آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چین طرحی را برای سیستم زیرساخت دیجیتال بلاکچین تا سال ۲۰۲۵ اجرا می کند

چین طرحی را برای سیستم زیرساخت دیجیتال بلاکچین تا سال 2025 اجرا می کند

چین طرحی را برای سیستم زیرساخت دیجیتال بلاکچین تا سال ۲۰۲۵ اجرا می کند

دولت در شهر شانگهای چین در ۳۱ ژوئیه یک برنامه اجرایی برای ترویج توسعه سیستم زیرساخت دیجیتال بلاکچین شهری خود در بازه زمانی ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ صادر کرد.

به‌روزرسانی می‌گوید که این برنامه‌ها به منظور خدمت به «هدف استراتژیک» تحول دیجیتال شهری شانگهای، همراه با تقویت کاربرد بلاکچین در اقتصاد، خدمات عمومی و حکمرانی شهری تدوین شده‌اند.

در این مقاله آمده است که “پیشرفت هایی در فناوری هسته بلاکچین و ساخت سیستم استاندارد انجام شده است که منجر به شکل گیری یک محیط زیست صنعتی با شتاب نوآوری قوی و پرورش گروهی از شرکت های پیشرو و نوآور با نفوذ صنعت شده است.”

هنگامی که سیستم زیرساخت دیجیتال بلاکچین تکمیل شد، باید از امور شهری، خدمات عمومی و برنامه‌های کاربردی در صنایع مختلف در منطقه پشتیبانی کند.

بر اساس این اعلامیه، همچنین به هماهنگی منابع شبکه بلاکچین در منطقه دلتای رودخانه یانگ تسه چین و ایجاد یک مرکز تبادل بین المللی بلاکچین کمک خواهد کرد.

چین در حال حاضر در حال آماده سازی شهرهای مختلف در سراسر کشور برای پذیرش و اجرای فناوری های نوظهور است.

در ماه می، شهر نانجینگ، مرکز استان جیانگ سو شرقی چین، پلتفرم نوآوری فناوری و برنامه کاربردی چین متاورس را به عنوان تلاشی برای پیشبرد تحقیق و توسعه متاورس کشور در سراسر کشور معرفی کرد. تقریباً در همان زمان، شهر ژنگژو چین تعدادی پیشنهاد را اعلام کرد که از عملیات شرکت‌های متاورس در منطقه پشتیبانی می‌کند.

همراه با تحولات در بلاکچین و متاورس، چین نیز به شدت با توسعه و استقرار ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC)، یوان دیجیتال در شهرهای مختلف این کشور، پیش می‌رود. در اوایل ماه ژوئیه، شهر جینان چین شروع به تشویق پذیرش یوان دیجیتال با ارائه پرداخت در تمام مسیرهای اتوبوس خود کرد.

منبع: Cointelegraph

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده