ دلار قرار گرفته است، و سطح مورد نظر را تقویت می کند. اما حمایت دوم که در محدوده ۰.۱۰۵ دلار قرار دارد، دومین ناحیه واکنشی قوی برای برگرداندن روند قیمت می باشد. بنابراین برای هفته جاری می توانیم در این دو ناحیه انتظار حمایت شدن داشته باشیم.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 3 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز چیلیز CHZ در طی هفته گذشته روند شارپ بسیار قوی و نزولی داشت. طبق تحلیل هفته گذشته با آخرین تلاش از سوی خریداران سقف مقاومت قبلی به صورت فیک شکسته شد. اما به دلیل ریزشی که در بازار اتفاق افتاد، و همچنین واگرایی هایی که روی اندیکاتور RSI تشکیل شده بود، همچنین در بازه زمانی چهار ساعته تشکیل الگوی سقف دو قلو باعث ریزش سنگین قیمت این ارز تا محدوده ۰.۱۵ دلار شد. پتانسیل ورود قیمت به یک روند رنج بین محدوده مقاومتی که واکنش اتفاق افتاده و سطح حمایت ۰.۱۲۶ الی ۱.۴۰ دلار وجود دارد.

محدوده حمایت مشخص شده آبی رنگ منطقه ای بود که با شکست آن روند از حالت نزولی در تایم روزانه خارج شده بود. بنابراین یک ناحیه حمایتی بسیار مهم در صورت برخورد قیمت به این محدوده می باشد. همچنین میدلاین کانال نزولی بلند مدت دقیقاً در این ناحیه قرار گرفته است. بنابراین یک زون حمایتی بسیار قوی در این محدوده ایجاد می کند. ادامه نوسانات قیمت این ارز در صورت مساعد شدن شرایط مارکت می تواند بین این حمایت و مقاومت های مشخص شده باشد. اما اگر بازار یک حرکت نزولی شدید دیگر داشته باشد حمایت فعلی می تواند شکسته شده و پتانسیل کاهش قیمت تا محدوده ۰.۱۰۵ دلار فراهم خواهد شد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 19 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 12 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز چیلیز CHZ در طول هفته گذشته با حرکت صعودی که داخل کانال باریک صعودی انجام داده بود، مجددا به محدوده مقاومت روزانه در قیمت ۰.۲۳۶ الی ۰.۲۷۰ دلار برخورد کرد، و با توجه به اینکه هنوز در نیمه بالایی این کانال باریک قرار دارد، می توانیم انتظار یک تلاش دیگر را از سوی خریداران این ارز داشته باشیم. پتانسیل تشکیل واگرایی منفی روی RSI در تایم فریم ۴ ساعته وجود دارد. بنابراین می توانیم در صورت شکست میدلاین کانال صعودی، احتمال برگشت قیمت و سیو سود کامل خریداران کوتاه مدت و میان مدت را بیشتر بدانیم.

در بازه زمانی روزانه این پتانسیل برای تشکیل واگرایی منفی بیشتر مشخص می باشد. بنابراین اگر بازار شرایط نزولی به خود بگیرد، احتمال برگشت روند در این ارز حداقل تا محدوده کف کانال صعودی میان مدت در قیمت ۰.۱۷۵ الی ۰.۱۹۰ دلار وجود خواهد داشت. برای ادامه روند صعودی، نیاز به درجا زدن و تثبیت شرایط مساعد در بازار می باشد. چرا که بالای محدوده قیمت فعلی، مقاومت های بسیار زیادی وجود دارد که شکست آن نیاز به ورود سرمایه بالایی از سوی خریداران می باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 12 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۵ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طول هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رساند. قیمت این ارز که در موج اصلاحی قرار گرفته بود، تا نزدیک کف کانال صعودی خود در محدوده ۰.۱۷ دلار کاهش داشت. واکنش مثبت به این حمایت باعث شد تا شکسته شدن محدوده ۰.۱۸ دلار به صورت فیک باشد. خریداران باتلاش قیمت را بالای این حمایت برگرداندند، و همزمان مقاومت ترند لاین نزولی به حمایت تبدیل شد.

اکنون محدوده ۰.۱۷۵ الی ۰.۱۸۸ دلار باز هم به حمایت تبدیل شده است، و انتظار داریم که خریداران قیمت را به مقاومت های قبلی در محدوده های ۰.۲۱ و ۰.۲۱۶ الی ۰.۲۷۰ دلار برگردانند. مقاومت ۰.۲۱ دلار در برخورد اول می تواند با واکنش همراه باشد. این برگشت با توجه به شکست کف آخرین موج صعودی، می تواند پولبک در نظر گرفته شود. چرا که پتانسیل تشکیل واگرایی منفی در تایم فریم روزانه برای این ارز وجود دارد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 5 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۵ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 28 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته گذشته نوسانات آن در محدوده حمایت ۰.۱۸ دلار ادامه پیدا کرد. فشار فروشی که در چند روز گذشته در بازار به وجود آمد، باعث شکسته شدن این حمایت و برخورد به محدوده حمایت کف کانال صعودی میان مدت شد. قیمت هنوز از خط روند نزولی رسم شده داخل کانال عبور نکرده است. برای صعودی شدن روند و پایان موج اصلاحی لازم است که خریداران با حمایت های خود، از محدوده مقاومت ۰.۱۷۵ الی ۰.۱۹۰ دلار عبور کنند.

بنابراین در صورتی که الگوی کندلی اینگالفینگ روی نمودار تشکیل شود، و کندل نزولی قبلی در تایم فریم روزانه کاملا پوشش داده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت باز هم داخل کانال باقی بماند، و این بار اهداف محدوده ۰.۲۱ و ۰.۲۳ دلار مجددا تست شود. اما نکته مهم تری که وجود دارد این است که کف جدیدی که تشکیل شده، از کف قبلی پایین تر است. بنابراین این مورد می تواند نشانه قدرت گرفتن فروشندگان باشد، و تلاش بعدی می تواند آخرین تلاش خریداران برای تست محدوده های مقاومت باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته های گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده بود. به همین دلیل واکنش قیمت آن به محدوده های مقاومتی بسیار شدید تر از سایر آلت کوین ها بوده است. سیو سود خریداران میان مدتی نیز عامل فشار فروش بیشتر روی این ارز شد. کف کانال صعودی میان مدت شکسته شده، و قیمت به یک محدوده حمایت برخورد کرده و با واکنش بسیار خوبی همراه بوده است.

حمایتی که در محدوده ۰.۱۶ دلار قرار گرفته است، باعث رشد ۱۱ درصدی قیمت شده است، و اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۱۸ دلار برگردانند، رشد قیمت می تواند تا مقاومت ۰.۲۰ دلار ادامه داشته باشد. توجه داشته باشید که کف آخرین موج صعودی در تایم فریم روزانه شکسته شده است، و احتمال کاهش بیشتر قیمت بعد از پولبک به مقاومت مشخص شده وجود دارد. قیمت وارد یک کانال پهن تر شده است. بنابراین در صورتی که مقاومت ترند لاین نزولی داخل کانال به سمت بالا شکسته شود، مجدد قیمت می تواند تا هدف اول ۰.۲۰ دلار و هدف دوم ۰.۲۴ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 21 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 14 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۴ مهر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز چیلیز CHZ در هفته گذشته روند نزولی داشت و قیمت این ارز بعد از اینکه به محدوده مقاومت مهمی برخورد کرده بود، وارد موج اصلاحی شد. موج اصلاحی تا کف کانال صعودی کوتاه مدت این ارز ادامه پیدا کرده و در محدوده ۰.۲۱ دلار متوقف شده است. اگر فشار فروش به تواند موجب شکست کف کانال شود حمایت اولین ارز در محدوده ۰.۱۸ دلار قرار دارد، و با توجه به اینکه آخرین کف معتبر در تایم فریم روزانه می باشد، تا زمانی که این سطح حمایت شکسته نشود روند می تواند بین این محدوده حمایت و مقاومت مهم ۰.۲۷ دلار رنج بماند. در حال حاضر در بازه زمانی چهار ساعته یک محدوده کاملاً رنج بین مقاومت ۰.۲۲۴ و حمایت ۰.۲۱۰ دلار می توان برای این ارز در نظر گرفت.

به دلیل حجم به شدت پایین معاملات تمام کندل ها در این ناحیه با بدنه های کوچک و سایه های بزرگ می باشند و در تایم فریم های پایین تر به عنوان مثال در تایم فریم یک ساعته این روند رنج به خوبی بین محدوده حمایت مشخص شده است. در صورت شکست هر کدام از این سطوح می توان هدف اول را به اندازه عرض همین کانال در نظر گرفت. برای برگشت به سمت سقف های قبلی خریداران باید قیمت را بالای محدوده ۰.۲۲۸۰ دلار برگردانند. که در این صورت مجددا می توانیم انتظار داشته باشیم روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته و یک ساعته صعودی شود. اما اگر حمایت از پایین شکسته شود سطوح حمایتی پایین تر که روی نمودار در نظر گرفته شده می تواند هدف فروشندگان باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 14 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 7 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته های گذشته رشد قیمت خوبی داشت. با توجه به واکنش مثبت خوبی که قیمت به محدوده حمایت ۰.۱۸ دلار نشان داده بود، و همچنین افزایش تقاضا در این محدوده باعث تشکیل الگوی کف دو قلو در تایم فریم روزانه شد، و این الگو زمانی که قیمت از محدوده ۰.۲۲ دلار عبور کرد، تایید شد. فشار بالای خرید باعث رشد بیشتر قیمت و برخورد به محدوده مقاومت روزانه شد.

این مقاومت که در محدوده ۰.۲۳۶ الی ۰.۲۷۰ دلار در نظر گرفته شده بود، در روزهای گذشته قیمت به آن واکنش منفی نشان داده است، و شاهد کاهش ۱۵ درصدی قیمت این ارز هستیم. آخرین کندل هفتگی یک کندل نزولی است، که نشان می دهد محدوده مقاومت فعلی واکنش پذیر است، و با توجه به رشد ۲۵۰ درصدی قیمت چیلیز، پتانسیل رنج شدن روند و سیو سود خریداران در این محدوده ها بالا می باشد. بنابراین رمز ارز چیلیز می تواند بین محدوده مقاومت فعلی و حمایت ۰.۱۸ دلار وارد یک روند رنج شود.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 7 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 24 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طول هفته گذشته روند رنجی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز همچنان به محدوده حمایت ۰.۱۸۰ الی ۰.۱۸۸ دلار واکنش مثبت نشان می دهد. در بازه زمانی روزانه، موج صعودی که تا محدوده ۰.۲۵ دلار ادامه پیدا کرده بود، وارد موج اصلاحی شده است، و محدوده ۳۸ درصد اصلاح دقیقا روی حمایت فعلی قرار گرفته است. در صورت شکست این حمایت، کاهش بیشتر و اصلاح عمیق تر تا حمایت ۰.۱۶۰ الی ۰.۱۵۵ دلار مورد انتظار می باشد.

در همین بازه زمانی یک الگوی مثلث نیز در حال شکل گیری است، که در صورت حفظ حمایت فعلی و شکست مقاومت خط روند نزولی، مجددا خریداران می توانند سقف مقاومت ۰.۲۴۰ الی ۰.۲۷۰ دلار را برای شکست تست کنند. اندیکاتور Pivot Points در محدوده ۰.۲۰۰ دلار محدوده نقطه عطف پیوت ماهانه را نشان می دهد، که شکست این مقاومت هم می تواند تایید دیگری برای ادامه روند صعودی باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 24 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 17 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طول هفته گذشته روند نزولی داشت، و فشار فروشی هم که دو روز گذشته در بازار به وجود آمد، موجب شکست حمایت ۰.۲۰ دلار و برخورد شدید قیمت به محدوده ۰.۱۸۰ الی ۱.۱۸۸ دلار شد. این سطح در گذشته محل شروع آخرین لگ حرکتی موج صعودی بوده و مجددا با واکنش مثبت همراه بوده است. این فشار فروش می تواند قیمت را در تایم فریم روزانه وارد یک منطقه رنج کند. حمایت فعلی کف ناحیه رنج می تواند باشد و مقاومت آن نیز در محدوده ۰.۲۳۶ الی ۰.۲۷۰ دلار می باشد. شروع موج صعودی از محدوده ۰.۱۰ دلار بوده و قدرت بالایی به همراه داشته باشد.

بنابراین انتظار اصلاح کم عمقی را از ارز چیلیز داریم. اما در صورتی که فشار فروش بیشتری در بازار حاکم شود، حمایت بعدی چیلیز در محدوده ۰.۱۶ دلال قرار گرفته است، که می تواند واکنش قوی تری داشته باشد. اندیکاتور EMA در محدوده ۰.۲۰ دلار مقاومت را نشان می‌دهد، و روند قیمت برای چند روز آینده احتمالا رنج خواهد بود.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 17 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 10 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته گذشته روند صعودی داشت، و با رشد قیمت بیش از ۴۰ درصد، به محدوده مقاومت خود در قیمت ۰.۲۳۶ الی ۰.۲۷۰ دلار برخورد کرد، و با واکنش منفی همراه بود. به دلیل مشخص نبودن روند بیت کوین، تعدادی از خریداران در این محدوده سیو سود انجام دادند. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، چیلیز در تایم فریم روزانه مدتی است که روند صعودی به خود گرفته است، و حمایت روزانه آن در محدوده ۰.۱۲۲۰ الی ۰.۱۳۷۰ دلار تا زمانی که حفظ شود، روند روزانه صعودی باقی خواهد ماند. روند قیمت چیلیز هنوز در تایم فریم ۴ ساعته نیز صعودی می باشد. تمامی حمایت ها و مقاومت های چیلیز روی نمودار رسم شده است، که به شرح ذیل می باشد.

حمایت اول در ناحیه بنفش رنگ و در محدوده ۰.۱۹۹۵ الی ۰.۲۰۵۰ دلار بوده و مربوط به بازه زمانی ۱ ساعته می باشد. حمایت دوم در ناحیه سبز رنگ و در محدوده ۰.۱۸۰۰ الی ۰.۱۸۸۰ دلار بوده و مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته می باشد.

حمایت سوم خطوط استاتیک قرمز رنگ ۰.۱۶۲۷ و ۰.۱۵۵۰ دلار می باشد. حمایت چهارم در ناحیه آبی رنگ و در محدوده ۰.۱۲۲۰ الی ۰.۱۳۷۰ دلار بوده و مربوط به بازه زمانی روزانه می باشد.

و در نهایت حمایت ماهانه این ارز در کف ماژور قبلی در محدوده ۰.۰۶۵ الی ۰.۰۸۰ دلار قرار گرفته است. نکته ای که وجود دارد این است که برای تشخیص شکست واقعی یا فیک روی هر کدام از این محدوده ها نیاز است که در تایم فریم مربوط به آن حمایت، کندل ها بررسی شوند.

در صورت مساعد ماندن شرایط بازار و شکست مقاومت محدوده ۰.۲۳۶۰ الی ۰.۲۷۰ دلار، روند چیلیز مجددا به روال عادی باز می گردد، و امکان رشد قیمت برای ثبت قیمت های جدید وجود دارد. با توجه به شرایط فعلی مارکت، احتمال رنج شدن روند زیر این مقاومت وجود دارد. در اینصورت می توان از حمایت های نام برده شده برای معاملات کوتاه مدت استفاده کرد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 10 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 27 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال CHZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت CHZ را مشاهده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفت روز گذشته با حمایت خود خریداران، و افزایش شدید حجم معاملات همراه بود. مقاومتی که برای آن در محدوده ۰.۱۴۶ الی ۰.۱۶۰ دلار در نظر گرفته شده بود، پر قدرت به سمت بالا شکسته شد. این ناحیه اکنون تبدیل به حمایت خوبی شده است. برای کوتاه مدت، به دلیل قدرت بالای خریدار، در صورت اصلاح قیمت محدوده حمایت ۰.۱۸ دلار می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. در بازه زمانی هفتگی مشاهده می شود که قیمت چیلیز در حال نزدیک شدن به یک مقاومت مهم می باشد، که در محدوده ۰.۲۳۶ الی ۰.۲۸۰ دلار قرار گرفته است. این مقاومت نزدیک سقف کانال نزولی CHZ بوده و می تواند با واکنش منفی همراه باشد. برای هفته جاری نیز یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۲۲۰ دلار در نظر گرفته شده است، که کندل های آخر به این محدوده واکنش کمی نشان داده اند. اما پتانسیل ادامه حرکت صعودی تا هدف مشخص شده وجود دارد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 27 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 20 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ مطابق تحیل هفته گذشته روند رنجی را زیر محدوده مقاومت ۰.۱۴۶ الی ۰.۱۶ دلار به ثبت رسانده است. با توجه به اینکه در محدوده فعلی حجم معاملات کاهش پیدا کرده است، و واگرایی حجم روی سقف قیمت در تایم فریم ۴ ساعته مشهود است، در صورتی که یک بار دیگر شاهد کاهش قیمت تا محدوده ۰.۱۴۳۰ دلار باشیم، و این حمایت پر قدرت به سمت پایین شکسته شود، احتمال برگشت قیمت به سمت محدوده ۰.۱۳۳ دلار وجود دارد.

همچنین در بازه زمانی هفتگی، قیمت به ترند لاین نزولی داخل کانال نزولی نزدیک شده است، و به همین دلیل حتی در صورتی که مقاومت پیش رو شکسته شود، احتمال واکنش منفی به ترند لاین نزولی بالا می باشد. بنابراین مجددا می توان انتظار داشت که قیمت زیر سطح مقاومت برگشت داشته باشد، و مقاومت به صورت فیک شکسته شود. اما تنها در صورتی که کندل روزانه بالای سطح مقاومت همراه با حجم معالات بالایی بسته شود، این احتمال وجود دارد که برای کوتاه مدت روند صعودی ادامه پیدا کرده و خریداران بتوانند به هدف بعدی در محدوده ۰.۱۸ دلار دست یابند.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 20 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 13 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ در طی هفته گذشته دقیقا مطابق انتظار پیش رفت. قیمت این ارز بعد از اینکه به حمایت محدوده ۰.۱۰ دلار واکنش ثبت نشان داد، به دلیل واگرایی منفی حجم معاملات، با واکنش مثبت همراه شد. و عدم تمایل فروشندگان در قیمت ۱۰ دلار، موجب شد تا شاهد رشد بیش از ۵۰ درصدی برای این ارز باشیم. اکنون مقاومتی که در محدوده ۰.۱۴ الی ۰.۱۶ دلار برای ارز چیلیز در نظر گرفته شده بود، در برخورد اول با واکنش منفی همراه بوده است، و در برخورد دوم نیز تاکنون خریداران نتوانسته از سد این مقاومت عبور کنند.

به طور کلی به دلیل قدرت بالایی که روند صعودی کوتاه مدت داشته است، احتمال رنج شدن روند زیر محدوده مقاومت ذکر شده برای هفته جاری وجود دارد. قیمت از خطوط و ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو خارج شده است. به همین دلیل حمایت های خوبی برای کوتاه مدت در اختیار خریداران وجود دارد. اولین حمایت، حمایت خطوط ایچیموکو در محدوده ۰.۱۳ دلار است، که با واکنش مثبت همراه بوده است. تا زمانی که این حمایت حفظ شود، روند کوتاه مدت صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 13 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 30 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ در هفته گذشته سناریو صعودی را در پیش گرفت، و محدوده ۰.۱۰۲ الی ۰.۱۰۷ دلار بعد از شکسته شدن، به حمایت خوبی تبدیل شد. در صورتی که در بازار ریزش نداشته باشیم، پتانسیل رشد بیشتر قیمت و حرکت به سمت محدوده مقاومت ۰.۱۵ دلار برای کوتاه مدت وجود خواهد داشت. اما در صورت شکست این حمایت، باز هم سطح حمایت بعدی ۰.۰۹۲ الی ۰.۰۹۵ دلار می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته صعودی است، اما در تایم روزانه تا میدلاین کانال تبدیل به حمایت نشود، نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 30 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 23 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZهفته  امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ در هفته گذشته یک تلاش ناموفق برای برای شکست محدوده مقاومت ۰.۱۰ الی ۰.۱۱ دلار داشت، که با قدرت گرفتن فروشندگان، قیمت از این محدوده یک برگشت به سمت حمایت ۰.۰۹۵ دلار را به ثبت رسانده است. همچنین با شکست خط روند صعودی کوتاه مدت، سیگنال منفی جهت خروج از معامله خرید صادر شد.

به دلیل نزولی بودن روند کلی، پتانسیل برگشت قیمت به سمت حمایت محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۶۲ دلار وجود دارد. دو سناریو برای این ارز در نظر گرفته شده است، که روی نمنودار مشخص می باشد. محدوده ۰.۱۰۵ دلار نیز به عنوان نقطه عطف برای ماه جاری در نظر گرفته می شود. با احتمال بالا، جهت حرکت قیمت به سمت حمایت ها می باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 23 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 16 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز چیلیز CHZ روند رنج خود را در محدوده حمایت ماهانه ادامه می دهد. این ارز که روی قیمت ۰.۸۰ دلار متوقف شده است، برای چیلیز در تایم فریم هفتگی می توان یک کانال نزولی در نظر گرفت، که قیمت با برخورد به کف این کانال متوقف شده است. تلاش خریداران برای شکست مقاومت ترند لاین نزولی تاکنون کاملا موفق نبوده است. در کوتاه مدت و در تایم فریم ۴ ساعته یک محدوده مقاومت در قیمت ۰.۱۰ الی ۰.۱۰۷ دلار رسم شده است، و در صورتی که این محدوده با واکنش منفی همراه باشد، قیمت مجددا می تواند تا سطوح حمایتی ۰.۰۸۰ دلار کاهش داشته باشد. این سطح مقاومت، پیوت ماهانه نیز می باشد. بنابراین پتانسیل واکنش منفی را دارد.

تحلیل بیت تورنت BTT امروز 16 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت تورنت BTT امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 9 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز چیلیز  CHZ هفته گذشته را با نوسانات زیادی پشت سر گذاشته است. خریداران بعد از اینکه موفق نشدند قیمت این ارز را بالای محدوده ۰.۱۰ دلار تثبیت بدهند، با قدرت گرفتن فروشندگان، شاهد برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر بودیم. همچنین مقاومت ترند لاین نزولی نیز به طور موقت شکسته شده بود، و این شکست تاییدی مبنی بر ادامه حرکت صعودی نداشت.

اگر به نمودار دقت کنید، قیمت چیلیز بین یک مقاومت در محدوده ۰.۱۴ دلار و حمایت اصلی در محدوده ۰.۰۸۰ دلار رنج شده است، و این روند رنج حتی در صورت شکست مقاومت خط روند نزولی می تواند ادامه داشته باشد. روند قیمت نیز تا زمانی که مقاومت ذکر شده تبدیل به حمایت نشود، صعودی نخواهد شد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 9 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۹ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 2 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ هفته کم نوسانی را پشت سر گذاشته است. نوسانات این ارز در محدوده ۰.۰۸۲ الی ۰.۱۰ دلار به ثبت رسیده است. روی نمودار قیمت این ارز یک واگرایی مثبت شناسایی شده است، و در صورتی که مقاومت ترند لاین نزولی به سمت بالا شکسته شود، می تواند نشانه خوبی جهت افزایش رشد قیمت تا محدوده مقاومت اول ۰.۱۳ الی ۰.۱۴ دلار باشد.

اما به دلیل شیب بالای موج نزولی اصلی، انتظار رنج شدن روند روی محدوده حمایت ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۶۰ دلار و مقاومت محدوده ۰.۱۴ دلار وجود دارد. اولین مقاومت پیش رو در محدوده ۰.۱۰ الی ۰.۱۰۴۰ دلار قرار دارد، و در صورت شکست این ناحیه و بسته شدن کندل ۴ ساعته بالای این ناحیه، مقاومت اصلی در دسترس خواهد بود.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 2 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 26 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز چیلیز CHZ در طی هفته گذشته با ریزش ۲۳ درصد به محدوده حمایت مهم خود در قیمت ۰.۰۸۲ الی ۰.۱۰ دلار بازگشته است. با توجه به اینکه روند قیمت مدت طولانی داخل یک موج اصلاحی بزرگ قرار گرفته است، انتظار می رود که این موج اصلاحی در هفته های پایانی خود قرار گرفته باشد. بنابراین در صورتی که در بازار ریزش شدیدی مجددا مشاهده نشود، از محدوده فعلی انتظار رشد قیمت را تا مقاومت سقف قبلی برای بلند مدت داریم.

با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، در صورت شکسته شدن خط روند نزولی در روزهای آینده، می توانیم برای این ارز اهداف ۰.۱۴ و ۰.۱۸ دلار را در نظر بگیریم.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 26 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز چیلیز CHZ در طول هفته گذشته رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد، و خریداران آن موفق شدند خط روند نزولی را به سمت بالا شکسته و قیمت را به مقاومت محدوده ۰.۱۳ الی ۰.۱۴ دلار برسانند. این محدوده مقاومت در صورتی که شکسته شود، هدف بعدی قیمت در محدوده ۰.۱۶ دلار می باشد. اما کندل هایی که روی نمودار تشکیل شده است، به شکلی هستند که ادامه روند رنج را نشان می دهند.

در صورتی که در برخورد بعدی قیمت به مقاومت محدوده مورد نظر شکسته نشود، احتمال برگشت قیمت داخل سطح حمایت ماهانه وجود دارد. در تایم فریم ۴ ساعته قیمت روی حمایت ابر کومو اندیکاتور Ichimoku قرار گرفته است، و از بالا نیز خطوط اندیکاتور به عنوان مقاومت عمل می کنند. بنابراین احتمال ادامه دار بودن روند رنج وجود دارد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 19 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 12 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی ماهانه:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز چیلیز CHZ در تایم فریم ماهانه روند آن اصلاحی می باشد. این ارز برای رسیدن به سقف قبلی به چند ماه زمان احتیاج دارد. با استفاده از کلاسترهای فیبوناچی در محدوده ۰.۰۸۵ الی ۰.۱۱۵ دلار یک سطح حمایتی در نظر گرفته شده است، که کندل ماه گذشته واکنش بسیار مثبتی به این سطح نشان داده است.

با توجه به روند صعودی قوی این ارز که از سال ۲۰۲۱ شروع شده و تا دو ماه بعد از آن ادامه پیدا کرده است، موج اصلاحی که قیمت فعلی داخل آن قرار گرفته است، به حمایتی برخورد کرده است که پتانسیل واکنش مثبت برای هفته های آینده را دارا می باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 12 خرداد 1401 بازه زمانی ماهانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی ماهانه

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه:

در تایم فریم روزانه قیمت بین این حمایت ماهانه و مقاومت محدوده ۰.۱۳۰ الی ۰.۱۴۰ دلار محصور شده است. اندیکاتورهای EMA و SMA در قیمت فعلی ۰.۱۲۵ دلار مقاومت مهمی را نشان می دهند که در صورت شکسته شدن آن با کندل های پر قدرت، روند قیمت از حالت کاملا نزولی خارج خواهد شد. یک خط روند نزولی نیز روی موج آخر نزولی می توان در نظر گرفت. بنابراین با توجه به اینکه قیمت، زیر مقاومت های مهمی قرار گرفته است، و از طرفی حمایت های مهمی دارد، پتانسیل رنج شدن و قیمت و کاهش نوسانات تا زمان خروج از محدوده فعلی وجود دارد.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 12 خرداد 1401
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 8 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۸ اردیهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ در هفته های گذشته ریزش قیمت آن شروع شده است. چیلیز از محدوده مقاومت خود در قیمت ۰.۳۰ دلار با فشار فروش زیادی مواجه شد و قدرت فروشندگان موجب برگشت قیمت به سمت حمایت محدوده ۰.۲۰ دلار شده است. ارز چیلیز در تایم فریم روزانه داخل یک کانال رنج قرار گرفته است، و در موج نزولی خود ضعف در فشار فروش دیده می شود. حجم معاملات این ارز نیز در چند روز گذشته کاهش شدیدی پیدا کرده است،  و شکسته شدن حمایت ۰.۲۰ دلار ظاهرا جعلی می باشد.

برای برگشت به سمت مقاومت های بالاتر، یک ترند لاین نزولی روی نمودار رسم شده است و در صورتی که این ترند لاین به سمت بالا شکسته شودف بعد از پولبک در صورتی که بازار شرایط مناسبی داشته باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۰.۳۵ الی ۰.۳۹ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 8 اردیهشت 1401 بازه زمانی هفتگی
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۸ اردیهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 28 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

خریداران رمز ارز CHZ بعد از اینکه در هفته گذشته موفق به شکست مقاومت میدلاین کانال در محدوده ۰.۲۵ دلار نشدند، و فشار فروش و سیو سود خریداران را در این نقطه شاهد بودیم، به سقف کانال نزولی خود پولبک زده و مجددا در روزهای گذشته رشد قیمت داشت. اما همانطور که ملاحظه می کنید روند قیمت با خروج از کانال نزولی رنج شده و نوسانات قیمت می تواند بین ۰.۲۶ تا ۰.۱۶ دلار ادامه داشته باشد.

این محدوده یک کانال رنج تشکیل می دهد، که و از نظر روند هنوز امکان کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. بنابراین انتظار داریم که کف محدوده رنج در قیمت ۰.۱۶ دلار مجددا رویت شده تا در روزهای آینده در صورت مشاهده نشانه های حمایت انتظار برگشت قیمت را داشته باشیم. پایین ترین حمایت این ارز در محدوده ۰.۱۳ الی ۱۲.۵ دلار می باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 28 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه:

در تایم ۴ ساعته نیز تا زمانی که قیمت بالای سطح حمایت ۰.۱۷۶ الی ۰.۱۸ دلار قرار داشته باشد، روند قیمت صعودی بوده و می توان انتظار رشد بیشتر قیمت را داشت. اما اگر این سطح شکسته شود، قیمت حتی می تواند داخل کانال نزولی برگردد، تا به حمایت های پایین تر در محدوده مشخص شده برخورد کند.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 28 بهمن 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 14 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ در محدوده ۰.۱۷ دلار مدت ۱۰ روز است که متوقف شده است. قیمت این ارز در تایم فریم های پایین تر وارد روند رنجی شده است، و همچنان در یک کانال نزولی در تایم روزانه قرار دارد. دو حمایت معتبر در محدوده های ۰.۱۰ تا ۰.۱۱ دلار قرار دارد، که در صورت برخورد قیمت با این سطوح می توانیم انتظار واکنش داشته باشیم.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 14 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه:

اما برای کوتاه مدت در این بازه زمانی یک الگوی کنج صعودی روی نمودار و داخل کانال نزولی قرار گرفته است، و چنانچه این الگو از پایین شکسته شود، می توانیم انتظار کاهش بیشتر قیمت و ادامه روند نزولی را داشته باشیم. روند نزولی در اینصورت می تواند تا محدوده حمایت ۰.۱۳ دلار ادامه داشته باشد.

اما اگر این الگو به سمت پایین شکسته نشود، و خریداران در همین محدوده برای حمایت از این ارز اقدام کنند، نوسانات قیمت داخل الگوی می تواند ادامه داشته باشد تا قیمت به سقف کانال نزولی برسد. سپس اگر قدرت خریدار برای شکست سقف کانال کافی باشد، می توانیم انتظار رشد قیمت و برگشت به سمت مقاومت ۰.۲۵ تا ۰.۲۸ دار را داشته باشیم.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 14 بهمن 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۸ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل چیلیز رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز CHZ مدت هاست که در روند اصلاحی به سر می‌ برد. مهمترین محدوده های حمایت و مقاومت در تایم هفتگی روی نمودار مشخص شده است. اولین محدوده که هفته گذشته تبدیل به مقاومت شد، محدوده ۰.۲۵ دلار می باشد و منطقه مهم عرضه و تقاضا برای این ارز محسوب می شود.

همزمان با شکسته شدن این حمایت، حمایت میدلاین کانال صعودی نیز شکسته شد. در زمان نگارش این تحلیل قیمت چیلیز روی عدد ۰.۱۷۶۹ دلار در حال معامله شدن می ‌باشد. حمایت مهم بعدی درمحدوده ۰.۱۳ الی ۰.۱۰ دلار قرار گرفته است، و انتظار ما این است که بتواند برای مدتی قیمت را در این محدوده متوقف کند، و یا حتی موجب برگشت کامل روند شود.

با توجه به اینکه عدد رند می باشد، می تواند با واکنش مثبت خریداران همراه بوده و موجب رشد قیمت و برگشت به سمت مقاومت های بالاتر باشد. آخرین محدوده حمایتی در تایم هفتگی در قیمت ۰.۰۳۹ تا ۰.۰۴۹ دلار قرار دارد، که نزدیک به کف کانال صعودی می باشد، و در صورت فشار فروش شدید و نزولی شدن روند درتایم هفتگی قیمت به این محدوده خواهد رسید.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 8 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۸ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی مشاهده می‌کنید که قیمت به کف کانال صعودی برخورد کرده است، و اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش قرار دارد. بنابراین با توجه به رنج شدن قیمت در محدوده حمایت کف کانال و سایه‌های بلند کندل ها می توان کم کم نشانه های برگشت قیمت به سمت سقف کانال در محدوده ۰.۲۰ دلار را مشاهده کرد. بنابراین در روزهای آینده انتظار رشد قیمت را برای این ارز داریم.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 8 بهمن 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۸ بهمن ۱۴۰۰

30 chz

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز CHZ این هفته با کاهش ۱۶ درصدی قیمت همراه بوده است. فروشندگان این ارز در حال شکستن یکی از مهمترین حمایت های تایم فریم میان مدت هستند. حمایتی که در محدوده ۰.۲۵ دلار قرار گرفته است، و در صورت شکست کانال این حمایت، قیمت می تواند به سمت حمایت پایین تر در محدوده  ۰.۱۷ تا ۰.۱۵ دلار کاهش داشته باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 30 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه:

همچنان مقاومت داینامیک خط روند نزولی، بالای قیمت طوری قرار گرفته است، که اگر قیمت بالای محدوده ۰.۲۸ دلار برگشت نداشته باشد، همچنان نزولی خواهد بود. اندیکاتور EMA نیز مقاومت خط روند نزولی را تایید می‌کند. و به دلیل شیب روند نزولی، امکان برخورد قیمت با حمایت محدوده ۰.۱۷ تا ۰.۱۵ دلار وجود دارد.

نشانه های قدرت خریدار در تایم فریم روزانه نیز مشاهده نمی شود. خریداران تمایلی برای سرمایه‌گذاری در این ارز ندارند، و اگر خریدی انجام می دهند برای معاملات کوتاه مدت و نوسانی می باشد. با توجه به نزولی شدن روند این ارز در تایم روزانه انتظار داریم در کوتاه مدت این روند نزولی ادامه داشته باشد، و بعد از شکست خط روند نزولی تمایلات خریداران مجدداً بررسی شود. از آنجا که روند این ارز در بلند مدت صعودی می باشد، افزایش قیمت در آینده اتفاق خواهد افتاد، اما اصلاح قیمت در مورد این ارز به زمان نیاز دارد.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 30 دی 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 9 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز چیلیز CHZ در طول هفته ای که گذشت، حرکت صعودی آن با شکست مواجه شد، و فشار فروش باز هم باعث کاهش قیمت و برگشت آن به سمت حمایت ۰.۳۰ دلار شد. این حمایت مینور در حال حاضر شکسته شده، و قیمت در حال کاهش بیشتر به سمت حمایت های پایین تر می باشد. با توجه به اینکه روند در این بازه زمانی رنج می باشد، و مومنتوم روند در تایم فریم های پایین تر منفی می باشد انتظار ادامه کاهش قیمت تا سطح حمایت ۰.۲۵ دلار را داریم. با این برگشت پتانسیل تشکیل واگرایی شکست خط روند نزولی وجود دارد. بنابراین می توان در روزهای آینده و یا هفته آینده انتظار رشد قیمت برای این ارز را داشت.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 9 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که ملاحظه می کنید واکنش قیمت به محدوده ۰.۳۵ دلار باعث برگشت مجدد و ریزش قیمت شده است. بنابراین همچنان در این تایم فریم می توانیم شاهد کاهش بیشتر قیمت باشیم.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 دی 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 2 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز چیلیز CHZ  در اوایل هفته قبل به محدوده حمایت ۰.۲۶ الی ۰.۲۳ دلار واکنش داد. خریداران توانستند قدرت را در دست گرفته و قیمت را به سطحی بازگردانند که تقریباً محدوده امنی می باشد. مقاومت محدوده ۰.۳۰ دلار سطحی است که اگر قیمت بالای آن تثبیت داشته باشد انتظار رشد قیمت را تا سقف قبلی برای ارز CHZ داریم. مقاومتی که در محدوده ۰.۵۳ تا ۰.۶۰ دلار می باشد و در کوتاه مدت می تواند به این قیمت برسد. البته قبل از آن یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۴۰ دلار دارد، که شکست این محدوده و  پولبک به خط روند نزولی می تواند هدف بعدی قیمت را فعال کند.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 2 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته:

یک کانال نزولی را در این بازه زمانی ملاحظه می‌کنید، قیمت بعد از شکست این کانال نزولی و پولبک به سقف کانال شکسته شده با رشد قیمت همراه بود. اکنون مقاومت محدوده ۰.۳۰ دلار می تواند حمایت خوبی برای ادامه حرکت صعودی به سمت بالا باشد. انتظار رشد بیشتر قیمت را برای این ارز در روزها و ساعت‌ های آینده داریم. اندیکاتور EMA نیز کاملا مومنتوم صعودی را نشان می دهد. و زیر قیمت به عنوان حمایت قرار گرفته است. بنابراین می‌ توان از آن برای معاملات هم کمک گرفت.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی 4 ساعته امروز 2 دی 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 25 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز CHZ با چندین رتبه کاهش، در رتبه ۷۴ لیست ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. کاهش قیمت شدید در هفته ای که بازار، با فروش های سنگین ریزش پیدا کرد، و عدم برگشت قیمت به سطوح قبلی، باعث افت رتبه این ارز شده است. حمایت محدوده ۰.۲۳۵ تا ۰.۲۶۰ دلار، هنوز به قوت خود باقی است، و انتظار می رود که در این محدوده برگشتی به سمت بالا داشته باشیم. حجم معاملات این ارز نیز در این هفته پایین بوده، و هنوز به عدد قابل توجهی نرسیده است. البته تحرکات کوچکی از خریداران در کف های قیمت دیده می شود، اما هنوز قابل توجه نبوده است.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 25 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه:

محدوده رنجی که قیمت داخل آن قرار گرفته است، فارغ از خط کف کانال صعودی، که به سمت پایین شکسته شده، اگر قیمت بتواند بالای محدوده ۰.۳۱ دلار برگردد، احتمال حرکت تا محدوده ۰.۴۰ و مقاومت بعدی ۰.۵۰ دلار وجود دارد.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 25 آذر 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر در این تایم با دقت بیشتر بررسی کنیم، می بینیم که شکست مقاومت ۰.۳۱ دلار می تواند قیمت را از کانال نزولی خارج کرده CHZ را وارد روند جدیدی در این بازه زمانی کند. اندیکاتور CCI نیز بالای خط صفر برگشته است. پس می توان شرایط را برای رشد قیمت این ارز مساعد در نظر گرفت.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی 4 ساعته امروز 25 آذر 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 18 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز CHZ در کانال صعودی خود، اصلاح قیمت خود را به پایان رسانده، و وارد اصلاح زمانی شده است. هفته گذشته نیز با کاهش قیمت همراه بود و قیمت آن به سقف کانال اول صعودی برخورد کرده، و واکنش مثبتی داشته است. این حمایت در محدوده ۰.۲۳۵ الی ۰.۲۶۵ می باشد. این پنجمین بار است که حمایت مورد نظر جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته است.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 18 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه هنوز مومنتوم روند منفی بوده و اندیکاتور CCI هنوز شرایط مثبتی را در این تایم فریم نشان نمی دهد. اگر بازار ریزش داشته باشد، قیمت می تواند بار دیگر به حمایت رسم شده روی نمودار برخورد کند. البته حمایت میدلاین کانال نیز می تواند جلوی ادامه ریزش را بگیرد. با توجه به اینکه قیمت در این بازه زمانی رنج می باشد، در صورت حمایت و بهبود شرایط بازار، می تواند تا سقف قبلی در محدوده ۰.۵۳ الی ۰.۶۱ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 18 آذر 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته:

تایم ۴ ساعته نشان می دهد که قمت هنوز جای کافی برای کاهش بیشتر را دارد. اما این کاهش می تواند نهایتا تا قیمت ۰.۳۰ دلار باشد. خط روند نزولی روی نمودار تا زمانی که شکسته نشده، کاهش قیمت می تواند ادامه داشته باشد. اگر بازار ریزش بیشتری داشته باشد، احتمال شکست حمایت وجود دارد. باید دید که در روزهای پایانی هفته خریداران و فروشندگان عمده چه رفتاری دارند.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی 4 ساعته امروز 18 آذر 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 4 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز CHZ همچنان در روند رنجی به سر می‌برد. اما در هفته ای که گذشت از کف محدوده ۰.۴۱۳۷ دلار حمایت شد، و خریداران مجددا از ریزش بیشتر آن جلوگیری کردند. قیمت چیلیز امروز بعد از رسیدن به هدف سقف قبلی در قیمت ۰.۵۳۷۶ دلار، با واکنش منفی همراه بود.

خریداران به دلیل اینکه چندین روز این ارز روند رنجی داشت، و منتظر فروش در سقف قیمت بودند، این کار را انجام دادند و باعث کاهش قیمت شدند. البته این فروش با حجم بالایی نبود و اکثرا در انتظار شکست سقف قبلی و رسید به قیمت های جدیدی می باشند.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 4 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته:

اکنون در تایم ۴ ساعته یک خط روند منحنی زمانی که شکسته شد، با جهش شدیدی قیمت به سقف برخورد داشت.
ابر اندیکاتور Ichimoku در ناحیه این قرار دارد که انتظار می‌رود قیمت در این محدوده چندین ساعت رنج زده و سپس با برخورد به حمایت در منطقه ۰.۴۶۵۵ دلار، مجددا برای تست شکست مقاومت اقدام کند. شرایط در تایم ۴ ساعته مثبت بوده و ادامه حرکت به سمت بالا مورد انتظار است، اما ممکن است به کمی زمان احتیاج داشته باشد.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی 4 ساعته امروز 4 آذر 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز 27 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز چیلیز CHZ امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز CHZ بعد از شکست الگوی مثلث خود، هنوز در عبور از محدوده مقاومتی ۰.۵۳ تا ۰.۶۱ دلار ناکام مانده است. این محدوده با واکنش همراه بود. در حال حاضر قیمت خط روند صعودی کوچکی که روی نمودار بود را به سمت پایین شکسته است. حمایت مهم این ارز محدوده ۰.۴۱ تا ۰.۳۷ دلار می باشد.

تحلیل چیلیز CHZ امروز 27 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی ملاحظه می کنید که قیمت به سمت حمایت های خود در حرکت می باشد. در حال حاضر قیمت روی حمایت محدوده ۰.۴۶۱۳ دلار می باشد. اگر این حمایت حفظ شود، احتمال شکست کانال نزولی آبی رنگ و برگشت قیمت به سمت بالا وجود دارد. اما اگر این حمایت به سمت پایین شکسته شود، روند در این تایم فریم نزولی خواهد شد، و اصلاح عمیق تری اتفاق خواهد افتاد.

تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 آبان 1400
تحلیل چیلیز CHZ بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CHZ امروز 20 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز CHZ امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CHZ بعد از گذشت چندین روز، در کانال رنج خود در حال نوسان است. سقف این کانال رنج محدوده بین ۰.۵۳ تا ۰.۶۱ دلار و کف کانال نیز محدوده ۰.۳۷ تا ۰.۴۱ دلار می باشد. بعد از رشد بسیار خوبی که همزمان با شکست الگوی مثلث اتفاق افتاد، واکنش شدید و قدرت فروشندگان بازار مانع از شکست مقاومت شد.

قیمت وارد یک روند اصلاحی و رنج شد. اکنون یک خط روند صعودی، قیمت را از پایین حمایت می کند، که قیمت به این خط روند واکنش های خوبی نشان داده است. بنابراین به همین صورت می تواند از کانال رنج خارج شده، و با شکست سقف قبلی خود، به سمت هدف بالاترین سقف قیمت حرکت کند.

تحلیل تکنیکال ارز CHZ امروز 20 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز CHZ امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل چیلیز CHZ امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز CHZ در این کانال صعودی بلند مدت، یک روند پرقدرت را از کف کانال شروع کرده بود. کانال اول را شکسته، و بعد از واکنش به سقف کانال دوم خود، همزمان با ریزش بازار در شش ماه گذشته، تقریبا ۸۰ درصد ریزش قیمت داشت.

بعد از آن چندین هفته وارد روند رنج شد، و یک الگوی مثلث متقارن تشکیل داد. این الگو تا محدوده کف کانال دوم به پایان رسیده است. اکنون الگوی مثلثی که تشکیل داده بود را به سمت بالا شکسته است، و می تواند در هفته های آتی به سقف قبلی خود برگردد. جزییات این شروع حرکت در بازه زمانی کوتاه تر بررسی شده است.

تحلیل تکنیکال ارز CHZ امروز 13 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز CHZ امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال CHZ بازه زمانی روزانه:

تارگت اصلی موج صعودی که در حال شروع شدن می باشد، محدوده ۰.۹۱ تا ۱ دلار می باشد. اما در مسیر حرکت خود با واکنش شدیدی به مقاومت ۰.۵۳۷۶ دلار مواجه شده است. و اکنون در حال اصلاح قیمت می باشد. محدوده برگشت قیمت می تواند ۰.۴۱۳۷ الی ۰.۳۷۷۴ دلار باشد. که حمایت بسیار خوب و قابل اعتمادی است، که می توان از آن به عنوان پله های خرید استفاده کرد. اندیکاتور MACD، نیز مومنتوم کاملا صعودی را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال CHZ بازه زمانی روزانه امروز 13 آبان 1400
تحلیل تکنیکال CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CHZ در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

ارز CHILIZ بعد از رشدهای شارپی، در بازار شدیدا گاوی اوایل سال، وارد یک الگوی مثلث بزرگی شده است. کف این الگوی مثلث، محدوده ۰.۱۹ تا ۰.۲۲ دلار می باشد، و سقف مثلث توسط یک خط روند نزولی احاطه شده است.

یک مقاومت استاتیک نیز بالای قیمت حال حاضر CHZ قرار گرفته، که در محدوده ۰.۳۵ تا ۰.۳۹ دلار می باشد. اگر این محدوده شکسته شود، این ارز می تواند در میان مدت به سقف قبلی خود حرکت کند.

تحلیل تکنیکال توکن CHZ بازه زمانی روزانه


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز CHZ

در ابتدا لازم است بیان نماییم که توکن CHZ، توکن ارائه شده پلتفرم چیلیز است. چیلیز Chiliz را می توان به عنوان یک بلاکچین برای ورزش و سرمایه گذاری در پلتفرم های گیمینگ معرفی نمود. چیلیز به عنوان ارز رمز پایه در پلتفرم Socios.Com نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پلتفرم Socios.Com از جمله پلتفرم هایی می باشد که به نهادهای ورزشی کمک می نماید تا تحولی دیجیتالی را از طریق تکنولوژی بلاکچین ایجاد کنند. از پلتفرم Socios.Com برای خرید توکن های هواداری یا Fan Tokens استفاده می شود. کاربران می توانند با خرید توکن های هواداری در بستر این پلتفرم، در نظرسنجی تیم های ورزشی شرکت نموده و تاثیرگذار واقع شوند.

یکی از بنیانگذاران رمز ارز چیلیز Alexandre Dreyfus نام دارد. این فرد در سال ۱۹۹۵ فارغ التحصیل شده است. از دیگر بنیانگذاران ارز دیجیتال چیلیز می توان به Emma Diskin اشاره کرد که نقش مدیر ارشد اجرایی در چیلیز را دارد. Max Rabinovitch مدیر ارشد استراتژی چیلیز است و در سال ۲۰۰۸ در رشته های هنر و روانشناسی فارغ التحصیل شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال چیلیز، به مقاله “ارز چیلیز CHZ چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما تحلیل رمز ارز چیلیز پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز چیلیز

تحلیل تکنیکال را می توان روشی برای پیش بینی رفتار نمودار بر اساس داده های گذشته برای مثال قیمت، حجم معاملات و … تعریف نمود. در این روش تاریخچه قیمت و حجم مطالعات بررسی می شود و ابزارها و نمودارها برای تحلیل مورد استفاده قرار می گیرند. در این صفحه شما می توانید نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز چیلیز

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی روشی است که در آن پروژه و شبکه رمز ارز به طور کامل بررسی خواهد شد. همچنین عوامل بنیادی تاثیرگذار همچون اخبارها و رویدادهای مربوط به رمز ارز نیز بررسی می شود.

در سایت زوم ارز شما می توانید با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. به علاوه اخبار ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته برای شما کاربران عزیز در دسترس است.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز چیلیز

علاوه بر تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال، روشی دیگر با نام تحلیل سنتیمنتال نیز وجود دارد. در این روش احساسات سایر تریدرها در بازار بررسی خواهد شد. همچنین تحلیلگران باید با حرکات قیمت را در نظر داشته باشند.

 

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز چیلیز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد خرید و فروش در بستر این ارز دیجیتال را دارید، قبل از انجام فرآیند سرمایه گذاری تمامی جوانب را به طور کامل بررسی نمایید و سپس اقدام کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز CHZ” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده