آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دادگاه چین: ارز دیجیتال را می توان به عنوان دارایی قانونی طبقه بندی کرد و توسط قانون محافظت شد

چرخه های تاریخی بیت کوین با فیبوناچی نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین در محدوده ۴۴K-48K در ۷۰ روز آینده است.

دادگاه چین: ارز دیجیتال را می توان به عنوان دارایی قانونی طبقه بندی کرد و توسط قانون محافظت کرد

به گزارش زوم ارز، یک مقاله نظری در China Court Daily اشاره کرد که “ارزهای رمزنگاری دارای ویژگی های اقتصادی است و می تواند به عنوان دارایی طبقه بندی شوند”. ارزش مبادله ای آن به دلیل شناخت قانونی و گردش قانونی در بازار جهانی به طور عینی وجود دارد. این دارایی قانونی در چین است و باید توسط قانون محافظت شود.

دادگاه چین: ارز دیجیتال را می توان به عنوان دارایی قانونی طبقه بندی کرد و توسط قانون محافظت شد

طبق مقاله، خود کریپتو دارای ارزش استفاده است که در عمل به عنوان یک رسانه تسویه حساب و گواهی یا دارایی مجازی نمایان می شود. ارزش مبادله کریپتو به طور عینی وجود دارد و به وسیله ای برای پرداخت برای خرید کالاها و خدمات در زندگی واقعی تبدیل شده است.

به‌دست آوردن رمزنگاری دیگران از راه‌های غیرقانونی به‌عنوان جرم مالکیتی تلقی می‌شود. ارز دیجیتال به طور عینی دارای ارزش مصرف و ارزش مبادله ای مثبت است که با داروها و سایر کالاهای قاچاق که ارزش مثبتی ندارند متفاوت است.

در تفاسیر قضایی، به منظور حمایت از تصرف، تصریح شده است که سرقت، سرقت، کلاهبرداری از مواد مخدر و سایر کالاهای قاچاق از جمله جرایم اموال مرتبط است و ارز رمزنگاری شده باید موضوع جرایم دارایی باشد.

بر اساس ویژگی‌های فیزیکی داده‌های رایانه‌ای رمزارز، رویه و دیدگاهی در رویه قضایی و نظریه دانشگاهی وجود دارد که جرایم مربوط به رمزارز را به عنوان جرایم سیستم اطلاعات رایانه‌ای محکوم و مجازات می‌کنند.

با این حال، ارزیابی ارزش استفاده و ارزش مبادله ارز دیجیتال برای درک بهتر نقش آن در سیستم مالی و جلوگیری از نقض “جرم و مجازات قانونی” ضروری است.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده