آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ChatGPT قیمت Shiba Inu را در سال های ۲۰۲۴، ۲۰۲۸، ۲۰۳۲ و ۲۰۵۰ پیش بینی می کند.

1693841416-7e15346e38a9106226d8133fd1e4c04f21a6fe10.jpg

ChatGPT قیمت Shiba Inu را در سال های ۲۰۲۴، ۲۰۲۸، ۲۰۳۲ و ۲۰۵۰ پیش بینی می کند.

به گزارش زوم ارز،از زمان ظهور شهاب‌سنگ ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) در سال ۲۰۲۱، به دلیل خط سیر قیمت بالقوه‌اش در سال‌های آینده، یکی از توکن‌های مورد توجه در دسته خود باقی مانده است. .

در حالی که توکن تا حد زیادی از مسیر کلی بازار پیروی کرده است، علاقه مداوم به نحوه عملکرد آن وجود دارد، به ویژه با توجه به توسعه مداوم آن در زنجیره.

در این زمینه، Finbold برای پیش‌بینی قیمت SHIB در سال‌های آینده به پلتفرم هوش مصنوعی تعاملی (AI) ChatGPT روی آورد. ما از ChatGPT OpenAI خواستیم تا پیش‌بینی‌های قیمتی خوش‌بینانه و محافظه‌کارانه را برای توکن میم ارائه دهد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

پیش بینی قیمت خوش بینانه

در پیش‌بینی‌ها، این ابزار قیمت خاصی را برای توکن در سال‌های ۲۰۲۴، ۲۰۲۸، ۲۰۳۲ یا ۲۰۵۰ مشخص نکرده است. برای سناریوی خوش‌بینانه، ابزار هوش مصنوعی پیشنهاد می‌کند که قیمت دارایی ممکن است تحت تأثیر عواملی مانند افزایش قیمت داشته باشد. پذیرش و کاربرد گسترده در برنامه ها و اکوسیستم های مختلف.

با این حال، همچنین اشاره کرد که SHIB همچنان مستعد نگرانی‌های نظارتی است و دستیابی به وضوح در این زمینه یک کاتالیزور ایده‌آل برای عملکرد میم کوین خواهد بود.

در سال ۲۰۲۴، پیش‌بینی ChatGPT نشان می‌دهد که SHIB ممکن است به بالاترین حد خود برسد. انتظار می رود با حرکت به سال ۲۰۲۸، این توکن افزایش پذیرش و کاربرد را تجربه کند، که به طور بالقوه منجر به دستاوردهای قابل توجهی می شود. تا سال ۲۰۳۲، ابزار هوش مصنوعی پیش‌بینی می‌کند که SHIB احتمالاً موقعیت خود را در بازار مستحکم خواهد کرد و تا سال ۲۰۵۰ پیش‌بینی می‌شود که این توکن به طور گسترده مورد پذیرش قرار گیرد.

ChatGPT قیمت Shiba Inu را در سال های 2024، 2028، 2032 و 2050 پیش بینی می کند.

پیش بینی محافظه کارانه

در جبهه محافظه کارانه، ابزار هوش مصنوعی اشاره می کند که ارزش SHIB ممکن است به دلیل عواملی مانند موانع نظارتی و رقابت با چالش هایی روبرو شود که پتانسیل رشد آن را محدود می کند.

در این سناریو، ChatGPT مشکلاتی را در دستیابی به ثبات قیمت پیش‌بینی می‌کند، که ممکن است منجر به کاهش ارزش SHIB و تلاش برای رسیدن به دارایی‌های تثبیت شده بیشتر در سال‌های ۲۰۲۴، ۲۰۲۸، ۲۰۳۲ و ۲۰۵۰ شود.

ChatGPT قیمت Shiba Inu را در سال های 2024، 2028، 2032 و 2050 پیش بینی می کند.

پیش‌بینی‌های Google Bard

برای پیش‌بینی قیمت‌های خاص، Finbold از ابزار Google Bard AI استفاده کرد که سناریوهای احتمالی قیمت SHIB را در سال‌های ۲۰۲۴، ۲۰۲۸، ۲۰۳۲ و ۲۰۵۰ تشریح کرد.

در سال ۲۰۲۴، پروژه های ابزاری که SHIB می تواند به طور بالقوه در حدود ۰.۰۰۰۰۲۱۱۹ دلار معامله کند، با حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۲۸۲۲ دلار و حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۱۸۱۶ دلار. در سال ۲۰۲۸، بارد پیش بینی می کند که SHIB احتمالاً در حدود ۰.۰۰۰۰۳۴۵۸ دلار معامله می کند.

در جای دیگر، در سال ۲۰۳۲، توکن می تواند تقریباً ۰.۰۰۰۰۶۸۸۳ دلار ارزش داشته باشد، در حالی که در سال ۲۰۵۰، این ابزار ارزشی در حدود ۰.۰۰۰۹۷ دلار برای دارایی میم پیش بینی می کند.

ChatGPT قیمت Shiba Inu را در سال های 2024، 2028، 2032 و 2050 پیش بینی می کند.

در همین حال، SHIB به تجارت در راستای بازار عمومی ادامه می‌دهد و اصلاحی بیش از ۱% در ۲۴ ساعت گذشته ثبت کرده و در زمان این به‌روزرسانی ۰.۰۰۰۰۰۷۷ دلار ارزش دارد. در نمودار هفتگی، SHIB بیش از ۲% کاهش یافته است.

ChatGPT قیمت Shiba Inu را در سال های 2024، 2028، 2032 و 2050 پیش بینی می کند.

بر اساس حرکت قیمت فعلی، SHIB تلاش کرده است تا بر دستاوردهای حاصل از راه‌اندازی مجدد راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲، Shibarium، دست یابد. قابل ذکر است که انتظار می رفت این ارتقا به افزایش قیمت بالقوه برای SHIB کمک کند.

سلب مسئولیت: محتوای این سایت نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سرمایه گذاری سوداگرانه است. هنگام سرمایه گذاری، سرمایه شما در معرض خطر است.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده