آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن CHAT در اولین صرافی متمرکز: کوینکس

لیست شدن CHAT در اولین صرافی متمرکز: کوینکس

لیست شدن CHAT در اولین صرافی متمرکز: کوینکس

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس رمز ارز CHAT را در تاریخ ۱۶ اسفند در فهرست ارزهای خود قرار داده است، این ارز تنها در صرافی های غیرمتمرکز لیست شده است و کوینکس اولین صرافی متمرکزی است که این ارز را لیست می کند. شایان ذکر است که در بازارسازی AMM این رمزارز و رمزارزهای تازه لیست شده مشارکت کنید. در ادامه اطلاعاتی را درباره رمز ارز ها  در اختیار شما قرار  می دهیم.

اطلاعاتی درباره رمز ارزCHAT

Solchat یک پروتکل ارتباطی منحصر به فرد در بلاک چین Solana است که امکان مکالمات متنی، صوتی و تصویری را با شباهت به محیط‌های Web2 ارائه می‌دهد، اما در چارچوب Web3. این پروتکل از هزینه‌های کم بنزین سولانا بهره‌مند است و پیام‌ها و چت‌های گروهی را در زنجیره ثبت می‌کند. با استفاده از ترکیب رمزگذاری تعاملات و رمزگذاری پیشرفته، حریم خصوصی کاربران تضمین می‌شود، و تماس‌های صوتی و تصویری از طریق فناوری WebRTC به صورت همتا به همتا اجرا می‌شوند تا امنیت را به عنوان یک اولویت برجسته کنند.

کسب درآمد در AMM

AMM (Automatic Market Maker) در بازار سیستمی است که در آن از جفت ارزهای CHAT/USDT  پشتیبانی می‌شود. AMM کوینکس به هر کاربر این امکان را می‌دهد که به عنوان یک بازارساز فعالیت کند. با افزودن نقدینگی به استخر نقدینگی، کاربران می‌توانند ۵۰٪ از کارمزد معاملاتی که در این بازار کسب می‌کنند را به اشتراک بگذارند. سود سهام کارمزد روزانه بر اساس میزان نقدینگی هر کاربر محاسبه می‌شود.

نکته: این مطلب یک نوع پیشنهاد سرمایه گذاری نمی باشد و صرفا اطلاع رسانی است.

منبع: coinex

دیدگاهتان را بنویسید