لایت فارکس

چین تبادل داده مبتنی بر بلاک چین را راه اندازی کرد

چین تبادل داده مبتنی بر بلاک چین را راه اندازی کرد

چین تبادل داده مبتنی بر بلاک چین را راه اندازی کرد

به گزارش زوم ارز،

در طول اجلاس ۲۰۲۳ هانگژو که در هانگژو چین برگزار شد، یک تبادل داده جدید با فناوری بلاک چین توسط مقامات دولتی رونمایی شد. بیش از ۳۰۰ شرکت، از جمله Alibaba Cloud و Huawei، در اولین صرافی شرکت کردند.

طبق گزارش های خبری محلی در ۲۳ آگوست، تبادل اطلاعات جدید هانگژو تجارت داده های فناوری اطلاعات سازمانی را با استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده تسهیل می کند. مقامات می گویند این پلت فرم تضمین می کند که معاملات مبادلات تغییرناپذیر و قابل ردیابی هستند. چن چون، مدیر آزمایشگاه ملی بلاک چین و امنیت داده، اظهار داشت:

“[The Hangzhou Data Exchange] از بلاکچین تحقیقاتی، محاسبات حریم خصوصی و سایر فناوری‌ها برای تحقق اشتراک‌گذاری مطمئن و استفاده مؤثر از داده‌ها در بخش‌ها و مناطق تحت امنیت داده‌ها استفاده می‌کند. حفاظت از حریم خصوصی.”

در سال ۲۰۲۲، بخش اقتصاد دیجیتال هانگژو از ۵۰۰ میلیارد یوان چین (۶۹ میلیارد دلار) فراتر رفت که تقریباً ۲۷٪ از تولید ناخالص داخلی شهر را تشکیل می دهد.

با وجود سرکوب شدید شرکت‌های بلاک چین خصوصی در بیشتر سال، چین حامی سرسخت تلاش‌های بلاک چین تحت کنترل دولت است.

در خلال افتتاحیه کنفرانس سازمان همکاری شانگهای (SCO) در سال ۲۰۲۳، رئیس جمهور چین شی جین پینگ گفت که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی نقش مهمی در “گسترش سهم تسویه ارزهای محلی کشورهای سازمان همکاری شانگهای” ایفا کردند. اخیراً بیش از ۱۰۰ میلیون یوان (۱۳.۸ میلیون دلار) از CBDC دیجیتال یوان برای تحریک هزینه های داخلی به ساکنان چین داده شد.

گفته شد، همه ابتکارات به خوبی پیش نرفتند. در ۲۸ دسامبر ۲۰۲۲، Cointelegraph گزارش داد که این کشور ظاهراً در آخرین مراحل راه‌اندازی صرافی CDEX توکن‌های غیرقابل تعویض ملی خود است. این پلتفرم در زمان انتشار در دست توسعه است.

مجله: دلیل واقعی برای جنگ چین با کریپتو، اشتباه شرم آور قاضی ۳AC


منبع: cointelegraph .com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده