آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ادعای ChatGPT: این ۳ رمز ارز صعودی می شوند

ادعای ChatGPT: این ۳ رمز ارز صعودی می شوند

ادعای ChatGPT: این ۳ رمز ارز صعودی می شوند

به گزارش زوم ارز، بیت‌کوین (BTC) در سال ۲۰۲۳ هم از دارایی‌های مالی سنتی و هم از اکثر بازار ارزهای دیجیتال بهتر عمل می‌کند، به‌ویژه به دلیل جدیدترین افزایش قیمت در این هفته. این اجرا شعارهایی را برای چیزی که می تواند یک گاو نر تازه شروع شده باشد، به رهبری BTC افزایش داده است.

هنوز مطمئن نیستید که آیا روند صعودی واقعاً شروع شده است یا اینکه این یک پرواز کوتاه است که به عنوان نقدینگی خروجی نهنگ‌ها، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین، استفاده می‌شود، و بازیکنان بزرگ با این حال، بر اساس شاخص تسلط بیت کوین TradinView (BTC.D)، این پرواز برای BTC آغاز شده است و تسلط خود را به بالاترین حد دو سال اخیر از آوریل ۲۰۲۱، برای ۵۲.۵۳٪ در زمان انتشار افزایش داده است.

ChatGPT 3 ارز دیجیتال با ارزش پایین را برای دوره صعودی بعدی انتخاب می کند

از لحاظ تاریخی، بیت‌کوین به‌عنوان ارز دیجیتال پیشرو، با افزایش تسلط بر سرمایه بازار بر سایر پروژه‌ها، روند صعودی را آغاز می‌کند، که بعداً می‌تواند روندی را دنبال کند که در معاملات کریپتو “یک فصل” نامیده می‌شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، Finbold به ChatGPT – از طریق ربات API GPT-4 که ​​پرداخت‌ها را به صورت رمزنگاری دریافت می‌کند – روی آورد تا سه ارز دیجیتال با ارزش پایین توصیه شده با عدم تقارن ارزشی بین ارزش بازار فعلی و مبانی آنها را درخواست کند.

ChatGPT 3 ارز رمزنگاری شده را برای فصل altseason توصیه می کند

قابل توجه، Finbold برای اولین بار از دستور “/setrole” استفاده کرد تا هوش مصنوعی (AI) نقش “مشاور سرمایه گذار ارزش ارز دیجیتال برای یک رسانه خبری مالی” را بازی کند. سپس از دستور زیر بدون زمینه قبلی استفاده کردیم:

«۳ ارز دیجیتال با ارزش پایین را با عدم تقارن قابل توجه بین ارزش بازار فعلی و ارزش منصفانه آنها توصیه کنید. بنابراین، سرمایه‌گذاران ارزشی می‌توانند خود را برای فصل بعدی/بازار گاوی قرار دهند. انتخاب های خود را توجیه کنید.”

ChatGPT سه پروژه کم‌هزینه را برای اجرای صعودی بعدی با توجیه‌های مربوطه پیشنهاد کرد و رد کرد:

“در حالی که اینها بر اساس شرایط فعلی بازار به دقت انتخاب شده اند، ماهیت بی ثبات و غیرقابل پیش بینی بازار کریپتو به این معنی است که سرمایه گذاران باید همیشه قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، تحقیقات دقیق خود را انجام دهند. درک مفهوم «تنها چیزی را سرمایه‌گذاری کنید که می‌توانید از دست بدهید» هنگام سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بسیار مهم است.

— ChatGPT-4

ChatGPT 3 ارز دیجیتال با ارزش پایین را برای دوره صعودی بعدی انتخاب می کند

گراف (GRT)

به ویژه، اولین انتخاب هوش مصنوعی برای دوره صعودی بعدی The Graph (GRT) است:

«گرچه تنها در دسامبر ۲۰۲۰ راه اندازی شد، GRT توانسته است خود را به عنوان یک ابزار حیاتی در فضای DeFi قرار دهد. Graph مانند گوگل برای بلاکچین عمل می کند، داده های زنجیره را فهرست می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به راحتی آن داده ها را در برنامه های خود بکشند و استفاده کنند. این امر زمان توسعه آنها را کاهش می دهد و با روند رو به رشد مالی غیرمتمرکز (DeFi)، نمایه سازی داده ها به جنبه ای حیاتی از این اکوسیستم تبدیل می شود، به روشی که حتی ممکن است در حال حاضر پیش بینی نکرده باشیم.”

— ChatGPT-4

GRT در زمان انتشار با ۰.۰۸۲ دلار معامله می شود، با ۲.۳۲% افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، در حالی که از یک ماه منفی بیش از ۶% زیان انباشته بهبود می یابد. ارزش بازار Graph 760 میلیون دلار است و در رتبه ۵۰ شاخص Finbold قرار دارد.

ChatGPT 3 ارز دیجیتال با ارزش پایین را برای دوره صعودی بعدی انتخاب می کند

پروتکل Orion (ORN)

به‌عنوان انتخاب دوم برای فصل احتمالی در این دوره صعودی مورد انتظار، GPT-4 AI پروتکل Orion (ORN) را بازیابی کرد:

«پروتکل اوریون با تجمیع نقدینگی کل بازار کریپتو در یک پلتفرم غیرمتمرکز به دنبال حل برخی از بزرگترین مشکلات در DeFi است. پل زدن بین دنیای متمرکز و غیرمتمرکز کریپتو یک نقطه قوت قابل توجه Orion است که رشد آتی DeFi را تسهیل می کند. لایه‌های فرعی که منابع متمرکز و غیرمتمرکز را جمع‌آوری می‌کنند، به طور فزاینده‌ای به نظر می‌رسد که زیرساخت‌ها و چارچوب‌های آینده بلاک چین ۳.۰ بر روی آنها ساخته خواهد شد.”

— ChatGPT-4

در همین حال، ORN در زمان انتشار ۰.۵۰ دلار در حال تغییر است، با ۱.۸۵٪ افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، در حالی که در یک روند صعودی خفیف ماهانه حرکت می کند. Onion Protocol دارای ارزش بازار ۱۷.۱ میلیون دلاری است که در رتبه ۶۸۲ شاخص Finbold قرار دارد.

ChatGPT 3 ارز دیجیتال با ارزش پایین را برای دوره صعودی بعدی انتخاب می کند

پروتکل تزریقی (INJ)

پروتکل تزریقی (INJ) سومین ارز دیجیتال با ارزش پایین توصیه شده توسط هوش مصنوعی ChatGPT است:

“به عنوان یک بورس مشتقات غیرمتمرکز، پروتکل Injective از واسطه ها صرف نظر می کند و معاملات همتا به همتا را ارائه می دهد که سرعت و عملکرد یک بورس متمرکز بدون خطرات امنیتی مرتبط را نوید می دهد. با توجه به افزایش محبوبیت معاملات مشتقات در کریپتو، این پروتکل Injective را در یک بازار رو به رشد قرار می دهد. به علاوه، راه‌حل لایه ۲ آن بر روی Cosmos ساخته شده است، که اگر اتریوم همچنان با مشکلات مقیاس‌پذیری مواجه شود، می‌تواند یک امتیاز مثبت باشد.»

— ChatGPT-4

INJ با ۲.۹۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، در حالی که از مقاومت قیمتی یک ماه پیش خارج شد و بالاترین سطح محلی جدید را ثبت کرد، با قیمت ۹.۰ دلار معامله می شود. Injective Protocol دارای ارزش بازار ۷۵۴.۲ میلیون دلاری است که در رتبه ۵۱ شاخص Finbold قرار دارد.

ChatGPT 3 ارز دیجیتال با ارزش پایین را برای دوره صعودی بعدی انتخاب می کند

با در نظر گرفتن همه موارد، هیچ تضمینی وجود ندارد که یک مسابقه گاو نر در حال حاضر اتفاق می افتد، و نه اینکه یک فصل دیگر برگزار شود. اقدامات آتی قیمت کاملاً به تحولات بیشتر در اکوسیستم و همچنین به اقتصاد کلان بستگی دارد.

همچنین مهم است که بگوییم دارایی‌های دارای ارزش بازار پایین، نوسانات و خطرات بیشتری را برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارائه می‌کنند.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده